برگزیده های پرشین تولز

im back!

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خب من برگشتم.می خوام با کله برم تو گیم ها!!!

یکی به من بگه مشکلی با توماس پیش اومده؟و این که بخش اشتراک به کجا رسید؟اصلا این جا یه جوری شده...:(:wacko:

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62

یکی به من بگه مشکلی با توماس پیش اومده؟و این که بخش اشتراک به کجا رسید؟اصلا این جا یه جوری شده...:(:wacko:

خوش آمدي.
متاسفانه همونجوري كه خودت حدس زدي اينجا يكم سوت و كور شده...:eek:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42

چیزی فهمیدی به مام بگو ولی می تونی به PSW هم سر بزنی شاید اونجا فهمیدی

خوش آمدي.
متاسفانه همونجوري كه خودت حدس زدي اينجا يكم سوت و كور شده...:eek:

:(:(:(

اميدوارم حالا كه شما برگشتي يكم اينجا بهتر بشه، ولي من كه اصلا سر در نيوردم تو اين فروم چه خبره!

اگه فهمیدی به مام بگو :p
:blink:

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
من که بیشتر گیج شدم...psw دیگه چیه؟
من 7 هزار تومن دادم بازی فرستادم کشک؟

Senior Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

خوبی دوست عزیزم .

من 7 هزار تومن دادم بازی فرستادم کشک؟

خوبه من قبل از اینکه از اینجا بروم , برای شما PM فرستاده بودم که هر موقع به اینجا آمدید هزینه مصرف شده را در پستی در همان تاپیک بنویسید البته به همراه شماره حساب , تا من اقدام کنم .

البته 7 تومن که من هرگز به خاطر آن سی دی ها نمی دادم چون طبق توضیحات نباید هزینه آنها بیشتر از 5 تومن می شد .

لطفا در نوشتن پستهای خود کمی دقت کنید . من هنوز اینجا دوستانی دارم که با آنها صحبت می کنم , پس به نحوی مطلب ننویسید که آبروی من کمرنگ شود . . .

خدا را شاکرم که هنوز قدرت نوشتن دارم . . .

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
اولا مسئله پولش نیست.من این کار رو کردم تا بتونم از بازی های کم یاب بقیه استفاده کنم وگر نه دلیلی نمی دیدم بازی ها رو برای استفاده یک نفر پست کنم.اصلا کار درستی نیست که بری با بازی هایی که بچه های این جا فرستادن تو یه جا دیگه اشتراک راه بندازی...

Senior Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا مسئله پولش نیست.من این کار رو کردم تا بتونم از بازی های کم یاب بقیه استفاده کنم وگر نه دلیلی نمی دیدم بازی ها رو برای استفاده یک نفر پست کنم.اصلا کار درستی نیست که بری با بازی هایی که بچه های این جا فرستادن تو یه جا دیگه اشتراک راه بندازی...

سلام

به منظور اینکه این بحث بیش از این ادامه پیدا نکند , بی زحمت آدرس خود را PM کنید تا آنها را به شما بازگردانم . . .

این اطمینان را به دیگر دوستان می دهم که در هیچ جایی دیگر چنین اشتراک گذاری برقرار نیست . ( کسانی که به من اعتماد داشته اند و بازیهای خود را ارسال کرده اند به این امر واقف هستند ) .

موفق باشید .

Senior Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اندکی صبر کنید . . .

pm ای را خدمت جناب موزمار ارسال کرده ام که منتظر پاسخ آن هستم . . .

شاید من هم بازگشتم . . .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
موزمار امتحان داره و تا 3 ماه دیگه بعیده به فروم Login کنه. :(

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
حرفی که من زدم رو حساب اینه که تو امضای خودت گفته بودی اگر کسی خواست بیاد psw اشتراک رو اونجا ادامه بدید.حداقل بگو چی شده با اینجا قهری

Senior Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
aiat_gamer
حرفی که من زدم رو حساب اینه که تو امضای خودت گفته بودی اگر کسی خواست بیاد psw اشتراک رو اونجا ادامه بدید.

