برگزیده های پرشین تولز

IT و شغل و دانشگاه ازاد

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امسال شايد كنكور دانشگاه ازاد ..رشته فناوري اطلاعات..پرند يا تهران جنوب شايد قبول بشم.
فكر ميكنيد بعد دانشگاه ,پيدا كردن شغل آسون باشه؟يعني مجبور نميشم كه يه چندسالي بيكار بشم...؟
كارشناسي ارشد اگه قبول شدم, چه گرايشيهايي وجود داره و كدوم يكيشون پيداكردن شغل آسونتره؟

meli

Registered User
لایک‌ها
23
آره بابا
فقط کافیه محل عرضه گلو پیدا کنی منم کمکت می کنم ولی 50 50 ها گفته باشم
بدون شوخی نگران نباش چیزی که تو ایران زیاده کار برای رشته کامپیوتریاست
من خودم با دیپلم فنی حرفه ای کار پیدا کردم اونم درست بعد از گرفتن دیپلم و کارنامه
فناوری اطلاعاتم تازگی ها داره می ترکونه
منم رشتمو فناوری اطلاعات زدم
نگران نباش

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
فن آوری اطلاعات اسمش بزرگ و قشنگه ولی تو ایران نه .

meli

Registered User
لایک‌ها
23
بابا مهلت بدین تازه اومده
خیلی ها هنوز نمی دونن اصلا چی هست!
خوردنیه یا کشیدنی

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از meli :
بابا مهلت بدین تازه اومده
خیلی ها هنوز نمی دونن اصلا چی هست!
خوردنیه یا کشیدنی
بله تازه اومده ولی میلیاردها توش خرج شده و هیچی هم ازش در نیومده

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از barbary629 :
من امسال شايد كنكور دانشگاه ازاد ..رشته فناوري اطلاعات..پرند يا تهران جنوب شايد قبول بشم.
فكر ميكنيد بعد دانشگاه ,پيدا كردن شغل آسون باشه؟يعني مجبور نميشم كه يه چندسالي بيكار بشم...؟
كارشناسي ارشد اگه قبول شدم, چه گرايشيهايي وجود داره و كدوم يكيشون پيداكردن شغل آسونتره؟

آقا جان دانشگاه آزاد را كلا بيخيال بشين...اصلا ميدونين شهريه امسالش چقدر شده؟! به غير از اين اگر از بابت شهريه مشكلي ندارين بازم پيشنهاد مي كنم كه نريد...من خودم رشته ام كامپيوتر هست و خيري از اين دانشگاه نديدم :blink: ...خلاصه از ما گفتن بود.
فقط دانشگاه دولتي ;)

meli

Registered User
لایک‌ها
23
واقعا دستت درد نکنه انقدر امیدواری دادی!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی من برم سرم بزارم زمین بمیرم دیگه؟؟؟؟

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از meli :
واقعا دستت درد نکنه انقدر امیدواری دادی!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی من برم سرم بزارم زمین بمیرم دیگه؟؟؟؟

نه بابا چرا اين كا رو بكني؟ :blink:
من فقط نظرمو گفتم كه دانشگاه آزاد نري ;)
از شوخي بگذريم ميل خودته :cool: صلاح كار خويش خسروان دانند... :rolleyes:

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amir@ :
آقا جان دانشگاه آزاد را كلا بيخيال بشين...اصلا ميدونين شهريه امسالش چقدر شده؟! به غير از اين اگر از بابت شهريه مشكلي ندارين بازم پيشنهاد مي كنم كه نريد...من خودم رشته ام كامپيوتر هست و خيري از اين دانشگاه نديدم :blink: ...خلاصه از ما گفتن بود.
فقط دانشگاه دولتي ;)

بابا..من تو اماراتم...اينجا نه كتاب كنكوري هست نه كلاس كنكوري..فكر كنم اينجا هر سالي از هر 100 نفر يكي قبول ميشه :blush: يعني بايد خيال دولتي رو بذارم كنار...هر چي هست همين آزاده :rolleyes: تازه من امسال بار دومم بود و اين سال روزي 8 ساعت 7 روز هفته ميخوندم :wacko:
حالا شايد فقط دانشگاه آزاد شهري كه شما انتخاب كرديد..اينجوريه :blush: چه شهري انتخاب كردي مگه؟

يه سوال ديگه دارم... برا كارشناسي ارشد يا ايشالله دكترا :D بايد تو همين آزاد ادامه داد؟ يا كه كنكور ديگه اي داره؟ميتونم بعد از اين 4 سال برم دولتي؟مثلا شريف :lol:

meli

Registered User
لایک‌ها
23
فکر می کنم بشه رفت
من خودم علمی کاربردی نوشتم ولی برای کارشناسی می تونم آزاد یا سراسری کنکور بدم!!!!
البته اگه منظورت همین بود!!!!!!!!!!1

