برگزیده های پرشین تولز

ID سياسي آزاد بايد گردد !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام به همه دوستان !!!

اميدوارم كه حالتون خوب باشد ! :)

من توي تاپيك قبلي خيلي تند رفتم !!! :blush: :blush: :blush:

http://forum.persiantools.com/t31584.html

چون من وقتي ديدم آي ديم بن شده خيلي ناراحت و عصباني شدم و توي اون حالت اون تاپيك رو زدم ! :blush:

و من از همه كساني كه در اون تاپيك بهشون توهين شده يا از اون تاپيك ناراحت شدن معذرت ميخوام !!! :blush:

ولي نكاتي هست كه شما دوستان بايد بدونيد :

1- من آي دي mahmoud_mta رو در Jan 2005 ساختم اون موقع با دوستاني مثل : roozbeh , sherluk , Poaro ,nendoke , shifteshab , ami (queen) , mori , t_mohsen , mgh , athar , webmaster ,piter1356 , daftarekhaterat , mehrdad تاپيك ميزديم و من اون موقع خيلي تاپيك سياسي ميزدم ولي كسي چيزي نمي گفت ولي بعد از اين كه يه مدتي نبودم شايد الان قانون PT عوض شده و من خبر ندارم !!! :blink: :blink:

2- من در همه تاپيك هايم قانون ( Copy Right ) رو رعايت ميكردم و منبع خبر ( تاپيك ) رو زيرش مي نوشتم و تمامي تاپيك هاي من از سايت هاي رسمي و قانوني كشور بودند ( مثل : بازتاب ، انتخاب ، روزنامه شرق و ... ) و آيا مطالبي كه اين سايتها مينويسند جرم است ؟؟!!!

3- همه تاپيك هاي به اصطلاح سياسي بنده ( فقط جهت اطلاع دوستان ) بود و به معني تائيد يا تكذيب آن يا به معني هم عقيده بودن بنده با نويسنده موضوع نبود !!! :blush: :blush:

4- آي دي من بدون حتي يك هشدار از طرف احسان و دوستان بن شد و اونا فقط كافي بود كه از من بخوان كه اين جور تاپيك ها رو نزنم و من هم نمي زدم ( و بنده دشمني هم با PT ندارم كه بخوام با اين تاپيك ها باعث فيلتر شدن اون بشم و فقط نمي دونم چرا صاحبان PT ميخواستن منو غافلگير كنن ) !!! :blink: :blink:

5- چرا PT بعد از فيلتر شدن محتاط شده و اين قدر محافظه كارانه عمل مي كنه ؟!!!

6- چرا جريمه ها توي PT اين قدر سنگين است ؟!! ( Date the ban will be lifted: Never ) حداقل مي بايست يك هفته يا يك ماه بود نه براي هميشه !!!!!! :wacko: :wacko: :wacko:

7- من از احسان ميخوام كه آي دي منو بهم برگردونه چون دوستام منو با اون آي دي ميشناسن ( mahmoud_mta ) و آي دي ياهو من هم همين است ( هر چند دوستان منو با اين آي دي توي تاپيك " داستان با سه كلمه " جاني كرده بودن و بعد هم منو به كشتن دادن ( نامردا :lol: ) )

در پايان از دوستاني كه منو بعد از بن كردن راهنمايي كردن تشكر ميكنم :blush: :blush: :blush:

با تشكر :blush:

mahmoud_mta

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
البته شما بايد قبول كني كه اشتباه كردي چون مرامنامه رو نخوندي و در اين مورد مقصر هستي چون وقتي عوض شدي قبول كردي كه قوانين فوروم رو رعايت كني! حالا من به عنوان نخودي از احسان ميخوام كه يوزرت رو بهت برگردونه البته شما هم قول بده كه ديگه اصلا دنبال سياست نري.
اينكه بدون اخطار يوزر شما بسته شده يه خورده به نظر من نامردي بود! البته فوروم مدير داره و منم هيچ كاره اي نيستم ولي نظر من اينه كه اي كاش به شما يه اخطار داده ميشد.

