برگزیده های پرشین تولز

Motorola V3 / V3i / V3x ٠

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بلاخره بعد از مد تهاي مديد نوكيا كاري :) به جمع moto ها پيوستم و يه وي تري ابتياع نمودم :)
حالا چرا توي اين بازار پر انتخاب رفتم تو اين سبك دلايل مختلفي داره كه شامل گيرهاي اساسي در مدل هاي ديگه ميشد
اگه كسي از دوستان مي دونه چه جوري ميشه تم روي اين گوشي ريخت خبرشو بده كه ممنون ميشم :)
در ضمن اگه دوستان در مورد اين گوشي سوالهائي دارند بفرمايند كه در خدمتيم
:rolleyes:

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مبارك باشه جناب سه سوت آخر دست از سر 6230 برداشتي

درضمن آنتن دهي اين گوشي با مقايسه با بقيه گوشي ها چطور

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مبارك باشه جناب سه سوت آخر دست از سر 6230 برداشت

:lol: :lol: :lol:
واقعيتش 6230 رو دادم به داداشم چون گوشييش رو كه سامسونگ بود گذاشته بود توي جيب عقبش بعدش نشست روش و با اجازتون صفحه ال سي دييش خورد شد :lol: البته 6230 از يه سري نظر ها از اين گوشي بهتره در حقيقت شما با خريد اين گوشي پول به ظرافت ديزاين عالي و صفحه كليد منحصر بفرد اون دادين وگرنه امكانات آنچناني نداره و فقط 5.5 مگا بايت حافظه داخلي داره و اضافه هم نمي شه :( در مورد آنتن دهي تا حالا كه مشكلي نداشتم البته به شكل حرفه اي تستش نكردم و لي در تهران و حول و حوش بازار كه تست كردم خوب بوده و مشكلي نداشته :)

در كل از خريد خودم راضي هستم ....از تبريك شما هم ممنون

البته يادم رفت اينم اضافه كنم كه پكش خيلي كامله كه شامل همه چيز در پك گوشيهاي ديگه به انضمام كيف خيلي باحال و گيره كمرش و كابل رابط يو اس بي و ... ميشه ;)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
راستي اينم عكس وي تري ....براي دوستاني كه مي خواهند با قيافه اين گوشي بيشتر آشنا بشن :)

[
qywgh3.jpg

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
cesoot جان مبارکه. گوشی خیلی خوشگلیه. راستی مشکی ش رو خریدی یا نقره ایش رو؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
xplod عزيز ممنون از لطفت :) من نقره اي اونو خريدم چون رنگ صفحه كليدش به نقره اي خيلي بيشتر مياد :happy:
گوشي فوق العاده خوش استيليه :)

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از cesoot :
xplod عزيز ممنون از لطفت :) من نقره اي اونو خريدم چون رنگ صفحه كليدش به نقره اي خيلي بيشتر مياد :happy:
گوشي فوق العاده خوش استيليه :)

استيلش كه حرف نداره ولي حيف كه امكاناتش كم هست

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از omidgiahi :

اين گوش توي تركيه 600 دلار قيمت داشت
خيلي گوشي رديفي هست

ميشه قيمتش رو بگي

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

بله متاسفانه امكانات كمي داره :( البته براي من زياد مهم نيست چون قبل از خريد حسابي تحقيق كرده بودم و با آگاهي خريد كردم براي من كه ديزاين گوشي به اضافه صفحه كليد مناسب براي زدن اس ام اس و كوچكي مهم است اين گوشي نياز منو به شكل مناسبي پاسخ ميده ;)
اين گوش توي تركيه 600 دلار قيمت داشت
بله حتي قبل از خريد قيمت جهاني اينو كه نگاه كردم چيزي حول و حوش 599 دلار ديدم من اين گوشي رو 303 تومن خريدم البته تا 315 هم قيمت ميدادند متاسفانه گوشي هاي موتو تو ايران پشتيباني سخت افزاري نمي شه و اين عامل بعلاوه قيمت بالا كمتر كسي رو مشتاق به خريد موتو ميكنه :(

خيلي گوشي رديفي هست
آره واقعا وقتي آدم ميگيره دستش متوجه ميشه از نوعي تكنولوژي ساخت بهره گرفتن كه خيلي جالبه خصوصا جنس و رنگ صفحه كليدش آدم وقتي اينو ميبينه تازه متوجه ميشه كه جنس بدنه ساير گوشي ها چقدر ضعيفه واينكه تو يه مجله اي خوندم كه پر طرفدارترين گوشي در آمريكا است تو اينجا عكس اين گوشي موقعي كه باز هست رو هم مي تونيد ببينيد :
http://www.gsmarena.com/motorola_v3-pictures-853.php

Hitler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به شدت مبارکه
جنسش از فلزه ( مثل بعضی مدل های نوکیا که استیله )؟ یا پلاستیکه که اینطوری نشون میده ؟
بلوتوث یا اینفرارد چی داره ؟
جاوا یا سیمبین چطور؟
در کل خیلی مبارکه سلیقه ی جالبی داری . تا حالا ندیده بودم اینو ...

