برگزیده های پرشین تولز

Mdb 2 Exe لطفا حرفه اي ها بيان جواب بدن

Kovsarsystem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه :f34r:
من يه سوال داشتم مي خواستم بدونم آيا ميشه ديتا بيس هاي اكسس رو به فايل هاي اجرايي تديل كرد ؟ يا نه
يا به عبارتي كاري كرد كه پروژه هاي اكسس بدون برنامه آفيس اجرا بشه . :wacko: :wacko: :wacko:

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از Kovsarsystem :
سلام به همه :f34r:
من يه سوال داشتم مي خواستم بدونم آيا ميشه ديتا بيس هاي اكسس رو به فايل هاي اجرايي تديل كرد ؟ يا نه
يا به عبارتي كاري كرد كه پروژه هاي اكسس بدون برنامه آفيس اجرا بشه . :wacko: :wacko: :wacko:

من بلد نيستم. :p

techmix

Registered User
لایک‌ها
0
اگه پروژت فقط با تيبل ها سر و كار داره ، ميشه براش برنامه نوشت ، اما اگه آبجكت هاي ديگه اي مثل فرم ، ماژول ، ... داره ، من بلد نيستم :lol:

Kovsarsystem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از techmix :
اگه پروژت فقط با تيبل ها سر و كار داره ، ميشه براش برنامه نوشت ، اما اگه آبجكت هاي ديگه اي مثل فرم ، ماژول ، ... داره ، من بلد نيستم :lol:

از این که جواب ما بی سواد ها را دادی متشکرم :rolleyes:
گیریم که با تیبل ها سروکار داریم
حالا باس چه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :wacko:

Kovsarsystem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینجا ادمینی چیزی نداره جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :( :( :( :( :( :( :( :( :(

nokhodi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ميتوني از vb كمك بگيري كه ديتا بيست رو به كمك vb باز كني و اونجا براش فايل اجرايي درست كني

Kovsarsystem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از nokhodi :
سلام ميتوني از vb كمك بگيري كه ديتا بيست رو به كمك vb باز كني و اونجا براش فايل اجرايي درست كني

استاد آموزش اين كار رو داري؟؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
شما 2 راه داري ولي خود ديتابيس كه سرجاش ميمونه
راه اول استفاده از ورژن مخصوصي هست كه مايكروسافت براي اينكار زده بنام access runtime كه شما همراه با application خودت به كاربرت ميدي و برنامه access كه نوشتي بدون نياز به نصب office اجرا ميشه!

راه دوم كه اصلا خوب نيست استفاده از كانورترهاي مخصوص تبديل كدها - فرمها - گزارشها و كوئريها به vb و بعد كامپايل كردن اونه!

راه سومي هم وجود نداره :p

nokhodi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام :D
كتاب آموزشيش هست ميتوني بگيري با يكم همت خودت درست كني كتب جعفرنژاد قومي آموزش ويژوال بيسيك فصل 7 يا 8 كامل توضيح داده با مثال
موفق باشي
راستي استاد شمايي :p

بالا