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
آزادش کنین
گناه داره
من ضامنش میشم
smile(5).gif

meli

Registered User
لایک‌ها
23
هاااااااااااااااااا
پشیمانی سودی نداشته بید!

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
توبه مرگ گرگ است آزادش نکنید

حالا این یکی شوخی بود
ولی صلاح مملکت خویش خسروان دانند
فکر کنم یه دو هفته تنبیه براش خوب باشه

181.gif

nevisande

Registered User
لایک‌ها
1
آیدیشو بهش پس بده،پسر خوبیه:)
(میتونی از بچه ها امضا جمع کنی که آیدیتو پس بگیری)

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از بیگانگان دیگر ننالم********************************** که با من هر چه کرد آن آشنا کرد
cry.gif
cry.gif
cry.gif

من از همین جا به این!! احسان اعلام میکنم اگه بزودی اون !! ID رو آزاد نکنی خودم شخصا بنت میکنم:blink: :blink:

اما از شوخی گذشته این عالیجنابانی که براحتی آیدی بن میکنن و پست پاک میکنن و ... فکر نکنن قدرتشون نامحدوده .یک ضرب المثل چینی میگه دست روی دست زیاده .:blink: امروز یکیو اینجا بن میکنی فردا تو جامعه یکی ( حالا بماند از کجا) یه لنچکی میخوابونه تو گوشت که اصلا نمیفهمی از کجا خوردی یا همچین میزنه تو سرت که نمیفهمی کی خوردی.
خود این عالیجنابان اگر کسی بنشون میکرد چه حسی بشون دست میداد.:hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
البته اینها که بلغور کردم سوای از اون تاپیکای جنابه مموت خانه.:eek:

اما باز هم بنده به ایشون حق میدم چون اون قضیه ی استحاله ی نور و از حدقه در آمدن چشم روسای دیگر کشورها به خیلیها فشار آورد. :wacko: :wacko: :wacko:
به هر حال امیدوارم آقایون دون پایه و بلندپایه فراموش نکرده باشن چند وقتی رو که اینجا فیلتر بود.:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البت و صد البت مشخص و مبرهن است که صحبت از احسان در پست قبلی به معنای کوبش :blink: :blink: :blink: اوشون نیست بلکه به در گفتیم شاید دیوار بشنید.:eek: :eek: :eek: :eek:

راستی یه نیگا به مارک demo توی اون اسمایلای گریان در پست قبل بندازید و به ما بیچارگان بخندید.:eek: :eek: :eek:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahmoud666 :
سلام به همه دوستان !!!

اميدوارم كه حالتون خوب باشد ! :)

من توي تاپيك قبلي خيلي تند رفتم !!! :blush: :blush: :blush:

http://forum.persiantools.com/t31584.html

چون من وقتي ديدم آي ديم بن شده خيلي ناراحت و عصباني شدم و توي اون حالت اون تاپيك رو زدم ! :blush:

و من از همه كساني كه در اون تاپيك بهشون توهين شده يا از اون تاپيك ناراحت شدن معذرت ميخوام !!! :blush:

ولي نكاتي هست كه شما دوستان بايد بدونيد :

1- من آي دي mahmoud_mta رو در Jan 2005 ساختم اون موقع با دوستاني مثل : roozbeh , sherluk , Poaro ,nendoke , shifteshab , ami (queen) , mori , t_mohsen , mgh , athar , webmaster ,piter1356 , daftarekhaterat , mehrdad تاپيك ميزديم و من اون موقع خيلي تاپيك سياسي ميزدم ولي كسي چيزي نمي گفت ولي بعد از اين كه يه مدتي نبودم شايد الان قانون PT عوض شده و من خبر ندارم !!! :blink: :blink:

2- من در همه تاپيك هايم قانون ( Copy Right ) رو رعايت ميكردم و منبع خبر ( تاپيك ) رو زيرش مي نوشتم و تمامي تاپيك هاي من از سايت هاي رسمي و قانوني كشور بودند ( مثل : بازتاب ، انتخاب ، روزنامه شرق و ... ) و آيا مطالبي كه اين سايتها مينويسند جرم است ؟؟!!!

