برگزیده های پرشین تولز

McAfee ايرانی ها را دوست ندارد

[email protected]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار McAfee نرم افزاريه که هر جا بحث ميشه همه از خوبی ها و مهربونیهاش تعريف می کنيم و ناخواسته از سازنده هاش سپاسگزاری می کنيم. اما جالبه که بدونين سازنده هاش نه تنها هيچ علاقه خاصی به ايرانی ها ندارند ، بلکه به خاطر اينکه ايرانی هستيم، کليه خدمات بعد از فروش و upgrade های آنلاين رو به روی ايران می بنده ....کافيه برای upgarde نرم افزارتون به اينترنت وصل بشيد و امتحان کنيد....

البته اين موضوع فقط محدود به McAfee نيست. بسياری از سايت ها و نرم افزارهای ديگه هم تو ليست کشورهاشون ايران (و بعضا فقط ايران) رو ندارند. جالبه که گوگل سايت ويژه زبان فارسی داره، ولی برای همکاری تبليغاتی با گوگل ، از ايران عضو نمی پذيرند

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب ایران تو تحریم دیگه
اینو نمیدونستی:happy:

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
اینی که شما میگید مربوط میشه به نسخه Professional از آنتی ویروس McAfee
اگه از نسخه Enterprise استفاده کنید ، هیچکدام از این مشکلات رو نخواهید داشت.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
این هم نمونش که من ازش استفاده میکنم ، همین پریروز آپدیتش کردم :
McAfee_About.gif

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ♂MAJID :
خب ایران تو تحریم دیگه
اینو نمیدونستی:happy:
به خاطر همین تحریمه که نرم افزار 50 یا 60 دلاری رو شرکت های دولتی با 600 هزار تومن میخرن.

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از mynobar :
به خاطر همین تحریمه که نرم افزار 50 یا 60 دلاری رو شرکت های دولتی با 600 هزار تومن میخرن.
60000 :blink: :blink: :blink: :blink:

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
بله ، دوست من کارمند بتیاد شهید استان هست ، اردیبهشت ماه هر سال میرن از تهران از به اصطلاح نماینده McAfee در ایران میخرن و آپدیت میکنن.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mehdixp :
آخرين آپدتهاي Mcafee را كه هر وقت جديدش بياد توي سايت قرار ميگيره را از اينجا بگيريد.
گردوسافت هم از هر کجا بگیره ، بالاخره همشون به اینجا ختم میشن :

http://secure.nai.com/us/downloads/default.asp

مسأله اساسی اینجاست که این آپدیت ها در ایران فقط بر روی نسخه Enterprise قابل اجرا هستند ، من قبلن با نسخه Professoinal امتحانشون کردم ، نشد.
و این روشی رو که گردوسافت گفته بیشتر به کلک زدن میمونه تا یک روش اصولی.

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
عزيز من چرا حالا MCAfee استفاده ميكنيد.
اين هم آنتي ويروس خوب و باهال كه تنها مشكلشون اينه كه اسم در نكردن!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
امکان تغییر ای پی و بعد اپگرید کردن وجود نداره ؟ :blink:

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mynobar :
گردوسافت هم از هر کجا بگیره ، بالاخره همشون به اینجا ختم میشن :

http://secure.nai.com/us/downloads/default.asp

مسأله اساسی اینجاست که این آپدیت ها در ایران فقط بر روی نسخه Enterprise قابل اجرا هستند ، من قبلن با نسخه Professoinal امتحانشون کردم ، نشد.
و این روشی رو که گردوسافت گفته بیشتر به کلک زدن میمونه تا یک روش اصولی.

