برگزیده های پرشین تولز

Map ??

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
برای یک شرکت راه سازی نیاز به نرم افزاری مثل گوگل ارث دارم حالا نمیدونم دقیقا از همین برنامه استفاده کنم یا برنامه های دیگه کیفیت بهتری بهم میدن!؟
میخوام تا فاصله حدود 300 پایی یا حتی 100 پایی رو با کیفیت خوب بهم بده البته تصاویر به روز هم نیاز دارم نه حتی برای یک ماه پیش.
حالا برای این مورد راهی هست؟

parsbin1

Guest
لایک‌ها
0
تا اونجایی که من یکی دو روز پیش با گوگل ارث کار کردم تصاویر ایرانش دست کم مال سه چهار سال پیش بود
در ضمن فقط چند تا شهر بزرگ کیفیت خوبی داره
بقیه کشور رو با کیفیت بسیار ناجوری نشون میده

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ولی ظاهرا یکی از دوستان که من ازش شنیده بودم تصاویرش انگار همچین قدیمی هم نبوده (برای تهران حدودای برج میلاد)
برنامه های دیگه چطور؟ (غیر از گوگل با چیز دیگه ای کار نکردم)

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
شرکت ها و سایت های زیادی هستن که این کارو می کنن ولی خوب باید پول بدین
هیچ عکسی که همون ساعت از ماهواره باشه رو نمی تونین پیدا کنین چون مسله امنیتی داره
ولی خوب ماله 48 ساعت و.. رو میشه

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
نه منم منظورم برنامه مجانی نیست. قیمتش زیاد مهم نیست فقط اینکه این کارو انجام بده مهمه. هر چی زمان آپدیت شدن هم زود باشه خوبه نه اینکه حتما 48 ساعت باشه. 1 هفته یا 2 هفته هم خوبه.
حالا شما جاهایی که میشناسید که معتبر هم هستند و با ایران مخصوصا تهران خوب کار میکنند اگر معرفی کنید ممنون میشم.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من قبلا یک سری عکس دیدم با google earth گرفته شده از برج میلاد که عکسهای جدیدی هم بوده ولی من هر ورجنی از این برنامه رو تست کردم تصاویر قدیمی داشته .. این ورجنی که عکسهاش به روز تر باشه چیه؟ کسی در این زمینه اطلاعاتش کامل نیست؟

بالا