برگزیده های پرشین تولز

IPhone 4 به بهترین قیمت، ارسال مستقیم از Apple

Nima3D

Registered User
لایک‌ها
0
Nima3D h اگر که شک دارین ایشالا با خرید دوستان و ریپورتی که می دن شکتون برطرف بشه
چون گوشی مستقیم از اپل ارسال می شه

ولی باید حق بدهید حتی با فروش چند نسخه هم بنده نمی توانم اعتماد کنم.
اینجا بارها اتفاق افتاده که افرادی آمدند و چند نمونه اول محصول خود را زیر قیمت کمپانی دادند و یکدفعه بعد از جمع کردن مشتری های زیاد و دریافت سفارش های به تعداد بالا (که به خاطر نظرات مثبت همان چند خریدار اول بوده) یکدفعه غیب شدند یا برای محصولاتشان مشکل پیش آمد!

من خودم می خواهم بروم فروشگاه Apple در کانادا (بعد از انتشار) و Unlock factory خریداری کنم. خود کمپانی به من حدود 800 می ده، حتی شرکت های موبایل هم که گوشی lock شده می دهند خودشان کمتر از 750 بدون قرار داد نمی دهند.
حالا سوال من اینجاست، که چطوری یکی می تونه همین قیمت از apple store برایم تهیه کنه (بدون دریافت کارمزد خاصی!! ) یا حتی با 200 هزار تومان کمتر بدون سود و با ضرر ؟

من به خودم اجازه نمی دهم که به کسی که نمی شناسم جسارت کنم، ولی تجربه و توصیه هایم در آن تاپیک هایی که مشکوک شدم و خیلی جالب مورد بی توجهی کاربران قرار گرفت بعدا درست درآمد و برای همه خریداران مشکلاتی ایجاد شد.
پس من می خواهم شما با دلایل قانع کننده این موضوع را ثابت کنید تا سایر دوستان هم با خواندن این مطالب به نتیجه منطقی برسند و به شما اعتماد کنند. در غیر این صورت صرفا نظرات چند نفر اول که ممکن هست به خاطر ضرر دادن فروشنده فقط برای جلب مشتری باشد را نمی توان قبول کرد.

ضمنا دوستان باید بدانند که همه کشورها اجازه فروش Unlock فکتوری را ندارند . مثلا فروشگاه های apple در آمریکا فقط با قرار داد AT&T هست.
پس مستقیم کسی نمی تواند در آمریکا iPhone آنلاک شده از apple بخرد و به آدرس در آمریکا ارسال شود.
Apple store در هیچ کشوری هم اجازه ندارد گوشی Unlock شده را به آدرس کشوری دیگر ارسال کند.

پس شما هنوز نمی دانید که iPhone 4 برای کانادا و استرالیا هنوز برای فروش نیامده است. آمریکا هم که آنلاک نمی دهد، این ها همه تناقض های حرف های شماست!

-

Last edited:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا سوال من اینجاست، که چطوری یکی می تونه همین قیمت از apple store برایم تهیه کنه (بدون دریافت کارمزد خاصی!! ) یا حتی با 200 هزار تومان کمتر بدون سود و با ضرر ؟

من به خودم اجازه نمی دهم که به کسی که نمی شناسم جسارت کنم، ولی تجربه و توصیه هایم در آن تاپیک هایی که مشکوک شدم و خیلی جالب مورد بی توجهی کاربران قرار گرفت بعدا درست درآمد و برای همه خریداران مشکلاتی ایجاد شد.
پس من می خواهم شما با دلایل قانع کننده این موضوع را ثابت کنید تا سایر دوستان هم با خواندن این مطالب به نتیجه منطقی برسند و به شما اعتماد کنند. در غیر این صورت صرفا نظرات چند نفر اول که ممکن هست به خاطر ضرر دادن فروشنده فقط برای جلب مشتری باشد را نمی توان قبول کرد.