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هيتلر جان ممنون :) جنسش تركيبي از پلاستيك ابكاري شده و يه نوع فلز بخصوص در بعضي قسمتها مخصوصا صفحه كليد شه كه رنگ جالبي داره اين فلز :) آبكاريش هم فكر نكنم در پيتي باشه و خيلي حساب شده كار شده در مورد سيستمهاي ارتباط با كامپيوتر از كابل يو اس بي مي توان استفاده نمود و هم بلوتوث ولي اينفرا نداره ...سيستمش بر مبناي جاوا است و فاقد سيستم عامل سمبين است پخش ام پي تري داره ولي كيفيتش چندان جالب نيست كه بگيم چشمگيره ;) حافظه داخلي در حدود 5 تا 6 مگ داره كه قابل افزايش هم نيست فيلمهاي ام پك فور رو هم نشون ميده البته بازم با كيفيت نه چندان مناسب دوربين هم داره ولي از عكساش نمي شه توقع زياد داشت و در حد مگا پيكسل نيست VGA, 640x480 pixels ولي در اين حد هم رنگها رو چندان مناسب تقكيك نمي كنه ولي ميتوانيد تم روش بريزيد ....صفحه نمايش جالبي داره صفحه كليدش فو ق العاده عاليه امكانات جالبي براي سفارشي كردن كليد هاي جهتي و .... داره حتي يه كليد بغل بدنه داره كه اونم قابل تعريفه كه شما وارد يه منوي دلخواه بشين يه صفحه نمايش كوچيك روي بدنه خروجي داره كه تمام امور را نشان مي دهد و ...... در كل گفتم اگه زياد اهل امكانات آنچناني نباشين گوشي فوق العاده اي است .....البته يه مشكلي كه من با اون مواجه شدم اينه كه شما نمي تونيد با اين گوشي يا كلا فكر كنم موتورولا ها اس ام اس تصويري بدين امكان گرفتن هست و لي فرستادن نه در صورتي كه با نوكيا يا گوشي هاي ديگه راحت ميشه اس ام اس هاي تصويري فرستاد :( اگه مورد مثبت يا منفي ديگه هم ديدم باز ميگم :)
را

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ديروز يه V3 يه چند ساعتي دستم بود و يه كم باهاش كار كردم گوشي خيلي خوبي هست در نوع خودش از نظر آنتن دهي كه مشكلي نديدم ازش و از نظر اندازه هم كه حرف نداره

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از cesoot :
بلاخره بعد از مد تهاي مديد نوكيا كاري :) به جمع moto ها پيوستم و يه وي تري ابتياع نمودم :)
حالا چرا توي اين بازار پر انتخاب رفتم تو اين سبك دلايل مختلفي داره كه شامل گيرهاي اساسي در مدل هاي ديگه ميشد
اگه كسي از دوستان مي دونه چه جوري ميشه تم روي اين گوشي ريخت خبرشو بده كه ممنون ميشم :)
در ضمن اگه دوستان در مورد اين گوشي سوالهائي دارند بفرمايند كه در خدمتيم
:rolleyes:
هيچ راهي نداره كه بشه مموري كارت روش نصب كرد از طريق فيش usb يا چيزه ديگه.
راستي كيت مشكي كه تو فيش usb ميخوره چيه براي شارژر ؟.
ميدونيد آخه رفيق بابام قراره يكي بهم بده نميدونم ارزش داره بگيرم يا نه

