برگزیده های پرشین تولز

K850 یا U900 مسئله این است

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سلام خدمت همه بخصوص موبایل دوستان عزیز :blush:

راستش من برادرم میخواد گوشیشو عوض کنه و یه گوشی نو بگیره و میگه میخوام دوربینش 5 مگا پیکسل باشه رفته گشته این دو تا رو پیدا کرده

سونی اریکسون کا 850 :cool:

se-k850.jpg

و سامسونگ U900 :f34r:

2jdl7wj.jpg

حالا ما چیزی در مورد گوشی نمیدونیم میخواستم با شما مشورت کنم که به نظرتون کدومش بهتره البته من خودم نظرم رو سونی اریکسون هست چون یه کا 810 دارم ازش راضی راضی ام ولی خوب سامسونگ هم خوشگله و صفحه لمسی هم هست هم دوربینش مثلا حالت تشخیص چهره داره برا همین خودش بیشتر مایل به همینه ولی دو دله :wacko:

اگه یه توضیحاتی در موردش بدید و نظرتون رو با توجه به قیمت و سایر موارد ممنون میشم :happy:

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

دوست عزیز میتونید بگید قیمتهاشون تو چه مایه هاییه؟​

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
U900 که هنوز اصلا وارد بازار نشده....میمونه همون K850 که انتخاب خیلی خوبیه...البته اگر کمی صبر کنید C902 سونی اریکسون حدود 1 ماه دیگه تو بازار میاد و اونم 5 مگاپیکسلی هست و اونم انتخاب خوبیه تشخیص چهره و این جور چیزها هم داره...

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
ممنون از توجهتون

والا این U900 رو امروز توی روزنامه دید وگرنه میخواست همون کا 850 رو بخره اینم آگهی روزنامه

برا همین فکر کنم اومده تو بازار ولی هنوز قیمت نگرفتیم ولی کا 850 بین 400 تا 410 قیمت بهمون دادن خیلی زیاده به نظرم آخه تو اینترنت ارزون تر بود نمیدونم چرا اینجا گرونه اینقد ولی یکی گفت یه هفته صبر کنید ارزون میشه

بعد به نظر شما میرزه صبر کنه برا این C902 تا اینو بگیره یا نه بره همین کا 850 یا سامسونگو بگیره

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
U900 هنوز در بازار پخش نشده ( با مایکروتل هم تماس داشتم و قیمت نمیدن - عرضه این گوشی از یک هفته دیگه شروع میشه)
به طور کلی و اگر تنها نکته مورد نظر 5 مگاپیکسل هست, میشه روی گزینه های زیر فکر کرد :

K850
G800
N95
N82

که K850 و G800 مناسبترین قیمت رو دارن
من اگر باشم K850 رو برمیدارم به خاطر نصب راحت برنامه/بازی جاوا / مموری 512 مگ ولی از طرفی ظاهر + صفحه نمایش + TV Out ای که G800 داره هم به راحتی قابل گذشت نیست
از طرفی K850 تهران حدود 373.000 فروش میره .

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
بازم ممنون

همین کا 850 فکر کنم بهتر باشه منم بهش میگم اینجا رو هم بهش نشون میدم حالا دیگه به خودش هر وقت خرید میام اینجا میگم چی خریده

حالا این اینقدم وسواسه تو چیز خریدن برعکسه منه من دو هفته پیش رفتم صبح تا ظهر همین کا 810 رو خریدم اومدم خونه این خودشو کشته

به هر حال ممنون

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
فقط محمدرضا خودت K810 داری و میدونی فیلمبرداری'ش تعطیل هست!!
یعنی اگر دنبال فیلمبرداری در کنار عکسبرداری هستی روی N82 فکر کن که البته گرون تر هست ...
ولی اگر فقط عکس مهم هست همون G800/K850

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
آره واقعا بد فیلم میگیره ولی خوب عکس میگیره دو تا بدی دیگه هم داره تو این دوهفته که دستم بوده یکی زودی هی لای دکمه هاش کثیف میشه و خاک میگیره منم اعصابم خورد میشه هی

بعدم دکمه هاش یه جوری خوش دست نیست بقیه چیزاش ولی خوبه

راستی داداشم هم امروز رفت خرید

شرمنده همتون رفت کلا یه چیزه دیگه خرید گفتم که خودشو میکشه الان هم رفت شهرستان دانشگاهش فقط قوطی اش هست

b85wci.jpg

رفت یدونه A1200 موتورولا خرید

یه دوربین 2 مگا پیکسل داره خیلی هم بد عکس میگیره ولی خوب صفحه لمسی بود وقیافشم بد نبود بعد طرف میگفت روش لینوکسه

خلاصه اینو خرید من زیاد خوشم نیومد با همون کا 850 بیشتر حال میکردم ولی خودش خوشش اومد زیاد الان هم که میرفت کلی ذوقشو میکرد که بره نشون رفیاقاش بده :دی

تازه جونمون بالا اومد تا تونستیم یه چندتا چیز بریزیم روش ( برنامه )

قیمتش ولی خوب بود نسبت به قیافه و کلاسش

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
مبارک باشه ;)
برای برنامه/بازی لینوکس " این " هم منبع بدی نیست

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
عرضه U900 هم شروع شده گویا!!