برگزیده های پرشین تولز

فروش ifi micro iUSB3.0 + iFi Gemini USB Cable

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mm65

Registered User
لایک‌ها
184
درود

ابتدا عرض کنم این تجهیزات خاص برای افراد اودیوفایل و هدفای هستند که خودشون می دونن کاربرد این تجهیزات چیه اما یک توضیح مختصر میدم , بیشتر خواستید بدونید ریویوهای معتبر زیادی موجوده
از جمله آقای Amos Barnett که در رابطه با تاثیر این دستگاه بر صداهای تولید شده توسط پیانو توضیحات جالب و مفیدی ارائه کرده

اما در رابطه با کاربرد این ستاپ توضیح میدم حتی اگر قصد خرید ندارید شاید این اطلاعات براتون مفید باشه ;

در واقع یک پاور کاندیشنر هستش که بین دستگاه پخش دیجیتال (پی سی,لپتاپ و ...) و Dac قرار میگیره و با حذف نویز و جیتر دستگاه پخش کننده, میسمچ های موجود در سیگنال صدا رو حذف میکنه و علاوه بر اینکه ورودی Dac شما یک سیگنال دیجیتال تمیز و خالص رو دریافت میکنه, باعث افزایش عمق و عرض ساندستیج, افزایش کیفیت بیس(نه حجم بیس) , افزایش سطح جزئیات و ساکت شدن بکراند میشه.
این دستگاه برای ریکلاک کردن صدا نیاز به کابل مخصوص داره که کابل Gemini این کار رو انجام میده و برق رو از سیگنال صدا جدا می کنه تا خروجی دستگاه بالانس و اکیوریسی بیشتری داشته باشه
نتیجه این میشه که کیفیت هر Dac رو افزایش میده و شبیه خرید یک Dac جدید عمل میکنه
تاثیر این دستگاه بستگی به Dac داره. هر چقدر دستگاه حرفه ای تر باشه تاثیر ملموس تر خواهد بود
برای مثال ریویوی تست Dac افسانه ای شرکت کورد یعنی Dave با ترکیب nano iusb3 در نت موجوده که میتونید با یک سرچ ببینید. حالا توجه داشته باشید نانو نویز خروجی 0.5uV داره
اما این دستگاه نویز فلور 0.1uV داره یعنی 5 برابر نویز کمتر . و در واقع جایگزین نانو هستش و نانو دیگه تولید نمیشه
یک ویژگی دیگر این دستگاه دو خروجی برق برای دستگاه های صوتی در کنار اون هستش که برای دو دستگاه دیگه توانایی تامین برق بدون نویز تا 2.5 آمپر رو داره. در واقع سه تا دک رو میتونه ساپورت کنه یا حتی برق بدون نویز برای هارد های اکسترنال

من تقریبا همه تجهیزات کاهش نویز رو داشتم یا تست کردم. فقط دو دستگاه توجه بنده رو جلب کردن

ifi micro iUSB3.0 و iFi iGalvanic 3.0 و چون مایکرو یک نویز گیر ایستگاهی و دارای ifi ipower هستش و من پرتابل استفاده میکنم, ماه هاست بلااستفاده مونده و قصد دارم بفروشم
بنابر این در کنار فروش, با iem یا دک یا دپ پرتابل در محدوده قیمت یا ارزونتر هم قابل معاوضه است

قیمت کابل به تنهایی در سایز 70 سانت در آمازون 200 دلاره که کابل بنده 1 متری هست و حدود 30 دلار گرانتره :

خود دستگاه چند ماهی میشه در آمازون موجود نیست اما آخرین بار قیمتش حدود 400 دلار بود و سایت audio46 با 30 دلار بیشتر موجود داره اما ما مبنا رو همون 400 دلار در نظر میگیریم

پیشنهادات و مواردی اگر برای معاوضه با شرایطی که گفتم بود که کاملا تمیز و سالم بودند رو میتونید در پیغام خصوصی مطرح کنید با هم بررسی میکنیم

اما قیمت فروش :

ارزش دو کالا جمعا حدود 630 دلار میشوند. با نرخ روز دلار محدوده 28 تومن بدون هزینه های جانبی مثل حمل و غیره حدود 17.600 میشه . من قیمت فروش نقدی رو فقط 7.5 میلیون در نظر گرفتم یعنی حدود 60 درصد زیر قیمت بر حسب دلار بدون هزینه های جانبی. تا برای خریدار بسیار جذاب باشه.این قیمت فقط برای فروش نقدی هستش و شرایط معاوضه کاملا یکسان و بر اساس قیمت دلاری خواهد بود
فروش تهران حضوری

هر دو بسیار تمیز و واقعا نو بدون هر گونه خط و خش با کارتن و تمام لوازم هستند و حتی تبدیل ها و کابل های جانبی همه پلمپ و اکبند هستند چون نیاز به استفاده از اونها نبوده

فایل های ضمیمه

• IMG_20211006_205206_1.jpg
    IMG_20211006_205206_1.jpg
    847.7 KB · نمایش ها: 13
  • IMG_20211006_205242_1.jpg
    IMG_20211006_205242_1.jpg
    881 KB · نمایش ها: 12
  • IMG_20211006_205344_1.jpg
    IMG_20211006_205344_1.jpg
    870.9 KB · نمایش ها: 13
  • IMG_20211006_205422.jpg
    IMG_20211006_205422.jpg
    829.9 KB · نمایش ها: 13
Last edited:

mm65

Registered User
لایک‌ها
184
به طور موقت کاهش قیمت به 6.500.000 فقط جهت فروش نقدی
قیمت بسیار عالی ست
اگر هم فروخته نشد اصلا مهم نیست برای ستاپ های فای دوم استفاده میکنم
این قیمت فقط پول خرید کابل Gemini البته 70 سانتی (نه یک متری) از آمازون می باشد.

mm65

Registered User
لایک‌ها
184
خارج از فروم فروخته شده لطفا بسته شود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا