برگزیده های پرشین تولز

JBuilder

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوستان
من دنبال برنامه JBuilder جديدترين ورژن مي گشتم لطفا اگر در اين رابطه اطلاعي داريد به من كمك كنيد.

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يه ورژن از اين JBuilder Enterprise دارم كه البته با توجه به اينكه پارسال خريدم بايستي قديمي باشه. يه مشكل هم داره و اون اينه كه محيط Editor خوبي نداره. دقيقتر بخوام بگم اينكه وقتي شما تو محيط Editor صفحه رو Scroll ميكني كدهاي نوشته شده تو هم ميرن و مثل اينه كه نميتونه مثل برنامه هاي نوشته شده توسط ماكروسافت صفحه رو Refresh كنه ولي يه نكته وجود داره و اونم اينه كه براي كساني كه ميخوان Java بنويسن ظاهرا تنها گزينه خوبه موجوده. با توجه به اينكه نسخه هاي ++J ماكروسافت اجازه توليد فايلهاي Exe رو بخاطر درگيري شركت ماكروسافت با شركت سان نداره.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مرسي دوست عزيز از توجه ات
من فعلا دارم جاوا رو ياد ميگيرم :)

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اول با توجه به كار برنامه نويسي تحت وب رفتم سراغ جاوا و اپلت هاي اون, ولي بعد ديدم كارهايي رو كه اپلت هاي جاوا انجام ميدن تا حد زيادي (نه كاملا) ميشه با برنامه هاي ديگه هم انجام داد. بخصوص اينكه با توجه به اختلاف Sun و Microsoft خيلي وقته كه روي Browser هاي تحت ويندوز JVM ساپورت نميشه. بنابراين وقتي با سايتهايي مواجهي كه از اپلت هاي جاوا استفاده كردن حتما بايستي بصورت دستي JVM رو روي سيستم خودت نصب كني و اين قضيه كاملا باعث محدود شدن زبان جاوا تحت وب شده (اين شركت ماكرسافت خوب بلده چيكار كنه). حالا تنها توجيه استفاده از جاوا اينه كه شما كار شبكه بخواي انجام بدي و يا انتقال تصوير بصورت online يا چيزيهايي در اين حد كه البته باز هم net. شايد در حال حاضر بهترين گزينه باشه.
اگه مطلب ديگه اي هست كه من نميدونم و باعث ارجحيت جاوا ميشه بگو تا بدونيم :)

snoopy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
فكر كنم آخرين ورژنش Jbuilder 9.0 باشه كه من دارم .يه چيزه جالب اينكه recomended Ram که میخواد 512 است :)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مرسي از دوستان از اينكه به سوال من توجه داريد
آخرش يه سي دي گير آوردم كه ورژن دانشگاه UniverSity هستش كه خيلي سريعتر از ورژن 8 هستش كه داشتم

بالا