ضمنا دوستان باید بدانند که همه کشورها اجازه فروش Unlock فکتوری را ندارند . مثلا فروشگاه های apple در آمریکا فقط با قرار داد AT&T هست.
پس مستقیم کسی نمی تواند در آمریکا iPhone آنلاک شده از apple بخرد و به آدرس در آمریکا ارسال شود.
Apple store در هیچ کشوری هم اجازه ندارد گوشی Unlock شده را به آدرس کشوری دیگر ارسال کند.
-

صحبت ایشون کاملا تایید میشه ! من توی پی ام هم از شما پرسیدم اما حتی زحمت جواب دادن به خودتون ندادید !!
پس بهتره همینجا مشکل رو حل کنید ! اولا که اون تاپیک 3GS غیر معقول تر از این هم حتی هست !!!

حالا یک کلام ، خیلی هم مودبانه و بدون هیچ سو برداشتی ! شما فقط از 4/5 تا کشوری که توی سایت اپل هست خرید میکنید ! خوب اولا اگر کسی که فامیلی یا آشنایی اونجا داشته باشه که خودش پول میده با کردیت کارت سالم ! خرید بکنن و براشون ارسال بشه .

چرا باید بیان از شما بخرن ؟ حالا شما میگی قیمت من ارزونتره ؟ خوب دلیلش ؟ شما یا میگی پسرخاله من تو اپله ! ارزونتر میفروشه یا اینکه کوپن دارن ارزونتر میدن ! ولی این دلیلش چیه که شما داری از قیمتی که توی خود سایت هست ارزونتر میفروشی!! ضمنا جهت اطلاع شما ، اگر همون آمریکا رو ادامه بدی ، میبینی که 30 دلار اضافه نمیشه بلکه 59 دلار هر ماه اضافه میشه برای قرار داد با AT&T ! و اروپا هم که مالیات میخوره !

حالا اصلا کاری به باقی مسائل ندارم !

شما میگی اطمینان میدی ! خوب ما نگفتیم به ایران شما بفرست! ولی یکی از اقوام خودتون در این کشورها از اپل تحویل بگیره که اگر مشکلی پیش اومد گیر ماها نباشه !! بعد شما از اونجا DHL کن به باقی نقاط دنیا ! بغیر از ایران حتی که گمرک هم روش نیاد. خرج اضافش رو هم میپردازیم !

قسمت بد ماجرا رو هم بخوای در نظر بگیری ، شما داری ملت رو سرکار میذاری یا مشکلی توی کار شماست که نمیای توضیح بدی

یه بارم گفتم ! توی پی ام ازت پرسیدم که بعدا نیای بگی تاپیکم رو خراب کردید !

طبق قوانین پرشین تولز هم شما موظفی اطلاعات کامل و نحوه خرید رو یا در پست اول توضیح بدی یا اینکه اعلام کنی که پی ام میکنم !

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
صحبت ایشون کاملا تایید میشه ! من توی پی ام هم از شما پرسیدم اما حتی زحمت جواب دادن به خودتون ندادید !!
پس بهتره همینجا مشکل رو حل کنید ! اولا که اون تاپیک 3GS غیر معقول تر از این هم حتی هست !!!

حالا یک کلام ، خیلی هم مودبانه و بدون هیچ سو برداشتی ! شما فقط از 4/5 تا کشوری که توی سایت اپل هست خرید میکنید ! خوب اولا اگر کسی که فامیلی یا آشنایی اونجا داشته باشه که خودش پول میده با کردیت کارت سالم ! خرید بکنن و براشون ارسال بشه .

چرا باید بیان از شما بخرن ؟ حالا شما میگی قیمت من ارزونتره ؟ خوب دلیلش ؟ شما یا میگی پسرخاله من تو اپله ! ارزونتر میفروشه یا اینکه کوپن دارن ارزونتر میدن ! ولی این دلیلش چیه که شما داری از قیمتی که توی خود سایت هست ارزونتر میفروشی!! ضمنا جهت اطلاع شما ، اگر همون آمریکا رو ادامه بدی ، میبینی که 30 دلار اضافه نمیشه بلکه 59 دلار هر ماه اضافه میشه برای قرار داد با AT&T ! و اروپا هم که مالیات میخوره !

حالا اصلا کاری به باقی مسائل ندارم !

