برگزیده های پرشین تولز

m600 یا k800 ٠

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
من بعد از کلی تحقیق و جستجو به این دو گوشی رسدم.لطفا شما هم نظر تونو بگید تا من قبل از عید یکیشو بگیرم.
اولویت ها:
1.خز نشدن
2.با کلاس بودن
3.صدا
4.دیزاین
5.که بودنش برای من خوبه ولی نبودشم هیچ اشکالی برای من نداره...دوربین
ممنون میشم:cool:

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
m600 بیتره !
1.چون دوربین نداره فروشش به نسبت گوشی های دیگه کمتره و مخاطباش افراد خاصی هستن مثله شما. فکر نمی کنم هیچ وقت خز بشه !
2.کیبورد و صفحه ی لمسیش باعث شده که کلاسش تا حدودی بالا بره !
3.نمی دونم !
4.دیزاین سلیقه ایه ولی من دیزاین M600 رو بیشتر دوست دارم !

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تصمیم گرفته بودم فردا K800i بخرم، شما تاپیک جدید که باز می کنید آدم دوباره دو دل میشه!!!

mewin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بعد از کلی تحقیق و جستجو به این دو گوشی رسدم.لطفا شما هم نظر تونو بگید تا من قبل از عید یکیشو بگیرم.
اولویت ها:
1.خز نشدن
2.با کلاس بودن
3.صدا
4.دیزاین
5.که بودنش برای من خوبه ولی نبودشم هیچ اشکالی برای من نداره...دوربین
ممنون میشم:cool:

من جای شما بودم گوشی m608 که نوع ارتقا یافته ام 600 هستش رو میخریدم ام 600 یه سری ایرادات نرم افزاری داره بنظرم اگر بخوای قید دوربین رو بزنی همون ام 608 مناسب تره

ولی اگر گوشی خوب با دوربین عالی عالی عالی بخوای ببنین کلمه عالی رو 3 بار تکرار کردم چون بهترین انتخاب

گوشی K800 i هستش در این انتخاب که گوشی K800 i بهترین هستش شک نکنید

دوست من زیاد ذوق زده نشو چون ام 600 بعد از مدتی خسته کننده میشه بخاطر عدم وجود دوربین

در ضمن صداش برای پخش موزیک ام 600 در حد ان90 هستش از لحاظ کیفیت مثل ان 90 و صداش هم توی مایه های ان 90 هست این ام 600

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
من جای شما بودم گوشی m608 که نوع ارتقا یافته ام 600 هستش رو میخریدم ام 600 یه سری ایرادات نرم افزاری داره بنظرم اگر بخوای قید دوربین رو بزنی همون ام 608 مناسب تره

m608 فقط مخصوص چین هست...فقط و فقط....M600 ایرارد نرم افزاری اش با اپدیت حل میشه دلیلی برای تولید یه گوشی دیگه جای اون نیست که :lol:

اون فقط مال چینه...

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی K800i احتمالاً میتونه گوشی برتری باشه، چون من کلّ اینترنت رو زیر و رو کردم و همه جا K800i جزء 5 گوشی اوّل و پر طرفدار انتخاب شده بود و بالاترین امتیاز ها رو گرفته بود، در حالی که هیچ خبری از M600i نبود و بعد از K800i همه جا از W810i تعریف شده بود.

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی touch screen بودن وصفحه بزرگ m600 دل ادمو میزنه؟
k800 هم خوبه.ولی احتماله خز شدنش زیاده.
m600 ایرادای نرم افزاریش چیه بگین شاید زیاد مهم نبود!!!

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
من نمیدونم این خز شدن تو کشور ما چیه.اگر این موضوع نبود کا800 میخرم.ولی اینو مطمئنم اگر با همین روند پیش خز شدنش حتمیه...یکی هم لطف کنه جواب پست قبلیه منو بده

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
UIQ 3 یه سیستم عامل جدید هست.. به طور طبیعی باگهایی دارد که با نصب اخرین ورژن نرم افزاری روی M600 خیلی از مشکلاتش حل میشه...

کلا سیمبین 9.1 چه نوکیا چه سونی باگ زیاد داره...

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من اشتباه می کنید، خز شدن گوشی در درجه دوّم اهمیّت قرار داره و راضی بودن از خود گوشی مهم تر از خز شدنش هست، اگر گوشی بتونه کاری رو که می خواستید در سطح بالا بهتون ارائه بده دیگه فرقی نمی کنه که خز باشه یا نباشه!!! ضمناً گوشی که خریداران حرفه ای تر با توجّه به کاهش قیمت حجوم نیارند طرفش حتماً عیب و ایراد داره!!!

127fs3223584.gif

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
خز شدن باعث ضایع شدنه.(400 تومن پول بدی بعد بگن گوشیت خز شد)
ام 600 هم اگه کاهش قیمت داشته فقط بخاطر فقدان دوربین هست,نه چیز دیگه ای

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
در کل فکر کنم هر کدومشو بگیری ضرر نکردی
ولی ادم اگه گوشیش خز نشه تا دو سه سال مهمونشه(مثل s700 ),ولی اگه خز شه باید سر سال عوضش کنه(کا750)که این یکی رو من نمیتونم تحمل کنم.چون کا750 داشتم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دقيقا / به نظر منم هر کدوم رو بگيری ضرر نمیکني / البته اگر M600 هم دقيقا مثل P990 باشه که هست (!) غير از دوربين میتونه گزينه جالبتری باشه از طرفی از دوربين K800 هم نمیشه به راحتی کنار کشيد (!) ولی به نظر'م اگر شما بين دوربين + سيستم عامل يکی'ش رو انتخاب کنی کار'ت خيلی راحت تر میشه
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
منم همینو موندم.ولی به احتمال زیاد همون m600 رو میگیرم که هم با کلاس تره.هم خز نمیشه که من خیالم راحته
تصویب شد:m600
ولی اگر کا800 موضوع خز شدنش نبود به راحتی نمیشد ازش گدشت.ولی چه کنیم که خز شدنه گوشی کل امکانات یک گوشی رو زیر سوال میبره
من که همون m600 رو میگیرم.
تو پرانتز(یکی از دوستانم گیر داده برو w850 بگیر)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
:blush:
.
تو پرانتز(یکی از دوستانم گیر داده برو w850 بگیر)

این اشتباه رو نکن ;)

داشتم نظرای بچه ها رو میخوندم دوست عزیز و همشون هم جالب و درست میگفتن ولی من یه چیز اضافه کنم که یه چیز گفته باشم :blush:

دوست عزیز شما برای خرید گوشی کار به خز بودن این چیزا نداشته باش .شما فکر کن که گوشی که میخری برات یکنواخت نشه:blush:

شما میری کلی پول میدی بعد 1 هفته گوشی چیزی برا عرضه کردن به شما نداره ....

گوشیهایی که گفتی نه مثل پاکت پسی برنامه ای متنوی دارند و نه گیرایی خیلی بالایی ..

من به نظرم عاقلانه اینه که حداقل از دوربین کا800 نمیشه گذشت و به این زودی ها هم تکراری نمیشه ..

دیگه انتخاب با خودت:blush:

بالا