روش گردوسافت هم روي نسخه professional جواب ميده و تاحالا هركي داونلود كرده مشكلي نداشته.تنها مشكل اينجاست كه بايد تمام ديتابيس ويروسها از اول آپديت بشه كه خب هرروز حجم فايلها بالاتر ميره.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خوب يه چيزي
يه دليل بيار كه ايراني هارو دوست داشته باشه
كدوم يكيتون مك كافي رو بيشتر از 500 تومن خريديد
چيزي در حدود نيم دلار كه برا مك كافي وحشتناكه همين يه دليل كافيه تا به ايراني ها نده
خوش به حال خودم كه تاحالا يدونه انتي ويروس هم نصب نكردم
39.gif

ميزنه هرچي دارم پاك ميكنه نامرد سوال هم نميكنه
49.gif

فقط يه بار نصب كردم اونم دوسال پيش بود ديدم اصلا بدرد نميخوره پاكيدم
فايروال هم كه سرعت كامپيوتر رو مياره پايين كه من هميشه با سرعت مشكل دارم چه برسه به اينكه يه مقداري رو هم فايروال برداره برا خودش
69.gif

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mehdvirus :
فقط يه بار نصب كردم اونم دوسال پيش بود ديدم اصلا بدرد نميخوره پاكيدم
فايروال هم كه سرعت كامپيوتر رو مياره پايين كه من هميشه با سرعت مشكل دارم چه برسه به اينكه يه مقداري رو هم فايروال برداره برا خودش
69.gif
خدا اون روز رو نیاره که به دام W32 Jeefo بیفتی ، اون وقت میبینی که داشتن یه آنتی ویروس چه قدر به صرفه بود.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
خدا اون روز رو نیاره که به دام W32 Jeefo بیفتی
من به دام اين ويروس لعنتي افتادم، تازه آنتي ويروسم داشتم (پاندا) ولي نشناختش، آخر سر با نورتون پاکش کردم ولي چيزي از ويندوز و برنامه هاي روش باقي نموند. کلي بدبختي کشيدم تا همه چي رو به روز اول برگردوندم.

ولي حالا يه چيز جالب، من يه بار مک آفي رو اينستال کردم گفتم شايد آدم شده باشه و گير نده به وطن عزيزمون که ديدم نخير، تا به بخش register ش رسيد و ايميل رو گرفت گفت متاسفيم و همين! منم آن اينستالش کردم Avast Home Edition رو که free بود اينستال کردم (و مثل آدم هم کار ميکنه و هروزم آپديت ميشه و اينا، تازه اينم شرکتش انگاري آمريکاييه ولي مسخره بازي نداره!) منتها حالا يه ايميل از طرف اين مک آفي برام اومده که نوشته فلاني عزيز! آنتي ويروس شما تا 45 روز آينده مهلت استفاده اش تمام ميشه (کدوم آنتي ويروس؟!!!! چه کشکي، چه دوغي ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!) و براي اينکه امنيتتون از دست نره يا اکانتتون رو رينيو کنيد يا محصول رو آپگريد کنيد تا ما همچنان از شما در برابر ويروس ها محافظت کنيم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eek3.gif
واقعا رو رو برم! يه آنتي ويروس بدبخت ديگه اين همه مدت محافظ من بوده اونوقت اينا براي خودشون هي پپسي باز ميکنن!! واقعا جالبه، از اون طرف سرويس نميدن، از اين ور ايميل ميزنن بيا الهي قربونت بريم!!!

اينم متن ايميل مسخرشون:

Dear Pantee,
In a month and a half, your McAfee® VirusScan® anti-virus defense expires, potentially exposing your email, downloads, hard drive and network to dangerous viruses, worms, Trojans and spyware.
For uninterrupted coverage against the latest Internet threats, renew or upgrade your protection here.
You have several options, all featuring McAfee's proven security technology—trusted by more than 100 million worldwide.
thumbdown.gif
logo_mcafee_cream.gif
crazy.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
جالبه بدونيد من نميزارم تو ويندوزم يه مورچه تكون بخوره چه برسه به ويروس
39.gif

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mehdvirus :
39.gif
خوب بگو ما هم یاد بگیریم ، البته من یه چند تا روش ساده بلدم ولی فکر میکنم مال تو بهتر باشه ، بگو عزیزم ، ما با گوش جان می شنویم.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به نقل از mehdvirus :
39.gif
به قول فريد بيا چند تا هديه تهرانی برات بفرستم !
22.gif
22.gif
22.gif
21.gif

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من از آنتي ويروس " آنتي وير " استفاده ميكنم كه به نظرم خيلي هم عاليه . فعلا كه نسخه شخصي اين برنامه رايگان است . از موقعي هم كه با اين برنامه كار ميكنم مشكلي نداشتم .
http://www.free-av.com

بالا