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه شما به هيچ عنوان امكان اضافه كردن رم رو در اين گوشي ندار يد اينكه اين گوشي با اين قيمت ارزش خريد داره يا نه بستگي كامل به شما داره و انتظارات شما از يك گوشي اگه از يك گوشي قابليتهائي مثل پخش موسيقي راديو دوربين و ...... قابليت برنامه ريزي رو انتظار داريد طبيعتا خريد اين گوشي اشتباه محض است چون هيچكدوم از اين انتظارات رو به شكل كامل پاسخ نمي ده و طبيعي است كه با اين پول مي تونيد يه گوشي سمبيني با امكانات عالي تهيه كنيد ولي اگه از يك گوشي قابليتهائي مثل جمع و جور بودن نازك بودن خوش استيل بودن و انجام امور روزمره رو انتظار داريد اين گوشي مناسبيه والبته نكته مهمي رو كه بايد در نظر داشته باشيد اينه كه لوازم اين گوشي به هيچ عنوان در بازار يافت مي نشود يعني اگه باتري اين گوشي دچار مشكل باشه يا بشود بايد بدانيد كه دچار مشكل بزرگي شديد يا اينكه اگر براي قاب اين گوشي اتفاقي بيفتد يعني ..... خلاص من موقعي كه مي خواستم اين گوشي رو بخرم به مغازه دارها مي گفتم آقا اگه اين گوشي تو باتري يا يه قسمتي دچار مشكل شد ميتونم بيارم پس بدم و آنها فرمودند از مغازه كه خارج بشي هيچگونه مسئوليتي رو بعهده نمي گيرند و كلا و خلاصه اينگونه گوشي ها در ايران گارانتي و ساپورت نمي شه ....حالا من چرا اين گوشي رو خريدم علاقه شخصي بوده و اينكه هميشه از گوشي جمع و جور بودن كارا بودن و صفحه كليد براي اس ام اس را مد نظر داشتم و اين گوشي نياز منو بر آورده ميكنه ..البته بگم اين گوشي واقعا به نظر من كارا است و خوب جواب ميده من اين گوشي رو كاملا بر گوشي هاي سمبيني بازار ترجيح ميدم ....در مورد اون پورتي كه به شارژر ميخوره فقط فكر كنم زاويه چرخش سيم رو تعريف ميكنه البته من تا حالا استفاده نكردم چون لزومي نداره ...
موفق باشيد

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مرسي از راهنمايي شما . منم گرفتم رنگ مشكي كه البته خيلي شيكتر از نقره اي بود. چند تا سوال داشتم ميشه بپرسم
اولا مبارك باشه به سلامتي من در خدمت هستم ولي واقعيتش خودم زياد وارد به اين گوشي نيستم ..... :happy:
اينكه گفتي مشكي شيكتر از نقره اي است :wacko: من نقره ايشو بيشتر ميپسندم :happy: بهرحال مبارك باشه به نظر من گوشي خوبيه .... :) يه حسني داره اينه كه اگه اس ام اس براي كسي بزني و در همون زمان نره و خطا بده خودش يه تيك ميزاره كنار مسيجت در اولين زمان مي فرسته و بهت اعلام ميكنه :happy: هيچكدوم از سمبينيها همچين موردي رو ندارن ;)

يه مورد كه جالبه و جديدن ديدم اينه كه ما معمولا براي ارسال اس ام اس ديكشنري گوشيهارو خاموش ميكنيم تا گوشي كلمه رو حدس نزنه چون ما فاينگليش تايپ ميكنيم دچار مشكل ميشيم ولي نكته جالب در اين گوشي اينه كه يه مورد ديگر رو در ديكشنري فعال ميكنيد كه قادره كلمات فينگليش رو حدس بزنه :blink: يعني من ميزنم sa خودش ميزنه salam البته نه اينكه تو حافظش باشه بلكه از كار كردن شما ياد ميگيره ;)

به اين ميگن اسمارت فون :happy: كدوم سمبيني اينكارو ميكنه ;)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
cesoot جان مرسي.من منظوري نداشتم كه بگم كدوم رنگ قشنگه در كل ... :rolleyes: . اين moto ميتونم به pc وصلش كنم . تا فيش رو ميزنم ويندوز پيغام ميده كه نصبه ولي با نرم افزارش (mobile PhoneTools) كه ميزنم از طريقه usb بگيره پيدا نميكنه . البته moto من رنگ مشكي هستش كه از omidgiahi جان عزيز پرسيدم گفتن هيچ فرقي تو خصوصيات گوشي نداره بهرحال هر كاري كردم نتونستم به كامپيوتر وصلش كنم .البته نرم افزارهاي گوشي هاي sx1 و 3650 و 6600 و p900 رو ويندوزم نصبه . نرم افزارهاي اصليش رو ميگم مثل PC Suite نوكيا . بنظرت اشكال از اونا نيست . خيلي ممنون

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خواهش ميكنم من شوخي كردم در مورد رنگ در مورد نرم افزار خود موتو بايد بگم من كه مشكلي نداشتم چون يو اس بي رو كه وصل كردم نرم افزار موقع ران شدن گفت با چه پروفيلي مي خواهي وصل بشي من زدم ديفالت بعدش يه گزينه اومد كه بايد پورت يو اس بي رو انتخاب كني بعدش به راحتي وصل شد :happy: البته اگه تو پورت هاي يو اس بي خودت بلو توث داري مي خواي اونو ور دار شايد مشكل از اون باشه وگرنه منم نوكيا پي سي سوئيت رو دارم نبايد قاعد تا مشكلي ايجاد كنه :)