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از meli :
آره بابا
فقط کافیه محل عرضه گلو پیدا کنی منم کمکت می کنم ولی 50 50 ها گفته باشم
بدون شوخی نگران نباش چیزی که تو ایران زیاده کار برای رشته کامپیوتریاست
من خودم با دیپلم فنی حرفه ای کار پیدا کردم اونم درست بعد از گرفتن دیپلم و کارنامه
فناوری اطلاعاتم تازگی ها داره می ترکونه
منم رشتمو فناوری اطلاعات زدم
نگران نباش

خوب كار زود پيدا كردين...ماهي چند تومن؟از صبح تا شب چه كار ميكردي؟
خوب :) حالا وقتي دكترامو گرفتم :happy: تو دفتر خاص خودم نششتم :cool: ...ماهي چقدر بهم ميدن؟

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از barbary629 :
بابا..من تو اماراتم...اينجا نه كتاب كنكوري هست نه كلاس كنكوري..فكر كنم اينجا هر سالي از هر 100 نفر يكي قبول ميشه :blush: يعني بايد خيال دولتي رو بذارم كنار...هر چي هست همين آزاده :rolleyes: تازه من امسال بار دومم بود و اين سال روزي 8 ساعت 7 روز هفته ميخوندم :wacko:
حالا شايد فقط دانشگاه آزاد شهري كه شما انتخاب كرديد..اينجوريه :blush: چه شهري انتخاب كردي مگه؟

يه سوال ديگه دارم... برا كارشناسي ارشد يا ايشالله دكترا :D بايد تو همين آزاد ادامه داد؟ يا كه كنكور ديگه اي داره؟ميتونم بعد از اين 4 سال برم دولتي؟مثلا شريف :lol:

بابا دانشگاه آزاد اين شهر و اون شهر نداره :blink: ...همش يكيه( من خودم دانشگاه آزاد شيرازم)...بي صاحابه :wacko: ...شما يه دانشجوي دانشگاه آزاد پيدا كن كه واقعا راضي باشه...اين هم شهريه ميدي و آخرشم هيچي بي سواد مياي بيرون... واقعا پولت را ميريزي دور :f34r: ...به هر حال هر چي كه خودت صلاح ميدوني :eek:
درباره سوال دوم هم ميتوني براي كارشناسي ارشد يا دكترا علاوه بر دانشگاه آزاد، در دانشگاه دولتي يا پيام نور هم ادامه تحصيل بدي...
موفق باشي

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amir@ :
بابا دانشگاه آزاد اين شهر و اون شهر نداره :blink: ...همش يكيه( من خودم دانشگاه آزاد شيرازم)...بي صاحابه :wacko: ...شما يه دانشجوي دانشگاه آزاد پيدا كن كه واقعا راضي باشه...اين هم شهريه ميدي و آخرشم هيچي بي سواد مياي بيرون... واقعا پولت را ميريزي دور :f34r: ...به هر حال هر چي كه خودت صلاح ميدوني :eek:
درباره سوال دوم هم ميتوني براي كارشناسي ارشد يا دكترا علاوه بر دانشگاه آزاد، در دانشگاه دولتي يا پيام نور هم ادامه تحصيل بدي...
موفق باشي

شما رفتيد آزاد حالااز آزاد ناراضي هستيد...مطمنم اونايي كه رفتند دولتي هم همينطور ناراضي اند... همه ناراضي اند.... ترمي چقدر خرجته با همه چي..با شهريه و خرجت؟

فكر ميكني حالا ميتوني برا كارشناسي ارشد , دولتي قبول بشي؟

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از barbary629 :
شما رفتيد آزاد حالااز آزاد ناراضي هستيد...مطمنم اونايي كه رفتند دولتي هم همينطور ناراضي اند... همه ناراضي اند.... ترمي چقدر خرجته با همه چي..با شهريه و خرجت؟

فكر ميكني حالا ميتوني برا كارشناسي ارشد , دولتي قبول بشي؟

ببين من زماني كه خودم دانشگاه آزاد قبول شدم نمي دونستم اين دانشگاه تا اين حد بي صاحابه وگرنه نمي رفتم...كسي هم منو در اين مورد راهنمايي نكرد :hmm: مطمئن باش كساني كه رفتند دانشگاه دولتي ناراضي نيستند اگر هم باشند به اندازه ما نيستند...حداقل در دانشگاه دولتي به درس اهميت ميدن و استادهاي خيلي خوبي هم هستند اما در دانشگاه آزاد به تنها چيزي كه اهميت ميدن پول هست!!! :blink: :wacko: در مورد شهريه هم بايد بگم كه من ورودي سال 81 هستم و ترمي تقريبا 250 تا 270 هزار تومان شهريه ميدم. شهريه هر سال افزايش پيدا ميكنه...براي ورودي هاي جديد شهريه تقريبا هر ترم 550 تا 650 هزار تومان است! :eek:
ايشالا براي كارشناسي ارشد دولتي هم قبول مي شم كه البته خيلي سخته اما دور دانشگاه آزاد رو خط كشيدم...
به هرحال دوست عزيز تصميم با خودت هست...هر جور كه خودت صلاح ميدوني...موفق باشي :happy:

