برگزیده های پرشین تولز

ITO.Calendars تقویم فارسی بدون نیاز به فارسی ساز

drbijan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
واقعا برنامه خوب و کاربردی و کاملی نوشتید.
خوب دوستان پیشنهادات کاملی دارند، و چیزی به ذهن من نمیرسه.
ولی من پیشنهاد چند برنامه جالب رو دارم که نمیدونم درسته که اینجا مطرح کنم یا نه ؟

اولی رو میگم، اگه جا داشت ما بقی رو میگم. البته نمیدونم این برنامه ای که من میگم نوشته شده یا نه:
یه دیکشنری فارسی، که مثل دیکشنری عربی بره توی حافظه یا مثلا بالای صفحه، وقتی علامت اون رو روی یک کلمه بیاریم، معنی اون کلمه رو توی همون صفحه نشون بده. البته برنامه دیکشنری عربی خود گوشی من این برنامه رو داره، البته به زبان عربی

در مورد بقیه برنامه ها هم بعدا مطرح میکنم

drbijan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

برنامه فوق العادست.

ببينيد توي win2003 وقتي تاريخ تولد كسي رو توي contact وارد ميكنيم، خودبه خود روز تولد به ما alarm ميده ولي توي win5 و گوشي من اين حالت وجود نداره. كه من اين رو به برنامه هاي spb تونستم بوجود بيارم.

حالا اگه شما بتونيد توي اين برنامه حالتي رو بوجود بيارين كه وقتي تاريخ تولد كسي رو دارد ميكنيم (يا سالگرد)، يه قرار ملاقات هم در calender براي همون روز با تكرار سالانه بوجود بياد، و در صورت تغيير اين تاريخ، اين تغيير در calender هم اعمال بشه، واقعا فوق العاده ميشه.

يه پينهاد واقعا مهم ديگه هم دارم:
اين برنامه اي كه با اين زحمت نوشتي رو بصورت تريال يك ماهه در بيار كه ايرادهاش مشخص بشه و بعد از يك ماه نياز به خريد اون باشه. فكر ميكنم بيشتر دوستان با اين كار موافق باشند. اين يه حمايت از شما و همه برنامه نويسهاست و موجب رشد برنامه هاي خيلي خوبي ميشه

اميدوارم تا چند وقت ديگه برنامه شما به طور كامل جاي calender هاي PDAها رو بگيره.

متشكرم

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
راستی آقا رضا از چه فنتی برای فارسی استفاده ميکنيد؟
من فعلاً از فنت nesf استفاده ميکنم،اما حس ميکنم خيلی خوش خط نيست،برنامه شما از tahoma استفاده ميکنه؟
بعد guideline يا چيزی هست،مثلاً برای تايتل ها فنت خاصی برای قسمت های ديگر برنامه فنت خاص فارسی پيشنهاد شده باشه؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوست عزيز و قديمي بنده...
من يه مشكلي برخوردم با برنامه شما. البته بعد از UnInstall كردن برنامه شما. من از فارسي ساز استفاده مي كنم. بعد از نصب برنامه شما و استفاده از آن زماني كه برنامه را UnInstall كزدم، فونت Tahoma فارسي(عربي) كه فارسي ساز من نصب كرده بود رو هم پاك كرد. من در برنامه نصبي شما ديدم كه فونت Tahoma رو هم نصب مي كنيد. دسته؟ حال مي توان براي اين موضوع كاري كرد؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام رضا جان.
يه سوال داشتم. آيا فارسي ساز شما امكان نمايش يك متن طولاني در يك TextBox كه خاصيت MultiLine رو داره درست كار مي كنه؟ اصلا تست كرديد؟ اگه مايل بوديد به توضيح كوچيك در اين مورد بديد... خيلي خيلي مرسي...

mehr212

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
با تشکر از برنامه خوبتون , ابتدا باید بگم من روی hp ipaq 6955 تست کردم به صفحه نمایش من نمیخوره یعنی مقداری از تصویر تقویم دیده نمیشود . اگر بتوانید در تنظیمات قسمت تنظیم صفحه نمایش هم قرار دهید خوبست .
پیشنهاد دیگر اینکه یک گزینه برای نمایش روز و ماه و سال شمسی روی دسکتاپ موبایل قرار دهید عالی میشود مثل برنامه Persian date
با تشکر:)

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه عزيزان
من دو تا نظر و پيشنهاد داشتم :
1- ميتونيد مثل برنامه PersDays امكانات دفترچه يادداشت و يادآوري كارها و مسائل رو بزاريد براش آخه PersDays رجيستر نشدس نميشه باهاش كار كردش

2- مثل برنامه pesian date كاري كنيد كه در صفحه today تاريخ هر روز رو به فارسي نشون بده كه مشكل نداشته باشيم

ممنونم

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام

استاد گرامی الان ماه هاست که می گذره و ما چشم انتظار نسخه ی آلفاتون هستیم کی می تونیم بالاخره روش حساب کنیم؟

ممنون

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با سلام

استاد گرامی الان ماه هاست که می گذره و ما چشم انتظار نسخه ی آلفاتون هستیم کی می تونیم بالاخره روش حساب کنیم؟

ممنون

بله... الآن خيلي وقته كه منم منتظرم... چنتا پست هم داده بودم كه انتظار داشتم ايشون منو راهنمايي كنن آخه....

mehran_m82

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به شما دوستان عزیز...

