برگزیده های پرشین تولز

iphone 3g 16g black

blacknacre

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه بچه های پرشین
یکی از دوستام ایفون تمیز تمیز داره مشکی 16 گیگو انلاک فکتوری داده من براش بفروشم تا الانم به جان خودم یه مشتری گل با 570 داره
پولی دوستم کمتر از 590 نمیده اخه خیلی گوشیش تمیزه
هر کی هست یا علی

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
3gs 16 gig ro misheba in gheymat kharid, ye negah be gheymata bokonid!

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
این بنده خدا میگه مشتری 570 پاشه !

lovely11380

Registered User
لایک‌ها
32
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
فکر کنم 570 یکم گرونه
راستش من دیروز یه 3جی از یه خانوم (شاید دکتر هم بوده میرفته مطب میومده:p ) خریدم 540
ولی از اونجایی که 2جی رو ترجیح میدم بدم نمیاد عوضش کنم
راستی 16 گیگ ، مشکی ، آنلاک فکتوری ، جیلبریک شده با کلی برنامه و بازی ، جعبه و همه متعلقات هم موجود و سالمه
هرکس خواست فقط و فقط پ خ
لطفا اینجا پست ندید در مورد قیمت هم لطفا هیچ نظری ندید ، هرکی خواست در خدمتم نخواستم اجباری نیست
یا حق

با عرض معذرت از صاحب تاپیک ( اگر دوست نداشتید پستم بمونه بفرمایید تا ویرایشش کنم )

Last edited:

blacknacre

Registered User
لایک‌ها
0
واقعا که!
قیمت نو 3g16g الان 740 کمتر نیست
این گوشیم خلی نو هست و کلا کم کارکرده

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
واقعا که!

حتی اگه 740 باشه که عمرا نیست (فکر کنم شما توی بازار نیستی ;) ) با کسر درصد روال میشه 515
شما اگه با اون قیمت مشتری داره حتما بفروش جدا این مشتری ها کجاند یه نفرم این جا یه پرو2 دست دوم رو به قیمت آک میگه فروختم تاپیکش هست :wacko:

در مورد قیمت روز آیفون 3g 16 هم دوست داشتید پ خ بدید خیلی پائین تر از این قیمتیه که شما فرمودید خواستید پ خ بدید آکش رو براتون تهیه میکنم ;)

hreza66

Registered User
لایک‌ها
0
واقعا که!

داداش شما بیا هر چند تا آکبند که خواستی من برات 690 می خرم ;)
شما نباید ناراحت بشی ، من 2 هفته پیش یه 3g 16gb آنلاک فکتوری تمیز (نمیگم در حد آکبند ) رو فروختم 500 ، 48 ساعت هم مهلت تست دادم

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
داداش شما بیا هر چند تا آکبند که خواستی من برات 690 می خرم ;)
شما نباید ناراحت بشی ، من 2 هفته پیش یه 3g 16gb آنلاک فکتوری تمیز (نمیگم در حد آکبند ) رو فروختم 500 ، 48 ساعت هم مهلت تست دادم

من می خواستم قیمت ندم :D البته من 680 قیمت دارم ;) زیاد دوست ندارم تو کار آیفون وارد بشم بازار نا مردی داره

شما هم 2 هفته پیش خوب فروختی دمت گرم این آیفون واقعا مهلت تست می خواد یه مورد یه دوستام خرید بعد یه هفته ال سی دیش مرد د بعدش که برد واسه تعمییر گفتند قبلا عوض شده و با مدل ارزون تعویض شده

دیگه خریدار باید به انصاف وجدان فروشنده اعتماد کنه لا اقل PPC رو به راحتی میشه فهمید باز شده باز نشده چیش تعمییر یا تعویض شده

بالا