برگزیده های پرشین تولز

idownload رایگان و نامحدود و پر سرعت

david848

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام من مدتی بود از سرویس های انتقال دیتا و گذروندن دیتا از سرور داخلی استفاده میکردم اویل خیلی خوب بود ولی بعد مدتی فروشندگان با گرفتن تعداد زیاد یوزر به فکر درامد بیشتر وافت شدید سرعت شدند :(
حالا شاتل یه مدتیه داره فقط به کاربران شاتل 150 گیگ فضای رایگان میده کا شما میتونید با ریموت کردن فایل از سرور های دیگه به هاست خودتون شب ها با سرعت بالا (480 برا من) دانلود کنید حتی به گفته خوده شاتل در طی روز با اپلود از کامپیوتر شخصی خودتون هیچ حجمی ازتون کم نمیشه:|
فقط یه مشکل داره که شبها نهایت 10 گیگ میتونید دانلود کنید اما اگر فایل های اپلود شده رو از روی هاست پاک کنید میتونید بیشتر از این ها هم دانلود کنید:)دی
اینا رو نوشتم و خواستم در اختیار دیگران بزارم چون شاید هنوز بعضی ها این موضوع رو ندونن و برا سرعت بیشتر متقبل هزینه اضافی بشن اونم با این گرونی اینترنت تو ایران .توضیحات تکمیلی و اضافی رو سایت اتل لند داده
اگه این موضوع رو نمیدونستید و استفاده کردین دعام کنید اگه هم میدونستید که خیلی نامردید به بقیه نگفتین
اگه فردی فایل حجیم اپلود کرد مخصوصا نسخه ها ی بلوری فیلم وسریال تو همین تا پیک لینک دالودش رو بزاره تا بقیه هم استفاده کنن
www.shatelland.com

Last edited:

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
خیلی کار زیبایی انجام دادید

ممنون(هرچند خودم فیبری ام)

david848

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
║█║فروش اکانت افزایش سرعت دانلود و وبگردی+ تبدیل اینترانت به اینترنت و اکانت کاهش پینگ در بازی║█║

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
من که نفهمیدم چی گفتی. شاتل مگه فایل هاست میده؟ روی سایت شاتل هم چیزی ننوشته بود. الان من از پارس آنلاین نت گرفتم. ولی آخرش اصلا نفهمیدم چی گفتی و باید چی کار کرد... فقط این رو میدونم که در **** آخ...دی اینترنت پرسرعت با قیمت واقعی(ارزان) و نامحدود وجود ندارد

david848

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من که نفهمیدم چی گفتی. شاتل مگه فایل هاست میده؟ روی سایت شاتل هم چیزی ننوشته بود. الان من از پارس آنلاین نت گرفتم. ولی آخرش اصلا نفهمیدم چی گفتی و باید چی کار کرد... فقط این رو میدونم که در **** آخ...دی اینترنت پرسرعت با قیمت واقعی(ارزان) و نامحدود وجود ندارد

خب دیگه شاتل نداری این روش تا جایی که من میدونم رو شاتل جواب میده من الان شبانه 10 گیگ دارم دان میکنم بازم از هیچی بهتره
دوستانی هم که شاتل دارن حتما از این روش استفاده کنن (راهنمایی خواستین بگین هر چند ساده است)
خدا همین راه رو از ما نگیره فرض کنید اینترنت ملی میاد و احتمالا این اینترنت از قبل هم گرون تر میشه تا کاربران از اینترنت ملی استفاده کنن

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
اینکه همون آپلود سنتز معمولییه خودمونه(چیزی که همه جا پیدا میشه) فکر کردم منظورتون یه چیز دیگه هست من که شاتل ندارم زیاد هم از این شرکت ها خوشم نمییاد چون با دمشون گردو میشکنن - خلاصه این لینک رو بزار در اولین خط تا بقیه بفهمن چی میگی

Last edited by a moderator:

david848

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اینکه همون آپلود سنتز معمولییه خودمونه(چیزی که همه جا پیدا میشه) فکر کردم منظورتون یه چیز دیگه هست من که شاتل ندارم زیاد هم از این شرکت ها خوشم نمییاد چون با دمشون گردو میشکنن - خلاصه این لینک رو بزار در اولین خط تا بقیه بفهمن چی میگی
توضیحات تکمیلی رو میدم تا اگه کسی دیگه خوند سر در گم نشه
درسته یک اپلود سنتر معمولیه ولی مهم اینه که برا کاربران خود شاتل رایگانه(در ضمن داخل ایرانه) و اگه یک فایل رو از یک لینک مث اپلود بوی برای مثال داخل اون اپلود کنید و شب اون لینک رو از اپلود سنتر خودتون(شاتل) دانلود کنید درست مثل سرعت روز دانلود میکنه و محدودتون نمیکه(برا همه کاربران شاتل 1 تا 4 مگ سرعت به اندازه 4 مگ بازه) من تو ماه گذشته نزدیک 250 گیگ دانلود کردم وهنوز شاتل محدودم نکرده
دوستان اگه سوالی بود در خدمتم

Last edited by a moderator:

hitler1945

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شاتل لند مگه فقط واسه تهران نیست؟

hitler1945

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفتم ولی زده فقط 4 گیگ واسه آپلود داری!

david848

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
هر نفر 150 گیگ فضا اپلود داره که 10 گیگ رو میتونه از انتقال فایل استفاده کنه یعنی بعد از اپلود کردن فایل از یه سرور به سرور خودتون و بعد از دانلود کردن فایلها در ساعات رایگان صبح فایل ها رو حذف کنید و فایل جدید جایگزین کنید مابقی 140 گیگ به صورت ریموت اپلود از روی کامپیوتر شخصی خودتونه
دوباره میگم شما هر شب 10 گیگ میتونید دانلود کنید

heroofiran

Registered User
لایک‌ها
49
مرسی داداش من استفاده کردم و واقعا از تمام پهنای باند استفاده میکنه{برای من 520}اگه کسی سوالی داشت من درخدمتم.

داداش راستی کلی به وجودت دعا کردم:D

david848

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
مرسی داداش من استفاده کردم و واقعا از تمام پهنای باند استفاده میکنه{برای من 520}اگه کسی سوالی داشت من درخدمتم.

داداش راستی کلی به وجودت دعا کردم:D
چه عجب بلاخره یکی متوجه منظور من شد یعنی واقعا توضیحاتی که بالا دادم نامفهومه ؟؟؟
من خودم ازین سرویس پولی ماهی 10 هزار تومن استفاده میکردم اگه کیفیت سابق رو میداشت بازم استفاده میکردم ولی دیگه تازه گیا واقعا ریده و فقط داره مشتری میگره برا پول بیشتر اینا رو گفتم عقده شده بود تو دلم:)
تا وقتی شاتل این طرح رو هم پولی نکرده حسابی بکشین

hitler1945

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش این شاتل لند از اپلود بوی فایل آپلود میکنه؟

zhigool55

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
دعات کردم گرچه هنوز استفاده نکردم ولی خیلی خوبه
اینقدر من پول برای دانلود دادم
فقط همین سوال بالایی که دوستمون کردن از اپلود بوی هم میشه؟

Last edited:

hitler1945

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شاتل لند هم چیز خاصی تو خودش نداره . فقط نگفتن از چه سایت هایی میشه لیچ و آپلود کردش . اگه خارجی هارو بگیره که عالی میشه

david848

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خودم که دارم استفاده میکنم اتفاقا از سرور ها ی خارجی بهتر ریموت میکنه تا داخلی(یا باب الحوائج)
رو اپلود سنتر ایرنی هم 4upload (سرور ایران) upload baz(سرور خارج) هر دو خیلی خوب ریموت میشن ولی بعضی وقت ها سرعت ریموت پایین میاد ولی عموم ساعت 1 شب به بعد که من انتقال فایل میدم یه فایل یک گیگی رو در عرض 15 ثانیه انتقال میده

بالا