امروز بعد از مدتی تاخیر وقت کردم که نسخه دوم برنامه رو منتشر کنم :D نظرات و پیشنهادات شما باعث بهبود برنامه خودتون میشه. خوشحال میشم نظرات / پیشنهادات / مشکلات و ... رو به من گزارش دهید. می تونین برای ارسال نظرتون از سایت مربوطه ( IT Originator ) استفاده کتید.

در نسخه آتی موارد زیر اضافه می شود:
  • اضافه شدن 2 زبان فرانسوی و اسپانیایی به برنامه ( تقریبا انجام شده )
  • اضافه شدن 4 تقویم دیگر به برنامه ( تقویم چینی / بودا / تای / ابری ) (محاسبه تمام شده و فقط بدنیال ترجمه هستم)
  • فرمهایی که به Pocket Outlook وصل می شود هم چند زبانه ( از جمله فارسی ) می شود
  • امکان تایپ فارسی بدون فارسی ساز به برنامه اضافه می شود
  • امکان Schedule یا همان زمانیدنی به برنامه اضافه میشود که در زمان تعیین شده می تونین عملیات زیادی از جمله پخش صدا / فرستادن SMS / تماس گرفتن و ... رو انجام بدین.
  • سرعت لود شدن به بیش از دو برابر میرسه ( وقت انجامش رو روی این نسخه نداشتم )
  • سعی می کتم کار با کلید ها رو مفید تر بکنم که کار بدون پوینتر هم امکان پذیر بشه
  • امکان ورود تعطیلات بر اساس تقویم های موجود اضافه می شود.
  • نمایش روز در Today Plugin ( انجام شده و در حال بهینه سازی هستم )
  • شما بگین دیگه چی میخواین :D ؟ ( منتظر پیشنهادای مفیدتون هستم )

سعی می کنم تاخیری که برای انتشار این نسخه ایجاد شد تکرار نشه و نسخه بعدی سریعتر ارائه شود.

وب سایت مربوطه :

آقا کارت خیلی عالیه. برای شما و همه ایرانیان سخت کوش آرزوی سلامتی و موفقیت دارم:) .در ضمن حیف که ورژن های جدیدش برای من قابل استفاده نیست چون WM2003دارم:( - یاعلی مدد

delavaznima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
من یک تقویم دارم که زرتشتیه و برام خیلی جالب هستش, آخه خیلی چیزا داره که ما ایرانی ها گاها" نمدونیم . کاش شما یه برنامه می نوشتین که تقویم زرتشتی هم داشته باشه هم آموزنده و هم جالب میتونه باشه

Kiarash77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
calendar.jpg

با سلام به تمامی دوستان عزیز

در اینجا می خواهم برنامه ای را که برای Pocket PC طراحی کرده ام معرفی کنم. این برنامه تقویم و مبدل تاریخ به همراه نمایش ساعات شرعی به زبان فارسی می باشد که مزیت اصلی آن عدم نیاز این برنامه به فارسی ساز می باشد!

طبق پیشنهاد مدیر بخش Pocket PC این Thread را ایجاد کردم تا نگارشهای جدید این برنامه را معرفی کنم و مکانی باشد برای دریافت نظرات و پیشنهادهای شما. انتقال نظرات و پیشنهادهای شما باعث بهتر شدن این برنامه رایگان برای خود شما می شود.

امیدوارم از این برنامه خوشتان بیاید.

با تشکر
رضا قربانی
IT Originator

سلام دوست عزیز من نمیئونم که کدوم نسخه از برنامتون را یکبار امتحان کردم ولی خواستم بتون بگم یا به اصطلاح فید بک بدم که جای سه شنبه و پنج شنبه جابجا بود!
و روزهای سه شنبه رو پنج شنبه اعلام میکرد و بلعکس.
امیدولرم که تو برنامه های آتیتون بهش توجه کرده باشید.
در ضمن برنامتون جالبه و اینطور که خوندم قصد دارید جالبترش کنید.
موفق باشید

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سريال اين برنامه گير نيومدش كه كرك بشه ؟؟؟

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز متاسفم بابت دیر بالا آمدن برنامه، دلیلش عدم پیاده سازی بهینه سازی در لود برنامه است که در حال حاضر این زمان به 3 ثانیه کاهش پیدا کرده و به زودی برای دانلود آماده خواهد شد.

با تشکر از لطف شما
رضا قربانی

سلام
ما که از انتظار مردیم!!!! دریابید ما را

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام. من از فارسي ساز Leng استفاده مي کنم. اين تقويم رو که نصب کردم. همه ي نوشته هاي فارسيش به هم ريخته است. يا بهتره بگم. از آخر به اوله. چه کنم؟

از فارسی سازهایی که امکان exception list دارن (مثل in4mobility,arabizer) استفاده کنین...

dgfgrfg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام می خواستم بدونم این نرم افزار روی htc hd نصب میشه؟؟

بالا