برگزیده های پرشین تولز

Main Asrock- cpu 2.8 celeron- ram 512 apacer*2- VGA 256 5500 AGP

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
تا اينجا cpu main قيمت پايه خودم پيشنهاد شده و بالاترين پيشنهاد است :rolleyes:

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوست خوبم

1. در مورد گرافيک آيا فن اون تعويض شده ؟ چون آلباترونها روي فن برند کمپاني هست . از طرفي تعداد بسياري اي جي پي ريمارک تو بازاره. ميشه محبت کنيد و با اين نرم افزار فوق العاده کوچک يک عکس از اولين صفحه گزارشش قرار بدين. در صورت اينکه چيپ و مشخصات بخونه با همون قيمت پيشنهادي خودتون 22 خريدارم
http://www.techpowerup.com/gpuz/

2. در مورد رمها چون ميخوام کنار رمهاي خودم بگذارم و مچ شدنشون برام مهمه اگر لطف کنيد و با استفاده از اين نرم افزار يک عکس از بخش SPD قرار بدين و اگر تايمينگ به رمهاي خودم بخوره که احتمالش خيلي زياده اگر اينها هم pc3200 واقعي باشن رمها رو هم خريدارم
http://www.cpuid.com/cpuz.php

ميبخشيد اگر باعث زحمت ميشه و پيشاپيش از شما سپاسگزارم. در صورتي که قرار بر خريد شد با توجه به مشخص بودن محصول نيازي به تضمين و غيره نيست و هزينه رو براتون واريز ميکنم.

Last edited:

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
سلام دوست خوبم

1. در مورد گرافيک آيا فن اون تعويض شده ؟ چون آلباترونها روي فن برند کمپاني هست . از طرفي تعداد بسياري اي جي پي ريمارک تو بازاره. ميشه محبت کنيد و با اين نرم افزار فوق العاده کوچک يک عکس از اولين صفحه گزارشش قرار بدين. در صورت اينکه چيپ و مشخصات بخونه با همون قيمت پيشنهادي خودتون 22 خريدارم
http://www.techpowerup.com/gpuz/

2. در مورد رمها چون ميخوام کنار رمهاي خودم بگذارم و مچ شدنشون برام مهمه اگر لطف کنيد و با استفاده از اين نرم افزار يک عکس از بخش SPD قرار بدين و اگر تايمينگ به رمهاي خودم بخوره که احتمالش خيلي زياده اگر اينها هم pc3200 واقعي باشن رمها رو هم خريدارم
http://www.cpuid.com/cpuz.php

ميبخشيد اگر باعث زحمت ميشه و پيشاپيش از شما سپاسگزارم. در صورتي که قرار بر خريد شد با توجه به مشخص بودن محصول نيازي به تضمين و غيره نيست و هزينه رو براتون واريز ميکنم.

در مورد گرافيك من فن گرافيك عوض نكردم از اول اكبند خودم همينجوري خريدم. اصلا يادم نبود ماركش چيه. پشتش يه بر چسب داره كه روش نوشته آلباترون

در مورد تست هم شرمنده اين قطعات دست خودم بود كه الان كلا جداشون كردم. سيستم ddr agp هم دم دست ندارم كه وصل كنم و تست بگيرم
ولي اگه تونستم جور كنم برات تست مي كنم.

Last edited:

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
در مورد گرافيك من فن گرافيك عوض نكردم از اول اكبند خودم همينجوري خريدم. اصلا يادم نبود ماركش چيه. پشتش يه بر چسب داره كه روش نوشته آلباترون

در مورد تست هم شرمنده اين قطعات دست خودم بود كه الان كلا جداشون كردم. سيستم ddr agp هم دم دست ندارم كه وصل كنم و تست بگيرم
ولي اگه تونستم جور كنم برات تست مي كنم.