ببین دوست عزیزم
یک زمانی من دارای یوزری بودم که هر هفته بیش از 100 پست مفید ایجاد می کردم و تمام وقتم صرف ایجاد اطلاعات بود . . . البته خب خیلی ها این کار رو انجام می دهند و من منکر آنها نیستم . . . ولی زمانی اینجا امنیت داشت یا به قول معروف برای دیگران ارزش قائل بودند , تا اینکه تعدادی یوزر و مدیر ناشی این جو را برهم زدند و من مجبور شدم به نشانه اعتراض , درخواست بن شدن دادم . . . از این موضوع بگذریم . . . تا اینکه اوضاع دوباره روبراه شد و من بازگشتم به نزد دوستانم . . . به بهانه اینکه اوضاع خیلی بهتر از گذشته شده است . . . تا اینکه برای بار دوم متوجه شدم که خیر ! طرز تفکر همان است و فقط چهره افراد تغییر کرده است . . . باز هم خودم را بن کردم . . . تا اینجا بیش از 3 هزار پست برای این انجمن ایجاد کرده بودم . . . TOMASS ANJELLO + Don Thomas . . . تا اینجا دوبار عنوان کاربر فعالی بازیهای رایانه ای و یک بار کاربر فعالی فرهنگ و هنر را به دست آوردم . . .

حالا چه نتیجه ای می توان گرفت . . . آیا من اشتباه می گویم یا اینکه نه ! درست می گویم . . . آیا این است ارزش کار یک نفر . . . که به محض اینکه گفت مرا نابود کنید , او را نابود کنند . . .

بارها و بارها در فرصتهای گوناگون این موارد را برای دیگران شرح داده ام ولی چون شما تازه وارد بودید , برای شما هم شرح دادم . . .

برای بار سوم قصد بازگشت به این انجمن را دارم , چون دوستان فراوانی دارم , و همان قضیه تعهد اخلاقی ای که نسبت به آنها دارم را نمی توانم فراموش کنم . . .

می دانی , در دنیای مجازی اگر چند روز نباشی خیلی سریع به فراموشی سپرده می شوی . . .

الآن هم درخواست ادغام آن یوزرها رو به جناب موزمار که گویا از آشناهای ادمین سایت هستند و همچنین جناب شایان اعلام کرده ام , چون بسیاری از تاپیکهایی که ایجاد کرده ام باید به روز شوند و احتیاج به دسترسی پستهای اول آنها را دارم . . .

حالا منتظر رسیدگی آنها هستم . . .

حداقل بگو چی شده با اینجا قهری

اگر این کار صورت نگرفت , یا از همان لیست بازیها عناوینی را انتخاب کن و یا اینکه شماره حسابی از خودت به من بده تا پول آن بازیها را پرداخت کنم , تا یه موقع حق الناس را از بین نبرده باشم . . .

این رو هم به این دلیل می گم که بدونید تا این لحظه به جز شما تنها یک نفر از دوستان عزیزم تعدادی از بازیهای خود را به خزانه ارسال کرده اند . . .

قصد دارم اگر امکان بازگشت بود , در این تاپیک به تبادل هم بپردازیم که فکر کنم تعداد بیشتری به جمع ما بپیوندند . . .

:happy:

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
به خدا اصلا مسئله پول نیست.از تمام بازی هایی که براتون فرستادم یه کپی دارم.لطفا دیگه حرف این مسئله رو نزنید.

من مجبور شدم به نشانه اعتراض , درخواست بن شدن دادم

نمی خوام ادعا کنم ولی من تو فروم های زیادی عضو بودم ولی تا حالا ندیدم کسی خودش درخواست بن شدن بده!همون طور که قبلا گفتم من حدود 4 ساله تو فروم gamewinners عضوم تو اونجا هر کی مشکل داره میره تو قسمت gamewinners court و مشکلش حل میشه.
بزگترین مشکل اینجا اینه که همه زحمتها گردن یه نفره(شما)وبقیه خیلی زحمت ایجاد موضوعات جدید رو به خودشون نمی دن.اگر بقیه یه مقدار بیشتر فعال باشن اوضاع بهتر میشه(benbandu.mahi58 کجا هستید؟)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
aiat_gamer جان، امضامو ببین.
من چند وقته که دیگه هیچ جای فوروم تاپیک جدید نزدم و فقط توی تاپیک های بچه های دیگه گه گداری پست می زنم.
تا الآن حداقل 7-6 بار خواستم تاپیک های جدید با موضوع های جالب بزنم، ولی زدن تاپیک کار می بره و باید روش Force بذاری. :(
ایشاالله اسفند که سرم خلوت تر شد دوباره شروع می کنیم به زدن توی سر و کله همدیگه.
pillowfight.gif

benbandu هم تا جایی که من می دونم از وقتی که بخش گیم، چند تا زیربخش پیدا کرده بیشتر توی بخش کنسول می پلکه و اینجا کم پیداتر شده.

Senior Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان من , بهتر است دیگر در این تاپیک پستی ایجاد نشود ( البته با اجازه دوست عزیزمان که این تاپیک را ایجاد کرده اند :happy:) و اگر قرار است فرصتی برای ایجاد حتی یک پست در این بخش داشته باشید , آن را به دیگر تاپیکها اختصاص بدهید . . .

شما بازگشتید و من این بازگشت را به فال نیک برای این انجمن می گیرم . . .

امید به اینکه اگر یکی از دوستانتان سوالی پرسید بتوانید در دیگر تاپیکها , پاسخگوی وی باشید . . .

راستی اون یک نفر دیگر که حدود 10 بازی فرستاده بود , جناب BENBANDU دوست عزیزم بود . . .

اگر بقیه یه مقدار بیشتر فعال باشن اوضاع بهتر میشه

بارها خدمت دوستان عرض کرده ام که , یک نفر به تنهایی نمی تواند در کار گروهی , کل مسئولیت ها را به گردن گیرد و همیشه یک کار گروهی باید به شکل گروهی انجام شود . . . خوشبختانه دوستان دیگر نیز همیشه در همه زمینه ها فعالیت داشته اند و هرگز نباید گفت که این کار فقط توسط یک نفر صورت گرفته . . . لطفا این نکته را به یاد داشته باشید . . .

یک مثال ساده اش : بازی فوتبال !
حتی شما می تونید زندگی رو به بازی فوتبال تشبیه کنید . . .

دروازه را می توان خود PT دانست و دروازه بان را ادمین سایت و مدافعان را مدیران سایت و هافبکها را کاربران فعال سایت و نوک حمله را کاربران فدایی انجمن . . .

سوال اینجاست مربی این تیم فوتبال کیست ؟

پاسخ : مدیران فدایی . . . مدیرانی که بیش از دیگران وقت صرف این مسائل می کنند و یاد و خاطره آنها همیشه در ذهن همه باقی است .

کمک مربی هم , به نظرم همان مدیر کل می باشد .

این کار یک کار گروهی می باشد . . . اگر یکی بخواهد تک روی کند نظم کار بهم می خورد . . . و چه بسا عده ای به نشانه اعتراض از ادامه همکاری با این گروه انصراف بدهند .

مهم این است که این تیم فوتبال در هر حالتی باید هر روز مسابقه انجام بدهد و در صورت مصدومیت یا برکناری یا اخراج و یا هر مشکل دیگر که برای بازیکنان روی بدهد , این تیم منتظر نمی ماند . . .

امیدوارم توانسته باشم منظورم را به بهترین شکل عنوان کرده باشم . . .

:happy:

بالا