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amir@ :
ببين من زماني كه خودم دانشگاه آزاد قبول شدم نمي دونستم اين دانشگاه تا اين حد بي صاحابه وگرنه نمي رفتم...كسي هم منو در اين مورد راهنمايي نكرد :hmm: مطمئن باش كساني كه رفتند دانشگاه دولتي ناراضي نيستند اگر هم باشند به اندازه ما نيستند...حداقل در دانشگاه دولتي به درس اهميت ميدن و استادهاي خيلي خوبي هم هستند اما در دانشگاه آزاد به تنها چيزي كه اهميت ميدن پول هست!!! :blink: :wacko: در مورد شهريه هم بايد بگم كه من ورودي سال 81 هستم و ترمي تقريبا 250 تا 270 هزار تومان شهريه ميدم. شهريه هر سال افزايش پيدا ميكنه...براي ورودي هاي جديد شهريه تقريبا هر ترم 550 تا 650 هزار تومان است! :eek:
ايشالا براي كارشناسي ارشد دولتي هم قبول مي شم كه البته خيلي سخته اما دور دانشگاه آزاد رو خط كشيدم...
به هرحال دوست عزيز تصميم با خودت هست...هر جور كه خودت صلاح ميدوني...موفق باشي :happy:

250؟؟500؟ :blink: :whistle: بذار دقيقا بفهمم :wacko:
منظور از شهريه اينه كه ماهي 500 تومان بپردازم؟يا هر 6 ماهي يعني هر ترمي؟
اين 500 تومن اين با خرج و خوابگاه و غذاست يا اين فقط پوليه كه بايد نقد تحويل دانشگاه بدم؟

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از barbary629 :
250؟؟500؟ :blink: :whistle: بذار دقيقا بفهمم :wacko:
منظور از شهريه اينه كه ماهي 500 تومان بپردازم؟يا هر 6 ماهي يعني هر ترمي؟
اين 500 تومن اين با خرج و خوابگاه و غذاست يا اين فقط پوليه كه بايد نقد تحويل دانشگاه بدم؟

عزيزم ! هر ترم از 500 تا 650 هزار تومان شهريه ات ميشه! ( بستگي به رشته ات داره) هزينه خوابگاه و غذا هم جداست ;)

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amir@ :
عزيزم ! هر ترم از 500 تا 650 هزار تومان شهريه ات ميشه! ( بستگي به رشته ات داره) هزينه خوابگاه و غذا هم جداست ;)

من اينجا گيج شدم.. :wacko: .اينجوري گيج شدم: :blink:
شهر تو عربي يعني ماه, و شهريه يعني ماهانه

حالا ايشالله :) سوالم واضحه:
اين 600 تومن بايد به ازاي هرماه پرداخت كنم؟ يعني اگه هر ترمي 6 ماه باشه, اونوقت براي هر ترمي بايد 6 ضربدر 600 تومن پرداخت كنم؟

يا اينكه اين 600 تومن, همه پوليه كه به ازاي هر ترم پرداخت كنم؟ يعني اگه هر ترمي 6 ماه باشه, اونوقت براي هر 6 ماه بايد 600 تومن پرداخت كنم؟

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از barbary629 :
من اينجا گيج شدم.. :wacko: .اينجوري گيج شدم: :blink:
شهر تو عربي يعني ماه, و شهريه يعني ماهانه

حالا ايشالله :) سوالم واضحه:
اين 600 تومن بايد به ازاي هرماه پرداخت كنم؟ يعني اگه هر ترمي 6 ماه باشه, اونوقت براي هر ترمي بايد 6 ضربدر 600 تومن پرداخت كنم؟

يا اينكه اين 600 تومن, همه پوليه كه به ازاي هر ترم پرداخت كنم؟ يعني اگه هر ترمي 6 ماه باشه, اونوقت براي هر 6 ماه بايد 600 تومن پرداخت كنم؟
عزيز برادر...عربي نخون من فارسي نوشتم به خدا :D ببين شهريه هرترم 5 يا 6 ماهه ، چيزي حدود 600 هزار تومان ناقابل درمياد. :blink:

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amir@ :
عزيز برادر...عربي نخون من فارسي نوشتم به خدا :D ببين شهريه هرترم 5 يا 6 ماهه ، چيزي حدود 600 هزار تومان ناقابل درمياد. :blink:

اميرآغا شما خودتون چه رشته اي ميخوني و كجا ؟

اين از شهريه...حالا خرج خوابگاهو غذا چي؟.؟

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از barbary629 :
اميرآغا شما خودتون چه رشته اي ميخوني و كجا ؟

اين از شهريه...حالا خرج خوابگاهو غذا چي؟.؟
عرض كنم خدمتت كه من رشته كامپيوتر هستم در دانشگاه آزاد شيراز...شهريه ام هر ترم تقريبا 260 هزار تومان ميشه!(البته اشتباه نكني اون شهريه 600 هزار توماني كه گفتم براي ورودي هاي جديد هست نه براي ما با سابقه ها!! :wacko: )
هزينه خوابگاه رو هم دقيقا نميدونم چون ساكن شيرازم...تا حالا هم لب به غذاي دانشگاه نزدم!! :f34r:

بالا