برگزیده های پرشین تولز

n93 یا atom یا rokr e6?

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
فقط بین همین سه تا...
1.صدا؟از اسپیکر و هندزفری(نگید ان 73 چون داره خز میشه و اون کلاسه قبلو نداره)
2.برنامه خور بودن و از نظر game؟
3.و در اخر نظر کلی و قیمت روزشون؟
خیلی ممنون میشم...:happy:

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
شما 1 ساعت نيست که تاپيک زدي
292.gif

//

از نظر برنامه بازی به طور کلی 3 سيستم جدا هستند // سيمبين سری 60 ، ويندوز موبايل 5 ، لينوکس
برای E6 ( لينوکس ) به طور کلی نمیتونيد برنامه ، بازيهای زيادی پيدا کنيد و در کل بايد کلی بگردين تا برنامه ، بازيهای Full Version 'ش رو پيدا کنيد ( که تعداد 'شون نسبت به 2 مورد ديگه زياد نيست )
اما برای N93 و Atom برنامه ، بازی زياد هست ، به طور کلی Atom با توجه به سيستم عامل 'ش ( ويندوز موبايل ) برتری قابل لمسی داره در این زمينه و برنامه ، بازيهای بسياری براش پيدا میشه
از Atom قيمت روز ندارم ، تا 1 ، 2 ماه پيش نزديک 620.000 ، 630.000 بود اما E6 رو اگر شانس بياريد و پيدا کنيد با گارانتی فيتکو 420.000 عرضه میشه و N93 هم اخرين قيمتی که من دارم 560.000 گارانتی پارساتل هست و N93i هم شده 670.000 گارانتی ایرافون
در کل Atom | PPC میتونه يک تجربه شيرين باشه ( هرچند اگر قصد خريد'ش رو داشتيد از قيمت روز'ش اطلاع کسب کنيد احتمالا گزينه های مناسبتری هم پيدا میشن بين PPC ها )

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بین این 3تا با اتم فکر کن :happy:

دلکوک

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من که هیچکدوم گزینه مناسبی نیستن ... فکر میکنم اگه تا 600 تومن میخواین هزینه کنید بهترین انتخاب n80 باشه که در هر 3 مورد یه سر و گردن از n93 بالاتره , خودم داشتم که میگم ... اگر هم میخواین بیشتر هزینه کنید بهتره برین دنبال 8800 ..
موفق باشید

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
به نظر من که هیچکدوم گزینه مناسبی نیستن ... فکر میکنم اگه تا 600 تومن میخواین هزینه کنید بهترین انتخاب n80 باشه که در هر 3 مورد یه سر و گردن از n93 بالاتره , خودم داشتم که میگم ... اگر هم میخواین بیشتر هزینه کنید بهتره برین دنبال 8800 ..
موفق باشید

:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

در مورد صدا از اسپیکر که تابلو هست کدومش بهتره: ن73

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
بابا میگم بین این سه موررد بعد شما میگید ان 73.بعدشم ان80 نه فیلمبرداریه ان 93 رو داره نه عکساش به اون میرسه.ارگونومیه ان 93 هم که یک کلاسه خاص بهش داده.سرعت ان 93 هم که خفنه واسه بازی کردن.خز هم که نمیشه.tv out هم که داره.چی چیه ان 80 بهتره نمیدونم؟؟؟؟!!!!(فقط کیفیت صفحه.همین)
لطف کنن دوستان صدا از اسپیکر و هندزفریو بین این سه مورد مقایسه کنن.خواهشا؟؟؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست عزیز اگر دنبال صدا و اینها هستی اصلا به پاکت پسی فکر نکن:blush:

موفق باشی:)

دلکوک

Registered User
لایک‌ها
0
ای بابا , من باز هم میگم n80 بهتر از این 3 گزینه هست .. بنده تمام گوشی های مدل بالای نوکیا رو حداقل به مدت 2 هفته داشتم و n80 قابل مقایسه با هیچکدوم نیست ... از نظر کیفیت و بلندی صدا در حد n73 از نظر کیفیت صفحه که مشخصه از نظر برنامه خور بودن و گیم هم که یه سر و گردن بالاتر از این 3 هست ...

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
حرف رو پایه و اساس بزنید...N80 فقط دو تا موردش بالاتره اونم یکی کیفیت صفحه نمایش هست و یکی هم داشتن wifi ...اگه نه هم باتری ضعیفی داره هم انتن دهی ناجور هم صفحه نمایش کوچیک تر و برنامه خوری هم که جفتشون سیمبین هست و مزیتی نیست...دوربین بسیار تعطیلی هم داره ..صداش ضعیفه...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
حرف رو پایه و اساس بزنید...N80 فقط دو تا موردش بالاتره اونم یکی کیفیت صفحه نمایش هست و یکی هم داشتن wifi ...اگه نه هم باتری ضعیفی داره هم انتن دهی ناجور هم صفحه نمایش کوچیک تر و برنامه خوری هم که جفتشون سیمبین هست و مزیتی نیست...دوربین بسیار تعطیلی هم داره ..صداش ضعیفه...

تایید میشه....این دوستمون چه گیری داده به ن80؟!!!....میبینم که تو هم مثل من یوزرتو تغییر دادی!!!!....ایییییول

بالا