برگزیده های پرشین تولز

ipbهم ليسانس ميخاد؟

nemesis

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان ميخواستم بدونم اگه من ipbرا بدون ليسانس نصب كنم مثل وي بي ميان و به سرورم شكايت ميكنن و در سايتمو ميبندن

nemesis

Registered User
لایک‌ها
0
راستش من جندين مورد را سراغ دارم كه وي بي شكايت كرده باشه ولي در مورد Ipb تا حالا نشنيدم حالا اگه ما استفاده بيزنس نكنيم و براي مقاصد آموزشي هم باشه اجازه استفاده مجاني را اينوژن نميده؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

nemesis

Registered User
لایک‌ها
0
يادش بخير يه زماني مجاني بود استفاده نكردم ..... فكر كنم مجبورم همون بي بي را ادامه بدم

nemesis

Registered User
لایک‌ها
0
حالا يه سئوالي اگه بيييم و يكسري تغييراتي تو كدهاي ipb بديم مثلا تمام جاهايي كه لينكي به كمپاني ipb داده را پاك كنيم و ظاهر اون را هم تغغير بديم از كجا مفهمن كه ما اونو بدون ليسانس برداشتيم كلا ارتباط نسخه نصب شده را با سايت اصلي قطع كنيم (البته اگه وجود داره)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از nemesis :
حالا يه سئوالي اگه بيييم و يكسري تغييراتي تو كدهاي ipb بديم مثلا تمام جاهايي كه لينكي به كمپاني ipb داده را پاك كنيم و ظاهر اون را هم تغغير بديم از كجا مفهمن كه ما اونو بدون ليسانس برداشتيم كلا ارتباط نسخه نصب شده را با سايت اصلي قطع كنيم (البته اگه وجود داره)
خوب به اين نسخه ها ميگن نال شده !
اونم چارش اينه که يکي بره راپورتتو بده بهشون !

Alireza456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من اینوژن کاری نداره چون من خودم نزدیک به هفت و هشت سایت میشناسم که تازه تاسیس هستن وهمشون از Invision Power Board(U) v1.3.1 Final © 2003 I دارن استفاده میکنن :)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از Alireza456 :
به نظر من اینوژن کاری نداره چون من خودم نزدیک به هفت و هشت سایت میشناسم که تازه تاسیس هستن وهمشون از Invision Power Board(U) v1.3.1 Final © 2003 I دارن استفاده میکنن :)

منم تا چند وقت پيش مشكلي نداشتم اما يه دفته انجمن به فرم جالبي ريخت به هم كه ... :wacko:

Alireza456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل شاید از دیتا بیست بوده :blink:

Alireza456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید شما آخرین ورژن استفاده کرده بودید که تا 200 عضو میرسد دیگه برد تعطیل میشد !:blink:

بالا