آژانس هواپیمایی
pop up

kill command ?

شروع موضوع توسط parse1 ‏30 جولای 2004 در انجمن شبکه

1. parse1

parse1 Registered User

سلام
    عرض شود که ......
    ما یه برنامه اکانتینگ داریم به نام my radius ... که خدا پدر برنامه نویسش رو بیامرزه حیلی برنامه جامع و توپی نوشته تقریبا 6 ماهه که داره کار میکنه هنوز آخ نگفته هیچ مشکلی هم نداره به موقع هم يوزر ها رو دي سي ميكنه ولي !!!! وقتي ميخوام يك يوزر رو دستي دي سي كنم نميشه يعني كار نميكنه !!!
    برنامه نويسش هم ايرن تشريف ندارند منم كه بيلميرم ! من بايد كي رو ببينم ؟؟؟؟؟؟؟ قرار داد پشتيباني = پررررررر !
    راه ديگه نيست كه يه جور ديگه يوزر ها رو دي سي كرد ؟؟ براي as5300

بي نهايت مرسي ! ;)

2. ali-g

ali-g کاربر تازه وارد

با این دستور Clear Line Number میتونی User رو kill کنی اما برای اینکه شماره پورتش رو بفهمی اولش میتونی با دستور Show Users لیست User ها با Port شون رو ببینی بعدش جای Number اون پورتشون رو بنویسی:)

3. parse1

parse1 Registered User

مرسسسسسسسسسسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
    خیلی خیلی متشکر

4. ali55

ali55 کاربر تازه وارد

با عرض سلام

دوستان بفرماييد كه اين برنامه my radius چطور برنامه ايه (بهتر از nttac plus هستش يا پايين تر از اونه)
    در ضمن چطور ميشه به اين برنامه دسترسي پيدا كرد منظورم اينه كه ميشه راحت download كرد و crack كرد يا اينكه بايد خريداري بشه ؟؟؟؟

5. parse1

parse1 Registered User

سلام
    نه داداشم کرک و دانلود یوخدوووو
    1/200/000 چوق آب خورده - برنامه نويسش هم آقاي علينقيان هستش از همشهري هاي خودمونه (بچه اصفهانه)
    اين يك برنامه سفارشي هستش كه يك تيم برنامه نويسي به سر پرستي آقاي علينقيان جهت ISP irangate نوشته شده كه چند نسخه از اون هم فروخته شده .
    خدايش هم برنامه توپيه من که راضی هستم حتی قابلیت voip accounting داره و multi domain هستش
    اگر بازم دوست داري بدوني يه pm بهم بده تا pass ادمين رو بهت بدم يه تست روش بزني (آخر ریسک!!!) ;)
    [email protected]

6. nttacplus

nttacplus کاربر تازه وارد

سلام من برنامه قطع كاربران رو دارم اگر كسي خواست ميتونم در اختيارش بزارماگر خواستين فقط برام ميل بزنيد
    [email protected]

7. boxilink