برگزیده های پرشین تولز

Internrt Explorer not responding:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
بچه ها یه مدتیه که این مرورگر ما قاطی کرده.راستش وقتی چند تا پنجره رو باز می کنم موقع بستن جواب نمیده و همه چی بهم میریزه و سیستم رو مجبور میکنه که همه ی پنجره های قبلی رو هم ببنده.
پشتیبانی مایکروسافت میگه که spyware رو سیستمت هست و باید پادزهرشو دانلود کنی که همون microsoft antispyware هستش.
اما کل سیستم رو چک کرده و چیزی پیدا نکرده.قسمت بعدی حذف نوار ابزارهای اضافی بود که بازم توفیقی نکرد.
مک آفی بروز هم ویروسی رو سیستم تشخیص نداده.حالا نمی دونم دیگه ایراد از کجاست.تا اونجایی که یادمه نه برنامه ی مشکوک اجرا کرم نه به سایت مورد داری رفتم.در ضمن خود ویندوز هم کاملا بروزه.
یکی از دوستان میگفت یه Antispyware قوی تر بگیر شاید حل بشه.کسی چیز خوبی سراغ داره.ترجیحا قابل دانلود باشه.
Thanks.

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
غیر از Temporary internet files که حتما قبلا پاک کردی Temp خود ویندوز و پروفایلت رو هم یه تمیزی بکنی بد نیست، شاید از جاوا باشه یا نه هر سایتی میری همینه.؟ آها برنامه ای جدیدا نصب نکردی..؟ این IE به همه چیه ویندوز وصله.. اگر Account دیگه هم رو PC داری با اون هم همین مشکل رو داری؟

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از sota :
غیر از Temporary internet files که حتما قبلا پاک کردی Temp خود ویندوز و پروفایلت رو هم یه تمیزی بکنی بد نیست، شاید از جاوا باشه یا نه هر سایتی میری همینه.؟ آها برنامه ای جدیدا نصب نکردی..؟ این IE به همه چیه ویندوز وصله.. اگر Account دیگه هم رو PC داری با اون هم همین مشکل رو داری؟
والا history رو هم پاک کردم.راستش چند تا سایت جاوا رفتم اما چند روز بعد اینجوری شد.اکانت دیگه ای هم رو سیستم ندارم.برنامه ی جدید هم چرا یه چند تایی نصب کردم.
راستش خود مایکروسافت میگفت که ایراد از یه تولباره اسمشم برده بود منتهی هر چی گشتم پیداش نکردم حتی با antispyware.

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی Internet Options> Programs> manage add-ons رو یه نیگاه بنداز شاید toolbar رو بتونی از اونجا بندازی بیرون.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
حالا شايدم ربطي به تولبار عوضي نداشته باشه. IE رو دوباره اينستال کنيد شايد درست شه (منکه هروقت اين دچار گير ميشه همينکارو ميکنم و معمولا هم مشکل حل ميشه، البته در مورد مال شما نميدونم که جواب ميده يا نه).

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
ليست برنامه هايی رو که قبل از ايجاد اين ايراد نصب کرده بودی بگو ! البته همين اواخر کار. بعضی نرم افزار ها مثلاً بعضی از P2P ها گاهی تولبارهای مخفی نصب ميکنن که به اين راحتی remove نمی شن.
در مورد آنتی اسپای وير هم من پييشنهادم Ad-Aware 1.06 SE هست. نورتن رو هم که خوب نميشه ازش گذشت!!!
يه امتحان ديگه هم اينه که يه IE-Base browser مثل Maxthon نصب کنی ببينی اونم ايراد داره يا فقط خود IE اينطوريه.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نظر من حتما spysweeper رو نصب كن. من هم گاهي از اين مشكلات برام پيش مياد. بلافاصله گوشي دستم مياد كه بايد سيستم رو يه چك آپ بكنم.

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
ممنون دوستان.چشم این کارار رو انجام می دم ببینم صحت حاصل میشه یا نه.
راستی سوتا جان من اون گزینه رو ندارم!

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ببخشید دیر جواب میدم :rolleyes: شاید اصلا مشکلت حل شده باشه ولی به هر حال ... خوب حالا منظور از اولیه کدومه؟ Manage AddOns ؟
راستی persiana راست میگه ها ممکنه اصلا مشکل Toolbar نباشه..
IE دوباره نصب کردن هم که خوب میدونی صواب داره...
البته اینم بگم که من خیلی وقته با اینجور مشکلات خداحافظی کردم ، با فایرفاکس از این مشکلات نخواهید داشت (رفت تو مایه تبلیغات تلویزیونی:happy: )

بالا