3- همه تاپيك هاي به اصطلاح سياسي بنده ( فقط جهت اطلاع دوستان ) بود و به معني تائيد يا تكذيب آن يا به معني هم عقيده بودن بنده با نويسنده موضوع نبود !!! :blush: :blush:

4- آي دي من بدون حتي يك هشدار از طرف احسان و دوستان بن شد و اونا فقط كافي بود كه از من بخوان كه اين جور تاپيك ها رو نزنم و من هم نمي زدم ( و بنده دشمني هم با PT ندارم كه بخوام با اين تاپيك ها باعث فيلتر شدن اون بشم و فقط نمي دونم چرا صاحبان PT ميخواستن منو غافلگير كنن ) !!! :blink: :blink:

5- چرا PT بعد از فيلتر شدن محتاط شده و اين قدر محافظه كارانه عمل مي كنه ؟!!!

6- چرا جريمه ها توي PT اين قدر سنگين است ؟!! ( Date the ban will be lifted: Never ) حداقل مي بايست يك هفته يا يك ماه بود نه براي هميشه !!!!!! :wacko: :wacko: :wacko:

7- من از احسان ميخوام كه آي دي منو بهم برگردونه چون دوستام منو با اون آي دي ميشناسن ( mahmoud_mta ) و آي دي ياهو من هم همين است ( هر چند دوستان منو با اين آي دي توي تاپيك " داستان با سه كلمه " جاني كرده بودن و بعد هم منو به كشتن دادن ( نامردا :lol: ) )

در پايان از دوستاني كه منو بعد از بن كردن راهنمايي كردن تشكر ميكنم :blush: :blush: :blush:

با تشكر :blush:

mahmoud_mta
از اون موقع خیلی چیزا عوض شده!! سوای مشکل تاپیک سیاسی و غیر سیاسی > کلا این ادمینا شخصیتشون تغییر کرده!
مثلا خود من الان به همراه تعدادی از بچه ها بیشتر تو اینجا هستیم

http://www.blackmice.com
معروف به موشدونی ک

nima178

Registered User
لایک‌ها
12

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
من برای رهایی همه زندانیان از درگاه الهی صمیمانه خواستارم !!!:blink:
حالا که پشیمون شده آزادش کنین ... اگه دوباره تختی کرد حبس العبدش کنین :cool: اینی که گقت id یاهوش هم همینه مسئله رو بغرنج کرد ... آدام نسبت به آیدیهاش متعصب میشه ... به همین دلیل هم که شده آرادش کنین:)

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
خب دیگه مطمدن باش آیدیت آزاد میشه بالاخره ادمینهای این سایت هم یه روزی کلاینت بودن!

honny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میگم حقته سیاسی:f34r: حرف زشته تو حرف زشت زدی باید تنبیه بشی :D :D
میگم حالا چه گیری داده بودی اینطور که شایان گفت یه شب 54 پست سیاسی زدی اصلا از کجا اوردی اینهمه تاپیک رو :eek: :eek:
ولی عیب نداره عوضش کلی معروف شدی حتی برا تازه واردا مثل من :cool: :cool:
ولی اگه قول بدی پسر خوبی باشی;) ;) من میگم یه تاپیک بزنید به نام طومار یه مار بزارید توش بعدم همه بریم امضا کنیم (استشهاد محلی جمع کنید)

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
با اینکه هم شما اشتباه کردی و هم مدیران عجله ولی منم ازشون میخوام که آیدیتو برگردونن
20.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا