برگزیده های پرشین تولز

IP اختصاصی از کجا تهیه کنم؟؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
سلام
واسه پرداخت های اینترنتی (سایت خارجی) یه آی پی اختصاصی میخوام، تا الان از همین https هایی که تو نت برای فیر هست استفاده میکنم، تا یه ماه پیش مشکلی نداشتم اما الان یه ماهی هست چند تا از پرداختها کنسل میشه. انگار سایته آی پی اصلیم رو تشخیص میده
آی پی اختصاصی از کجا میتونم تهیه کنم؟؟ یکی از دوستا vps اجاره کرده بود یه آی پی رو به من داد با اون آی پی هم به مشکل برخوردم

آپدیت
چند وفته تونستم مشکلم رو با استفاده از کریو و تونل + حل کنم
احتیاج به آی پی اختصاصی نبود

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
یا برو چیز پی ان بگیر و بگو برای چی میخای تا متناسب با نیازت بهت سرویس بدن یا از کسی که وی پی اس گرفتی بخواه IP رو عوض کنه برات بدلیل رفتن در بلک لیست

اگه منظورت همون چیز پی ان قانونیه که بیخیال واسه سازمانها میدن
وی پی اس هم گفتم مال یکی از دوستانه که یه آی پی به من داد (آی پی انگلیس) با بروکسیفیر ازش استفاده میکردم، مشکل اینه، به نظر میرسه که سایته آی پی اصلی منو تشخیص میده

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
47 بازدید 1 پاسخ ...
یعنی اینجا کسی پرداخت سایتهای خارجی انجام نمیده؟؟ :eh:

ERFAN_

Registered User
لایک‌ها
62

بدرد این کار نمیخوره چون همزمان چند نفر دارن ازش استفاده میکنن ip مخصوص بگیر از شرکتی که هاست میگیری اگر هاست نداری برو سایتایی که چیز پی ان میدن بهترین سرویس هم اینهBypass *** Blocks

DavidRx7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
pol میده

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
راستش من چيزي سرم نميشه.اما از پارس انلاين نت ميگيرم.تو فرمش زدن ايپي اختصاصي هم ميدن.نميدونم به درد شما ميخوره يا نه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
راستش من چيزي سرم نميشه.اما از پارس انلاين نت ميگيرم.تو فرمش زدن ايپي اختصاصي هم ميدن.نميدونم به درد شما ميخوره يا نه

ممنون.
اون برای سایتهای خارجی که ایران رو تحریم کردن کاربرد نداره

فعلاً مشکل حل شده

immortalgirl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اگه هنوز ای پی میخوایین پیام بدین من بهتون میدم

mr3000

Registered User
لایک‌ها
37
دوست من هر چی آی پی بگیری تشخیص میده سایت از طریق ip2location فقط یک راه داره خواستی پ خ بده کمک کنم نمیخوام موضوع پابلیک بشه!

sohil90

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست من هر چی آی پی بگیری تشخیص میده سایت از طریق ip2location فقط یک راه داره خواستی پ خ بده کمک کنم نمیخوام موضوع پابلیک بشه!
سلام من برای گرفتن ای پی اختصاصی برای سایتهای پی تی سی و زدن تسک از کجا تهیه کنم

farza4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
UOTE="mr3000, post: 9188290, member: 312431"]دوست من هر چی آی پی بگیری تشخیص میده سایت از طریق ip2location فقط یک راه داره خواستی پ خ بده کمک کنم نمیخوام موضوع پابلیک بشه![/QUOTE]
دو
دوست عزیز اگه راهی هست ممنون یشم بگی نمیشه بهت پخ داد

behnamnasiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطف میکنید بگیر چطوری؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

fh-200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز لطفا راه حل را برای کن توضیح بدید چه آیپی استفاده کنم که سایت تشخیص نده . متشکرم
لطفا به این ایمیل بفرستید
[email protected]

fh-200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز لطفا راه حلشو به من یاد بدین
[email protected]

bene

Registered User
لایک‌ها
481
آیپی شما باید residential باشه نه اختصاصی یعنی آیپی سرور نباشه واز اینترنت محلی باشه نه هاستینگ
تمام این *** vds proxy و غیره چون از شرکتهای هاستینگ هستند چه اختصاصی چه مشترک به راحتی آب خوردن شناسایی میشه
یکی آشنا در خارج از کشور پیدا کن مطمئن باشه با ریموت دسکتاپ به کامپیوترش وصل شو و کارت را انجام بده
بعضی شرکت ها هم این سرویس را میدهند ولی اینکه امن هست من اطلاعی ندارم ,و هزینش نسبتا زیاد هست

Last edited:

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام دوست عزیز برای من هم راه حل را ارسال میکنید همچنین اگر دوستان شرکت ارزون قیمت سراغ دارند ای پی اختصاصی ماهانه قیمت مناسب و ارزانتر از همه جا دارد ادرس سایت را لطفا پیام بدید ممنون

سید امیر حمزه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا