برگزیده های پرشین تولز

no-minimum

meli

Registered User
لایک‌ها
23
آقا من با اين سايته no-minimum مشكل دارم.
چرا؟
الان بهتون مي گم!
شماها گفتين كه مينيموم نداره درست.
ما رفتيم ثبت نام كرديم.درست
حالا اين وسط يه چيزي گيرمون اومده درست.
فقط يه چيزي.
اون قسمت بالاش قضيش چيه ژايينش قضيش چيه؟
تا الان 150 پوينت داشتم و 10 دلار ولي تو قسمت پايينش هيچي نشون نمي ده.
چرااااااااااااااااااااا؟ :wacko:

shervin_siemens

Registered User
لایک‌ها
0
سايت no-minimum اوايلش خوب بود و سر موقع پرداخت ميكرد ولي الان يك كلاهبرداره. :eek:

meli

Registered User
لایک‌ها
23
کل ملت می گن کلاهبردار نیست تو یکی چی می گی دیگه؟
خسته شدم از بس به کلاهبردار خوردم بابا.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
تو این نو مینیموم من الان حدود 400 و خورده ای ÷وینت دارم هنوز چیزی پیمنت نکرده من هم بیخیال شدم فعلا ...

محسن

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
meli جان
no-minimum تا چند ماه پيش كلاه بردار نبود و يكي از وب سايتهاي خوب در زمينه PTC بود ولي الان 3-2 ماه هست كه به هيچ كس پرداخت نداشته و حتي من كه چند بار به اونها ايميل زدم .. اكانتم رو حذف كردن .. ممكنه كه اعضاي اصلي سايت رو فروخته باشن به كسي كه كلاه بردار هست .. اما اين سايت تا دو سه ماه پيش يكي از سايتهاي خوب بود ..
متاسفانه اين به دليل عجول بودن در ثبت نام وب سايت ها است اگر مي بينيد كه به كلاه بردار ها مي خوريد . در زمينه PTC بارها گفته شده كه به وب سايتهايي كه بابت هر ايميل چيزي بيشتر از يك سنت ( دقت كنيد ، يك سنت ) مي دهند قدم نگذاريد ....
و حد المقدور سعي كنيد كه Payout پاييني داشته باشند .

meli

Registered User
لایک‌ها
23
من با یکی دیگه هم کار می کنم به اسم گرین هورس یا همون اسب سبز ولی امروز هر کاری کردم باز نمیشه.
خیلی نگرانم چون وقت زیادی رو روش گذاشتم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از snakemgs30 :
سلام به همه يه سايت هست كه بابت هر كليك تا 50 سنت ميده وكلي هم كليك داره پي آوتش هم 40 دلار فكر كنم

علاوه بر كليك سرچ و عضويت و.. هم داره كه بعضي هاش به 2 دلار هم ميرسه فقط از لينك پايين عضو بشين تا بعدا نگين اين سايت كلاهبرداره و پول نميده
http://www.affablesite.com/pages/index.php?refid=mohammadfa
زکي. بابا اومده ميگه بالاي 1 سنت خالي بنديه ميگي فلان قدر ميده؟ به نظر من 1 سنت هم خوب نيست. زير 0.5 سنت . اگه حتي 1 سنت از اين سايت گرفتي من اسممو عوض ميکنم.

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
اولاً هنوز برام روشن نشده اين پوينتا به چه دردي مي‌خورن. از يه شير پاك خورده‌اي عاجزانه تمنا دارم منو روشن كنه:(

دوماً(!) no-minimum هنوزم داره خوب و درست كار مي‌كنه. من ماه پيش امتحاني 2 سنت گرفتم هفته پيش هم درخواست 7 دلار كردم ديروز داده بود.:D

اينو بدونيد من دو ساله دنبال اين چيزام. درسته كه هيچ سودي به دستم نرسيده اما no-minimum اولين سايتي بوده كه بهش ايمان پيدا كردم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از ams1990 :
اولاً هنوز برام روشن نشده اين پوينتا به چه دردي مي‌خورن. از يه شير پاك خورده‌اي عاجزانه تمنا دارم منو روشن كنه:(

دوماً(!) no-minimum هنوزم داره خوب و درست كار مي‌كنه. من ماه پيش امتحاني 2 سنت گرفتم هفته پيش هم درخواست 7 دلار كردم ديروز داده بود.:D

اينو بدونيد من دو ساله دنبال اين چيزام. درسته كه هيچ سودي به دستم نرسيده اما no-minimum اولين سايتي بوده كه بهش ايمان پيدا كردم.
چرا اوتو سورف کار نميکني هم سودش هم اطمينانش بيشتره و هم دردسرش کمتر. ميزاري خودش سورف ميکنه فقط يه کليک اولش ميکني.دوتا از بهتريناشو برات ميزارم حال کن. بيا بيرون از کليک بازي . بعدشم در آمد واقعي نو نت فقط سرمايه گزاري.
اولي که همه ميشناسن 4 ديلي 4 دلار اولش ميده روزي 4 درصد سود من الان توش 40 دلار پول گزاشتم روزي 1.6 دلار ميده.شايد دومي که ميگم پولش بيشتر باشه ولي 4 ديلي رو از دست نده. جفتشونو باهم سورف کن 20 دقيقه اي تمومه.4 ديلي هر روز 8:30 صبح به وقت تهران به روز ميشه و ارن10 ديلي 11:30 صبح.
http://4daily.com/?ref=147190
اين يکي 10 دلار اولش ميده روزي 25 تا سايت سورف ميکني(4ديلي 40 سايت) حتما ميدوني ديگه لازم نيست واسه هر کدوم کليک کني صفحه رو باز که کني خودش اتوماتيک همه سايتارو پشت سر هم سورف ميکنه.روزي10% مشترک رايگان باشي روزي 1 دلار ميده.جفتشون از بهترين هاي اتو سورف هستند.
http://www.earn10daily.com/?ref=4689
حال ميده خودت عضو بوده باشي:D
اگه سوالي داشتي در خدمتم
[email protected]

snakemgs30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پوينت يعني چي به جه دردي ميخوره

بالا