شما میگی اطمینان میدی ! خوب ما نگفتیم به ایران شما بفرست! ولی یکی از اقوام خودتون در این کشورها از اپل تحویل بگیره که اگر مشکلی پیش اومد گیر ماها نباشه !! بعد شما از اونجا DHL کن به باقی نقاط دنیا ! بغیر از ایران حتی که گمرک هم روش نیاد. خرج اضافش رو هم میپردازیم !

قسمت بد ماجرا رو هم بخوای در نظر بگیری ، شما داری ملت رو سرکار میذاری یا مشکلی توی کار شماست که نمیای توضیح بدی

یه بارم گفتم ! توی پی ام ازت پرسیدم که بعدا نیای بگی تاپیکم رو خراب کردید !

طبق قوانین پرشین تولز هم شما موظفی اطلاعات کامل و نحوه خرید رو یا در پست اول توضیح بدی یا اینکه اعلام کنی که پی ام میکنم !

من امدم شبیه شما پست بدم ولی اینقدر خوب و کامل نوشتید که بنده فقط تائید میکنم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
پیرو صحبتهای دوستان و قوانین بازارچه، لازمه که اطلاعات کافی در پست اول بنویسید با تمامی شرایطی که فروش شما داره.
من یک جستجویی هم کردم، الان چند تا کشور به صورت رسمی میفرشون و قیمتها به صورت زیره:

Factory Unlocked iPhone 4 16GB in UK – £499
Factory Unlocked iPhone 4 32GB in UK – £599
Factory Unlocked iPhone 4 16GB in France – €629
Factory Unlocked iPhone 4 32GB in France – €739
Factory Unlocked iPhone 4 16GB in Canada – $649
Factory Unlocked iPhone 4 32GB in Canada – $749
iPhone 4 16 GB (factory unlocked):
New Zealand 1,150.00 NZD = 655.033 EUR = 791 USD
Australia 879.00 AUD, 617.287 EUR, 746.991 USD
iPhone 4 32 GB (factory unlocked):
New Zealand 1,349.00 NZD, 928.172 USD, 768.422 EUR
Australia 1,040.00 AUD, 882.469 USD, 730.121 EUR
iPhone 4 – 16GB (factory unlocked): HK$ 5,388 i.e USD 695 (or 570 Euro) *approx*
iPhone 4 – 32GB (factory unlocked): HK$ 6,288 i.e USD 812 (or 667 Euro) *approx*

از اینجا

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
صاحب تاپیک بیاد یه چیزی بگه
الان فک کنم همه دارن شک میکننا!!!!:blink:

Whosyourdaddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام؛

من اطلاعات لازم رو در اختیار همه دوستان که خریدار هستند می زارم.
اما انتظار نداشته باشید که اونو به صورت پابلیک توی پست اولم بزارم.
هر کس می خواد بدونه پی ام بده در خدمتش هستم.

یکی از نکاتی که باعث می شه آیفون ما ارزون تر باشه اینه که آیفون بدون لوازم جانبی هستش
یعنی فقط خود گوشی از اپل براتون ship می شه! در ضمن جعبه اش هم فرق داره
من تک تک این اطلاعات رو به دوستانی که در یاهو باهاشون صحبت کردم گفتم.
دوست دارم که بیان و تاکید کنند.
اگر که دوستان شک دارند، خرید نکنند. من که مجبورتون نکردم.
در اول تاپیک هم گفتم، دوستانی که از اعتبار کافی برخوردارند می تونن اول تحویل بگیرن بعد هزینه رو پرداخت کنند.
می تونن ببینن که گوشی از طرف اپل براشون ارسال شده.

بازم اگه جزییات بیشتری خواستید در پی ام در خدمتم.
بنده اومدم اینجا یه سرویسی رو ارائه بدم، هم کاری کرده باشم هم خودم استفاده کنم.
حداقل شما که ندونید من خودم می دونم کاری که من دارم می کنم هیچ مشکلی نداره.

دوست عزیز، منظورتون اینه که من با کردیت کارت ناسالم خرید می کنم؟
اولا که شما نمی تونی از اپل هیچ گوشی بدون لوازم خریداری کنی!
دوما توهین نباشه ویندوز شما که الان باهاش اومدی و داری این پست رو می دی دزدیه!