در ضمن در جستجوئي كه كردم ديدم در فريم ور جديد اين گوشي نه تنها زبان فارسي ساپورت شده بلكه با نصب فريم ور جديد مقدار رم گوشي از 5 به 7 تا 8 مگا بايت افزايش پيدا ميكنه :blink: :eek: :eek: :eek: مي دونم عجيبه ولي اين قضيه شده و اونور آبيها ميگن و دارن حالشو ميبرن :happy:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از cesoot :
خواهش ميكنم من شوخي كردم در مورد رنگ در مورد نرم افزار خود موتو بايد بگم من كه مشكلي نداشتم چون يو اس بي رو كه وصل كردم نرم افزار موقع ران شدن گفت با چه پروفيلي مي خواهي وصل بشي من زدم ديفالت بعدش يه گزينه اومد كه بايد پورت يو اس بي رو انتخاب كني بعدش به راحتي وصل شد :happy: البته اگه تو پورت هاي يو اس بي خودت بلو توث داري مي خواي اونو ور دار شايد مشكل از اون باشه وگرنه منم نوكيا پي سي سوئيت رو دارم نبايد قاعد تا مشكلي ايجاد كنه :)

در ضمن در جستجوئي كه كردم ديدم در فريم ور جديد اين گوشي نه تنها زبان فارسي ساپورت شده بلكه با نصب فريم ور جديد مقدار رم گوشي از 5 به 7 تا 8 مگا بايت افزايش پيدا ميكنه :blink: :eek: :eek: :eek: مي دونم عجيبه ولي اين قضيه شده و اونور آبيها ميگن و دارن حالشو ميبرن :happy:
cesoot جان مرسي . خيلي ممنون
يك لطفي به اين بنده حقير ميكني و بگي فريم ور اصلا چي هست؟و چطوري نصب ميشه . خواهش ميكنم .
در ضمن رنگو بي خيال

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خواهش ميكنم ;) در مورد فريم ور ميتونم بگم اون برنامه اي است كه روي rom گوشي شما نصب ميشه و وظيفه روشن شدن و كنترل كل گوشي شما رو بعهده ميگيره چيزي تو مايه هاي بايوس در كامپيوتر معمولا اين فريم وير ها تو سط كمپاني عرضه كننده گوشي براي رفع نواقص با گ ها يا خطا ها و گاهي اوقات تغييراتي در جهت بهينه سازي گوشي ارائه مي شوند چيزي كه در مورد موتورولا من شنيدم اينه كه شما بايد يه كابل ارتباطي يو اس بي يه نرم افزار لودر براي انتقال فايل فريم ور به گوشي و خود فايل فريم ور را داشته باشي تا بتواني اين عمليات را انجام دهي

موتو كارها نرم افزار فريم ور را اصطلاحا فايل flash ميگويند و به نرم افزاري كه شامل اسكينها و تم ها و كلا فايلهاي كه شما در گوشي ملاحظه ميكنيد flex ميگن ...شما ميتوانيد با نصب فلش مربوط به زبان فارسي اين زبان را روي مو تو وي تري خود فعال كنيد طوري كه تمام منو ها و .... فارسي ميشود چيزي كه من از چند يوزر امريكائي پرسيدم اين بود كه فايل فلش جديد براي موتو وي تري باعث ازدياد حافظه در حدود 2 تا 3 مگ علاوه بر حافظه خود گوشي ميشود كه خيلي جالبه :happy:
شما حتي اگه دقت كرده باشيد فايلهاي اورژينال گوشي خودتونو قادر به پاك كردنش نيستين ولي فايلهائي رو كه مثلا با بلوتوث از گوشي ديگه اي ميگيريد ( حتما انتقال با بلوتوث را وارديد ) ميتوانيد پاك كنيد :) براي تغييرات در فايلهاي اصلي هكرها نرم افزاري رو ارائه دادند كه مي توان فايلهاي روي گوشي هاي موتو رو پاك كرد :happy:
حتي شما ميتوانيد با كمي صرف وقت اسكين هاي جديدي بغير از اون 3 اسكيني كه در گوشيتون هست رو اضافه كنيد و....
راستي مشكل ارتباط با يو اس بي حل شد يا نه؟؟؟
ولي خودائيش گوشي باحاليه خيلي دارم باهاش حال ميكنم
:happy:

بالا