RAM = 2 * 12.5
GFX = 22

Packaging and postage on me
Thnks

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
RAM = 2 * 12.5
GFX = 22

Packaging and postage on me
Thnks

تحت هيچ شرايطي قطعات زير قيمت پايه نمي دم. شرمنده
اگه رم و گرافيك رو مي خواي

رمها + گرافيك + هزينه پست = 55 تومن
گرافيك + هزينه پست = 26 تومن

خواستين من در خدمتم زير قيمت هايي كه گفتم نمي دم شرمنده

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
شما خودت یه جایی گفتی که این قیمت ها واسه کسایی که مغازه دارن یا تو کاره خرید فروش هستن ...
پس اون مغازه دار که همچین قیمتی داده اصلا مغازه دار نبوده
فردا پس فردا میام ساری
تماس میگیرم باهاتون

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
شما خودت یه جایی گفتی که این قیمت ها واسه کسایی که مغازه دارن یا تو کاره خرید فروش هستن ...
پس اون مغازه دار که همچین قیمتی داده اصلا مغازه دار نبوده
فردا پس فردا میام ساری
تماس میگیرم باهاتون

من تو پيام خصوصي هم گفتم عزيز شما يا هر كس ديگه اي شك داره بياد با هم مي ريم مي گم دوباره قيمت بده.

فقط آقا تا زماني كه شما پول ندادي پيشنهاد بالاتر باشه مال اون مي شه من گفته باشم كه بعدا مشكلي پيش نياد. من جاهاي ديگه هم تاپيك زدم. فعلا يك نفر ديگه هم قيمت 50 تومن براي بورد و سي پي يو داده 1 تومن هم گذاشته روش ولي اونجا هم گفتم گام براي بورد سي پي يو 5 تومن هست. پس تا اينجا بالاترين پيشنهاد براي شماست و اگه تا زماني كه مي خواي تحويل بگيري قيمت بالاتر باشه شرايط به همين صورت هست

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
بالاترين پيشنهاد براي بورد و سي پي يو 55 تومن بوده
گام افزايش براي بورد و سي پي يو 5 تومن هست. اگه كسي 60 مي خواد اعلام كنه. حتي اگه كسي 59500 هم بگه بازم بالاترين قيمت همون 55 تون هست

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
رم ها فروخته شد :rolleyes:

مشتري 55 تومني براي بورد و سي پي يو هم از قرار معلوم انصراف داده. پس پايين ترين پيشنهاد بر مي گرده به همون 50 تومن. گام افزايش براي بورد و سي پي يو 5 تومن هست. اگه كسي 55 مي خواد اعلام كنه

گرافيك هم هنوز موجوده. اون دوستمون انگار انصراف دادن.

يك سي دي رايتر هم هست اگه كسي خواست اونم 8 مي دم

Last edited:

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
تحت هيچ شرايطي قطعات زير قيمت پايه نمي دم. شرمنده
اگه رم و گرافيك رو مي خواي

رمها + گرافيك + هزينه پست = 55 تومن
گرافيك + هزينه پست = 26 تومن

خواستين من در خدمتم زير قيمت هايي كه گفتم نمي دم شرمنده

سلام دوست عزيز

باشه با همون قيمت شما خريدارم
شماره حساب بدين تا 55 تومن رو واريز کنم
ممنون

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
رم ها و گرافيك فروخته شدند

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
مادربورد + كارت صدا + سي پي يو + سي دي رايتر + هزينه ارسال = 69 تومن

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
من مازندران هستم- قائمشهر- اگه كسي مي تونه اينجا حضوري تحويل بگيره هزينه ارسال حذف مي شه
مادربورد + كارت صدا + سي پي يو + سي دي رايتر = 62 تومن
تا آخر اين هفته اگه فروش نرفت اول هفته بعد 52 تومن به مغازه دار واگذار مي شه

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
up..................................

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
كليه قطعات فروخته شدند..............
در حال حاضر فقط يك مودم دايال و يك سي دي رايتر ASUS باقي مونده اگه به درد كسي مي خوره پ.خ بده.

Last edited:
بالا