اقوام بنده برای خود من تحویل گرفتن و ارسال کردن شما خیالت راحت باشه که من از اقوام خودمم استفاده کردم.
ولی به یکی از چیزایی که من به همه قبل از خرید می گن اینه که به هر آدرس (برای هر نفر) بیش تر از 5 عدد نمی تونم ارسال کنم.

بنده برای دوستانی که در خرید مصمم هستند همه اطلاعات لازم رو پی ام کردم پس فکر نمی کنم مشکلی باشه.

پست اول ادیت شد.

Last edited:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام؛
من اطلاعات لازم رو در اختیار همه دوستان که خریدار هستند می زارم.

اما انتظار نداشته باشید که اونو به صورت پابلیک توی پست اولم بزارم.

چرا ؟ اشکالش چی هستش ؟ مثلا الان لطف کردین ! اومدین توضیح دادین اشکالی پیدا شد؟
ضمن اینکه اگر کاری بدون اشکال و مشکل باشه در پست اول هم میشه توضیح دادید. بدون پی ام و موارد.

یکی از نکاتی که باعث می شه آیفون ما ارزون تر باشه اینه که آیفون بدون لوازم جانبی هستش
یعنی فقط خود گوشی از اپل براتون ship می شه! در ضمن جعبه اش هم فرق داره
من تک تک این اطلاعات رو به دوستانی که در یاهو باهاشون صحبت کردم گفتم.

شما فرمودین آیفون از سایتش خریداری میشه و فرستاده میشه ! از طرف خود آیفون ! خوب میشه بفرمایید چرا فرق داره ؟ شما چرا دوباره قضیه رو پیچ میدین دوست عزیز ؟
در ضمن عرض کردم ما هم خریدار ! یا کسایی مثل ما هم خریدار ! طبق قوانین پرشین تولز شما باید نحوه خرید و نحوه ارسال رو توی همین محل (پی ام اینجا یا صفحه اول تاپیک ارسال کنید)
منم که براتون پی ام داده بودم .

دوست عزیز، منظورتون اینه که من با کردیت کارت ناسالم خرید می کنم؟
اولا که شما نمی تونی از اپل هیچ گوشی بدون لوازم خریداری کنی!
دوما توهین نباشه ویندوز شما که الان باهاش اومدی و داری این پست رو می دی دزدیه!

در مورد قسمت اول ، نه من در مورد افراد قضاوت نمیکنم که برای شما چه کردیت کارتی هست.! کردیت کارت سالم به چیزی میگن که اسم و مشخصات خود طرف تحویل گیرنده جنس روی اون حک شده باشه. منظور از سالم اونه.

قسمت دوم : من که عرض کردم شما بفرمایید چرا ما نمیتونیم مثل شما از اپل بخریم ! توی پی ام هم که همین سوال رو پرسیدم ؟ یا شما چه جوری امکاناتی دارید که ما نداریم ! چیز سختی نپرسیدم که.

در مورد قسمت سوم حرفتون هم ببخشید من نمیدونم ربطش به ماجرا چیه؟ مگه من میگم چرا نرم افزار کرک شده دارید میفروشید؟ ولی خوب برای اطلاعتون عرض کنم که ویندوز بنده کاملا رجیستر شده و کاملا قانونی هستش و هیچ مشکلی در خارج و داخل نداره. فقط جسارتا فتوشاپ بنده یه مقدار کرک شده هست .حالا بازم نمیدونم ربطش به ماجرا چیه ، ولی حالا گفتم به هر حال شاید بخواید بدونید (آنتی ویروسم هم ارجیناله، باز میگردم ببینم چیزای که حس میکنم کرک شده باشه اگر لازم دارید بهتون میگم.)

بنده برای دوستانی که در خرید مصمم هستند همه اطلاعات لازم رو پی ام کردم پس فکر نمی کنم مشکلی باشه

در پایان ، تشکر میکنم از پاسخ ، ولی من شخصا جواب سوالم رو نگرفتم. هدف ما هم خرید بود چون همونطور که در پست جناب احسان هم میبنید قیمت مورد نظر شما با قیمت اعلام شده تفاوت داره . حالا شما میفرمایید وسایل نمیدید خوب همون پست اول مینوشتید که وسایل نمیدم !! هرچند که بازم... به هر حال امیدوارم موفق باشید و دوستان جوابشون رو از پاسخ شما گرفته باشن.

Whosyourdaddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براتون در پی ام جزییات رو توضیح می دم جناب omidco2
می دونم هدف شما روشن شدن بیش تر مسائل و اعتمادسازیه اما خوب این که می گید من پیچ می دم
اینطور نیست. من هیچ وقت نگقتم از اپل خریداری می شه!! اگه از اپل خریداری می شد که دیگه پس کار من چی بود این وسط؟
خوب به فامیلتون هم می تونید بگید از اپل خریداری کنه.
توی پی ام شما چنین سوالی نپرسیدید که چرا مال ما ارزونه!
قسمت سوم هم کاملا واضح بود، برداشت من از کردیت سالم چیزی بود که شما جوابشو دادید و قضیه رو روشن کردید.

Nima3D

Registered User
لایک‌ها
0
شما هیچ پاسخی به بنده در مورد موارد مطرح شده ندادید !!

لطف می کنید به سوالات بنده هم پاسخ بدهید تا برای همه این ابهامات اصلی هم از بین برود:

1- iPhone هنوز برای کانادا و استرالیا برای فروش بیرون داده نشده است، شما متوجه کانادا شدید و آن را حذف کردید، اما استرالیا همچنان در لیست کشورهای مورد نظر شما هست.

2- iPhone در آمریکا به هیچ عنوان unlock شده مستقیم از apple به فروش نمی رسد. چون اصلا در آمریکا unlock کار نمی کند.

حالا سوالم را مجددا تکرار می کنم:
وقتی apple بین کشوری iPhone ارسال نمی کند، و هنوز فروش در کشورهای فوق را شروع نکرده است (Steve Jobs نیز مجددا تاکید کرد که این کشور ها تا 30 july)، شما چطور مسقیم از apple برای مشتری ها گوشی unlock factory مستقیما از Apple خرید می کنید؟

اگر که دوستان شک دارند، خرید نکنند. من که مجبورتون نکردم.
به عنوان فردی که ده ها هزار دلار در بازاچه فعالیت تجاری داشته ام، دوست ندارم ببینم احیانا افرادی بخواهند با سوء استفاده از سادگی افراد، فعالیت خوب تجاری در بازاچه را خدشه دار کنند. موضوعی که چند ماه قبل باعث به هم ریختگی بازاچه شد و حتی در برخی سایت های دیگر باعث تعطیلی بخش بازاچه آن ها شد.

از آنجایی که مدیران می گویند "هر فرد باید خودش تشخیص دهد"، پس این بر عهده کاربران هست که خوب تحقیق کنند.
پس لطف کنید به ابهامات دقیق پاسخ دهید تا بنده را نیز قانع کنید، چرا که به هیچ کدام پاسخی ندادید.

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
فكر كنم اين مشكل خيلي راحت حل بشه

مگه ايشون نمي گه كسانيكه معتبر باشن در pt اول كالا ارسال مي شه بعدا پول؟

خوب يكي كه واقعا خريدار هست و جزو معتبر ها هست اين كارا بكنه ديگه
بعد بياد نتيجه را به ما هم بگه

راستي دوست عزيز معتبر مثلا تا چندتا پست؟ :blink:

Whosyourdaddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- iPhone هنوز برای کانادا و استرالیا برای فروش بیرون داده نشده است، شما متوجه کانادا شدید و آن را حذف کردید، اما استرالیا همچنان در لیست کشورهای مورد نظر شما هست.
استرالیا رو هم حذف می کنم. چون آیفون 3gs می تونم ارسال کنم اشتباها نوشتم.
2- iPhone در آمریکا به هیچ عنوان unlock شده مستقیم از apple به فروش نمی رسد. چون اصلا در آمریکا unlock کار نمی کند.
بله توسط اپل به فروش نمی رسد! اما ما می تونیم از اپل در آمریکا Unlock بفرستیم!
دوست عزیز من که نمیام از اپل خریداری کنم به آدرس شما! ما از خود اپل می فرستیم براتون و قضیه از اون چیزی که شما فکر می کنید گسترده تره. در ضمن Unlock در آمریکا کار می کنه، می شه بپرسم چرا این حرفو می زنید؟؟؟!! مگه آمریکا شاخ و دم داره که اونجا کار نکنه؟

