Nav-bar مزاحم تایتل شده!

شروع موضوع توسط Eb ‏23 آگوست 2004 در انجمن سرویسهای سایت ساز

1. Eb

Eb کاربر تازه وارد

ببخشین از وقتی این این nav-bar اومده، نیمی از تایتل ما رفته زیرش. باید چی کار کنم که تایتل یه کم بیاد پایین تر و nav-bar نپوشوندنش. چه تگی رو کجا بذارم؟
    در ضمن من خیلی از این nav-bar خوشم اومد و خیلی کاربرد خوبی داره، متاسفانه وبلاگ خودم از وبلاگ های قدیمی تره و همون آگهی براش میاد، ولی این وبلاگی که بالا گفتم مال یه دوسته و بعد از مال خودم براش ساختم. در ضمن وبلاگ یه دوست دیگه م هم هست که قبل از من وبلاگشو ساخته بوده ولی اونم nav-bar داره! فکر می کنم ربطی ه قدیم و جدید نداشته باشه، شاید مربوط به تعداد ویزیتورها باشه یا شاید هم کاملا تصادفی وبلاگ ها انتخاب می شن( که این فرض بعیده)

2. خرید بک لینکبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. Mashaheer

Mashaheer مدیر بازنشسته کاربر فعال

4. Eb

Eb کاربر تازه وارد

آقا مشاهیر،من کل پست های مربوط به اون تاپیک رو خوندم، ولی چیزی که من می خواستم نداشت. من می گم چه طور تایتل رو یه کم بکشم پاییین تر، من <p> بلافاصله قبل و بعد از تگ <title> گذاشتم و هر دو رو تست کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد! چی کار کنم؟
    :blink:

5. alvan

alvan کاربر تازه وارد

;)
    در صورتی که اين نوار روی گرافيک بالای وبلاگ شما افتاده و قسمتی از آن را پوشانده است، می‌توانيد با اضافه کردن خطوط زير به table اصلی وبلاگ خود آن را بالاتر از گرافيک بالای وبلاگ‌تان قرار دهيد.

style="margin-top:40px"

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخدمات پی پال، وسترن یونیون