برگزیده های پرشین تولز

metal gear 2 for pc

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من یه سوال در مورد بازی Metal Gear داشتم.:)

یکی از مغازه ها cd بازی متا گیر 2 رو واسه pc داشت . می خواستم ببینم این بازی اصلاً برای pc ارائه شده یا نه؟
از فروشنده که سوال کردم گفت شبیه ساز نیست و بازی مخصوص pc.
:blink:
آیا کسی در این باره چیزی میدونه ؟ چون من فکر میکنم تا حالا سری متال گیر فقط واسه کنسول پلی استیشن ارائه شده .

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
شماره دوم این گیم با نسخه دوم که Subestance نام دارد برای PC منتشر شده است که DVD هستش و برای نصب کامل 8 گیگ فضا و برای نصب Half حدودا 4 گیگ و خورده ای حجم می خواد

ضمنا اگه از همین DVD های ایرانی بخوای خریداری کنی در هنگام نصب در بین 70 تا 80 درصد یه ارور می ده که باید Ignor کنی که همین ارور تقریبا 40 دقیقه از بازی رو که بری داخل یه درب که شدی یدفه می پره وارد ویندوز می شه:D

متاسفانه رایتی که در ایران شده مشکل داشته و در بازی مشکل پیدا می کنی....

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Amir(Steve) :
شماره دوم این گیم با نسخه دوم که Subestance نام دارد برای PC منتشر شده است که DVD هستش و برای نصب کامل 8 گیگ فضا و برای نصب Half حدودا 4 گیگ و خورده ای حجم می خواد

ضمنا اگه از همین DVD های ایرانی بخوای خریداری کنی در هنگام نصب در بین 70 تا 80 درصد یه ارور می ده که باید Ignor کنی که همین ارور تقریبا 40 دقیقه از بازی رو که بری داخل یه درب که شدی یدفه می پره وارد ویندوز می شه:D

متاسفانه رایتی که در ایران شده مشکل داشته و در بازی مشکل پیدا می کنی....

حالا باید چیکار کنم یعنی بی خیال بازی بشم ؟:(
ابن بازی که من دیدم رو 4 cd بود یعنی این هم ممکن مثل dvd خراب باشه ?

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از ITLine :
حالا باید چیکار کنم یعنی بی خیال بازی بشم ؟:(
ابن بازی که من دیدم رو 4 cd بود یعنی این هم ممکن مثل dvd خراب باشه ?

اینو نمی دونم اما حالا یه تست بکن امیدوارم مشکلی نداشته باشه

الان چند وقتی هست که گیم های PC از طرف یه شرکت به صورت DVD عرضه می شه که بیشترشون هم ابتکار خودشون هست و مستقیم از روی DVD Orginal کپی نمی زنند

اما در هر حال خیلی خوبه ولی این گیم متال گیر مشکل داره من خودم با 10 تا دی وی دی تست کردم فهمیدم کلا رایت مشکل داره و به دی وی دی نیست

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Amir(Steve) :
اینو نمی دونم اما حالا یه تست بکن امیدوارم مشکلی نداشته باشه

الان چند وقتی هست که گیم های PC از طرف یه شرکت به صورت DVD عرضه می شه که بیشترشون هم ابتکار خودشون هست و مستقیم از روی DVD Orginal کپی نمی زنند

اما در هر حال خیلی خوبه ولی این گیم متال گیر مشکل داره من خودم با 10 تا دی وی دی تست کردم فهمیدم کلا رایت مشکل داره و به دی وی دی نیست
اونوقت کامل نصب میکنه؟
یعنی 7.5 گیگابایت رو روی هارد کپی میکنه یا اطلاعات فایلی که مشکل داره اصلا کپی نمیشه؟
منم موقع نصب به همچین چیزی برخوردم ولی هنوز بازی رو شروع نکردم.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از mostafa_gm :
اونوقت کامل نصب میکنه؟
یعنی 7.5 گیگابایت رو روی هارد کپی میکنه یا اطلاعات فایلی که مشکل داره اصلا کپی نمیشه؟
منم موقع نصب به همچین چیزی برخوردم ولی هنوز بازی رو شروع نکردم.

کلا شاید بگم یه فایل چند مگی هست که ایراد داره و در ظاهر در بازی هیچ تاثیری نداره و بدون هیچ مشکل گیم Snake رو رد می کنید اما در گیم Jack در قسمتی که Snake رو پیدا می کنید و باید دنبال بمب ها بگردید وارد یک درب که می شوید می پره تو ویندوز و با اینکه در گیم Jack درب های زیادی هست که به یک منطقه می ره اما این تنها درب هست که باید داخلش بشید و دمو ببینید:D

متاسفانه فایل این تیکه از گیم مشکل داره و مطمئن هستم بعد از این هیچ مشکلی در گیم ندارید

البته سی دی های کپی رو تست نکردم و ممکنه مشکل ارور نداشته باشه

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
من هم cd و هم dvd رو امتحان کردم cd سالم بود ولی با radeon مشکل داره
dvd هم که با radeon مشکل نداره يه فايل خراب داره که تو نسخه cd
همون فايل کپی کنی جاش درس ميشه

بالا