به عنوان فردی که ده ها هزار دلار در بازاچه فعالیت تجاری داشته ام، دوست ندارم ببینم احیانا افرادی بخواهند با سوء استفاده از سادگی افراد، فعالیت خوب تجاری در بازاچه را خدشه دار کنند. موضوعی که چند ماه قبل باعث به هم ریختگی بازاچه شد و حتی در برخی سایت های دیگر باعث تعطیلی بخش بازاچه آن ها شد.

از آنجایی که مدیران می گویند "هر فرد باید خودش تشخیص دهد"، پس این بر عهده کاربران هست که خوب تحقیق کنند.
پس لطف کنید به ابهامات دقیق پاسخ دهید تا بنده را نیز قانع کنید، چرا که به هیچ کدام پاسخی ندادید.

دوست عزیز من خودم بیش تر از 200 هزار دلار معامله در ایران و خارج از ایران داشتم چه با اینترنت
چه بدون اینترنت، دوستان رو ساده فرض نکنید و خودتون رو برتر از همه ندونید.
خیلی خوبه که به فکر بقیه هستید اما سعی کنید تهمت نزنید و لهن و برخوردتون رو درست کنید.
اینجا هم مال فروشنده است هم خریدار و می دونم در قوانین انجمن بر احترام متقابل تاکید ورزیده شده.

جزییات بیشتر رو در پی ام خدمتتون عرض می کنم. ایشا... که شک شما برطرف بشه.

فكر كنم اين مشكل خيلي راحت حل بشه

مگه ايشون نمي گه كسانيكه معتبر باشن در pt اول كالا ارسال مي شه بعدا پول؟

خوب يكي كه واقعا خريدار هست و جزو معتبر ها هست اين كارا بكنه ديگه
بعد بياد نتيجه را به ما هم بگه

راستي دوست عزيز معتبر مثلا تا چندتا پست؟ :blink:
معتبر قطعا شما با تاریخ عضویت Jul 2009 و 207 پست نیستید.
اما برای مثال آقای omidco2 معتبر حساب می شن.
کلا دوستانی که قبل از 2009 عضو شدند و شناخته شده هستند جز معتبرها حساب می شوند.
باز بستگی به خود من داره که تشخیص بدم و اعداد ارقام ملاک %100 نیست

Last edited:

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
براتون در پی ام جزییات رو توضیح می دم جناب omidco2
می دونم هدف شما روشن شدن بیش تر مسائل و اعتمادسازیه اما خوب این که می گید من پیچ می دم
اینطور نیست. من هیچ وقت نگقتم از اپل خریداری می شه!! اگه از اپل خریداری می شد که دیگه پس کار من چی بود این وسط؟
خوب به فامیلتون هم می تونید بگید از اپل خریداری کنه.
توی پی ام شما چنین سوالی نپرسیدید که چرا مال ما ارزونه!
قسمت سوم هم کاملا واضح بود، برداشت من از کردیت سالم چیزی بود که شما جوابشو دادید و قضیه رو روشن کردید.
می شه این جزییات رو برای من هم تو پی ام ارسال کنید!

Last edited:

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
با اینکه که من هنوز متوجه نشدم چرا شرایط رو اینجا اعلام نمیکنید و به نظر اگه شرایط رو بار همه دوستان اعلام کنید این مشکلات حل میشود !!!!!!!!!!
شرایط رو برا منم بفرس

elkamino

Registered User
لایک‌ها
35
دوست عزیز لطفا شرایط رو برای من هم پی‌‌ام کنید.

programming_max

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز لطف می کنی شرایط رو برای من بفرستی ؟

در ضمن من دارم میرم از ایران و از اونجا می تونم دریافتش بکنم
ممنون

daryush_raven

Registered User
لایک‌ها
35
دوست عزیز شرایط رو برای منم لطف میکنی بفرستی
مرسی

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215