برگزیده های پرشین تولز

laptop یا PS3??

ol_gam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من می خوام یک وسیله ای بخرم که بتونم باهاش بازی کنم... بازی خفن... لپ تاپ برای بازی خیلی ضعیفه اما میشه در کنار بازی باهاش کار کامپیوتری هم انجام داد(برنامه نویسی و ... ) . با توجه به اینکه روی PS3 میشه لینوکس نصب کرد به نظر شما کدومو بخرم ؟؟(قیمتش مهم نیست) اصلا PS3 بهتره یا نینتندو یا XBOX ؟
یک سوال دیگه... تلوزیون قدیمیه و قابلیت HD نداره ... آیا تبدیلی برای این وجود داره که PS3 رو به این تلوزیون قدیمی وصل کنم؟؟؟
ممنون میشم اگه قیمت این وسایل رو هم به من بگید!!!
با تشکر.

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیر دو تا چیز بی ربط هستن اگه می خوای بازی کنی و کامپیوتر هم داشته باشی بهترین چیز الان pc هست و الی اگه فقط بازی می خوای بهترین xbox360 هست بهترین دلیلش هم ارزون بودن بازیهاش به خاطر کپی خور بودنش هست اگه ps3 بخری قیمت هر بازی تو ایران حداقل 60 هزارتومان هست.
لپ تاپ هم الان تو برزخه به خاطر اینکه تو بازار قدیمیاش هست و جدیدها که در حد یه pc باشن و کارت گرافیک dx10 ساپورت داشته باشن اصلا نیست. پس هر چی بخری یه چیز قدیمیه و درجا نصف قیمت هم نمی خرن ازت.
نتیجه pc با هر بودجه ای الان می تونی یه چیز خوب جمع کنی تنها اشکالش هم جاگیر بودنشه دیگه اینکه مثل لپ تاپ نمیشه باهاش پز داد:lol:

بالا