برگزیده های پرشین تولز

Memory Stick PRO Duo 2GB

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان چند وقته كه من دنبال MS pro duo 2GB ميگردم , رهجو مدل MSX-M2GN رو داره و 500 تومن ميده! :wacko: اوني كه من دنبالشم مدل MSX-M2GS هستش كه قيمت كمتري داره, همچنين SanDisk هم مدل 2 گيگي ارزون تر روداره .ولي من نتونستم هيچ كدوم از اين مدل ها رو اينجا پيدا كنم.
لطفا اگر كسي ميدونه از كجا ميشه MS pro duo 2GB مدل MSX-M2GS و يا مارك SanDisk رو تهيه كرد, يه راهنمايي بكنه.
خيلي ممنون.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
دوست عزيزم .سوني براي مموري استيکهاش پول خون پدرش رو ميگيره .من به شما توصيه ميکنم بري دنبال مارک لکسر که بسيار ارزون و با کيفيت هستش .من 256 مگش رو ديدم ميگفتن 25 هزار تومان که فکر کنم سونيش دو برابر قيمت داشت .لکسر مارک مرغوبي هست .

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
مشكل اينجاست كه لکسر MS pro duo 2GB نداره. آخريش 512مگ هست. تنها ماركهايي كه 2 گيگ دارن سوني و سان ديسك هستند. :(

gba

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از phoyo_live :
دوست عزيزم .سوني براي مموري استيکهاش پول خون پدرش رو ميگيره .من به شما توصيه ميکنم بري دنبال مارک لکسر که بسيار ارزون و با کيفيت هستش .من 256 مگش رو ديدم ميگفتن 25 هزار تومان که فکر کنم سونيش دو برابر قيمت داشت .لکسر مارک مرغوبي هست .
راست مي گي؟ پي اگه اينجوريه كه سر من كلا رفته :( اگه آدرسه جايي كه مي گي رو بدي ممنون مي شم :)

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
من تو اهواز ديدم. نميدونم تو تهران چطوره ولي ناگفته پيداست که زياد هست

بالا