برگزیده های پرشین تولز

NETSCAPE & ME

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Netscape
من از دست این Netscape کلافه شدم. اولین مشکلش اینه که اکثر صفحات فارسی و مخصوصاً وبلاگها رو نمیشه باهاش خوند( به شکل حروف در هم ریخته دیده می شوند)، یه سری هم که میشه خوند جای کلمات رو خودش عوض می کند و این جوری باید خودت درست جمله ها رو حدس بزنی.
دومین مشکلش اینه که نوشته های وبلاگم رو وقتی پست می کنم به شکل علامت سوال؟ نشون میده( این یکی رو اصلاً نمیشه تحمل کرد).
سومین مشکل و اونی که اعصاب آدم رو به هم میریزه و باعث میشه که سیم مودم رو بیرون بکشی، ا ینه که مدام Error میدهد و کلِ صفحات بسته شوند و به Yahoo Mail هم حساسیت ویژهای دارد.
این Internet Explorer خود Win XP هم اصلاً کار نمی کند و در ضمن من نمی تونم روی کامپیوترم Internet Explorer نصب کنم چونکه اون هم Error میده و میگه باید version بالاتری رو نصب کنی. مگه از version 6.0 بالاتر هم دارد.

لطفاً قبل از اینکه من از دست Netscape دیوونه بشم به من کمک کنید.

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
[left:cb2347038b]
0. In the name of God
1. I S.T. use NS, but I don't feel any problems. I just see the ی s separate(disconnected). this is it! no more problems!
2. How did U type Farsi here?!
3. Do U use NS 7.0 ?(I haven't used NS 4.71)
4. the IE on win XP is IE 6.0.x.x.x ; the one U R trying to install is 6.0.y.y.y , but x.x.x is higher than y.y.y , so the one Ur trying to install is a lower version. did U get it?
7. Y isn't the IE on WinXP workin' properly? U might have some other problems! try updating Ur Win & IE.
[/left:cb2347038b]

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
IE من هیچ صفحه ای رو باز نمی کند و در اینجا هم این جوری می نویسم که اول در WORD مینویسم و COPY & PASTE می کنم. من از وقتی که WIN XP نصب کردم این مشکلات رو دارم.
آقای سراج ممنون.

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من هم چند وقت پيش همين مشكلو داشتم با IE در XP اما وقتي Upgrade كردم ويندوز رو با windows update مشكل بر طرف شد .. البته هنوز هم بعضي وقتا صفحه خود به خود بسته ميشه .. اما نسبت به اون موقع خيلي بهتره! حالا هر كي دليل علمي واسه اين داره بگه!

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ٍسلام
این اینترنت اکسپلورر من بالاخره درست شد. با عوض کردن ISP . این IE من با خطوط دیجیتال رابطه خوبی نداشت.
از همتون ممنونم. ;)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
فعلاً مشکل من اینه که پرشین بلاگ پیغام خطای پسورد غلط میده. هم Opera7.0 هم Netscape 7.1.با تغییر Encoding هم قضیه فرقی نکرد . ضمناً بعضی از حروف را هم علامت سوال نشون میده.

esi

Registered User
لایک‌ها
1
آقا از موزيلّا فايره فاکس استفاده کن، توپه توپه!

سرعت لوله، ...

به نظره من خيلی بهتر از اينترنت اکسپلرر است

من تا حالا هيچ مشکلی باش نداشتم برايه سايت های فارسی، و...

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
عزيز من اين تاپيك براي يك سال قبل هستش چطوري شما اينرا پيدا كرديد؟
يه سري به تاپيك بهترين نمايشگر صفحه بزنيد فكر كنم كمك خوبي براتون باشه

بالا