برگزیده های پرشین تولز

NoteBook رایگان هدیه بگیرید!!!

omid_1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
HAR KAS NOTE BOOKE RAYEGHAN MIKHAD VAREDE LINKE ZIR BESHE VA REGISTER KONE
http://notebook.GustoNetwork.com
بعد از کامل باز شدن صفحه بر روي Rejister now! کليک کنيد
در فر مي که باز ميشود اطلاعات خود را طبق راهنماي تکميل فرم که در انتهاي مطالب همين وبلاگ است کامل وارد کنيد
سپس بر روي Join now کليک کنيد
در بين هريک از مراحل اگر دو لينک نشان داده شد بر روي هر کدام که No tanks دارد کليک کنيد
- حالا صفحه اي وجود دارد که شما بايد User name و Password که در فرم ثبت کرديد را وارد کنيد و بر روي Log in کليک کنيد
- الان صفحه کاربري شما باز شده است شما برا ي دريافت نوت بوک تنها سه مرحله ديگر را بايد بگذرانيد :
1- روي Offer در بالاي صفحه کليک کنيد و در صفحه اي که باز مي شود تنها يکي از تبليغاتي که به شما نشان داده مي شود را انتخاب و بر روي آن يکبار کليک کنيد و صبر کنيد تا ان صفحه به طور کامل باز شود اين مرحله تمام شد و سايت تبليغاتي را ببنديد. توجه داشته باشيد که تبليغ اولي بنظر ميرسد فيلتر شده باشد بنابراين تبليغ دومي را انتخاب نماييد
2- اين بار از منوهاي بالاي صفحه بر روي Referrals کليک کنيد در اين صفحه شما يک لينک قرمز مي بينيد(اگر لينگ قرمز را نديديد، بر لينك ديگر كه در زير عكس واقع شده كليك كنيد تا شما را به لينك شخصيتان متصل كند) که همان لينک عضويت شماست و شما بايد آن را براي 18 نفر بفرستيد يعني شما بايد آن را در وبلاگتان قرار دهيد و 18 نفر با کليک کردن روي آن عضو شوند. شما حتي در چت روم ها هم ميتوانيد اين لينک را به افراد بدهيد
با عضويت اين 18 نفر (لا زم نيست که هر کدام از آنها هم 18 نفر عضو داشته باشند و ان به خودشان ربط دارد) که تعداد آنها هم در همين صفحه مشخص مي شود اين مر حله به پايان مي رسد
3- بعد از طي مراحل يک و دو شما از منوي Order نوت بوک خود را انتخاب و سفارش مي دهيد و شرکت هم طبق زماني که اعلام مي کند نوت بوک را به آدرس شما ارسال مي دارد
تذکرات :
- سعي نکنيد چند بار ثبت نام کنيد چون سيستم هوشمند بوده و مشخصات را باطل مي کند
- برا ي ثبت نام بايد حداقل 18 سال داشته باشيد يعني 1986 به قبل اگر سن شما کمتر از 18 سال است به نام يکي از اعضاي خانواده تان که 18 سال به بالا مي باشد ثبت نام کنيد
- دقت کنيد براي دريافت نوت بوکها لازم نيست که هر کدام از اعضاي زير مجموعه شما 18 نفر زير مجموعه داشته باشند. گرفتن يا نگرفتن عضو براي افراد زير مجموعه شما فقط به عهده ي خودشان است و براي شما هيچ تفاوتي نمي کند
راهنماي تکميل فرم :
1- نام
2- نام خانوادگي
3- اولين ادرس
4- دومين ادرس : در صورت وجود ادرس دوم را وارد نماييد
5- شهر
6- استان
7- کد پستي محل اقامت
8- کشور
8- تاريخ تولد به ميلادي((برا ي ثبت نام بايد حداقل 18 سال داشته باشيد يعني 1986 به قبل اگر سن شما کمتر از 18 سال است به نام يکي از اعضاي خانواده تان که 18 سال به بالا مي باشد ثبت نام کنيد))
اگر تاريخ ميلادي تولد را نمي دانيد سن را از 2005 کم کرده انوقت سال به دست مي ايد ، ماه و روز هم مهم نيست و هر چه دلتان خواست انتخاب کنيد
9- تلفن تماس : تلفن شما+کد شهر بدون صفر+کد کشور بدون صفر يعني98
مانند : 1234567-37232-98

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از omid_1985 :
HAR KAS NOTE BOOKE RAYEGHAN MIKHAD VAREDE LINKE ZIR BESHE VA REGISTER KONE
http://notebook.GustoNetwork.com
بعد از کامل باز شدن صفحه بر روي Rejister now! کليک کنيد
در فر مي که باز ميشود اطلاعات خود را طبق راهنماي تکميل فرم که در انتهاي مطالب همين وبلاگ است کامل وارد کنيد
سپس بر روي Join now کليک کنيد
در بين هريک از مراحل اگر دو لينک نشان داده شد بر روي هر کدام که No tanks دارد کليک کنيد
- حالا صفحه اي وجود دارد که شما بايد User name و Password که در فرم ثبت کرديد را وارد کنيد و بر روي Log in کليک کنيد
- الان صفحه کاربري شما باز شده است شما برا ي دريافت نوت بوک تنها سه مرحله ديگر را بايد بگذرانيد :
1- روي Offer در بالاي صفحه کليک کنيد و در صفحه اي که باز مي شود تنها يکي از تبليغاتي که به شما نشان داده مي شود را انتخاب و بر روي آن يکبار کليک کنيد و صبر کنيد تا ان صفحه به طور کامل باز شود اين مرحله تمام شد و سايت تبليغاتي را ببنديد. توجه داشته باشيد که تبليغ اولي بنظر ميرسد فيلتر شده باشد بنابراين تبليغ دومي را انتخاب نماييد
2- اين بار از منوهاي بالاي صفحه بر روي Referrals کليک کنيد در اين صفحه شما يک لينک قرمز مي بينيد(اگر لينگ قرمز را نديديد، بر لينك ديگر كه در زير عكس واقع شده كليك كنيد تا شما را به لينك شخصيتان متصل كند) که همان لينک عضويت شماست و شما بايد آن را براي 18 نفر بفرستيد يعني شما بايد آن را در وبلاگتان قرار دهيد و 18 نفر با کليک کردن روي آن عضو شوند. شما حتي در چت روم ها هم ميتوانيد اين لينک را به افراد بدهيد
با عضويت اين 18 نفر (لا زم نيست که هر کدام از آنها هم 18 نفر عضو داشته باشند و ان به خودشان ربط دارد) که تعداد آنها هم در همين صفحه مشخص مي شود اين مر حله به پايان مي رسد
3- بعد از طي مراحل يک و دو شما از منوي Order نوت بوک خود را انتخاب و سفارش مي دهيد و شرکت هم طبق زماني که اعلام مي کند نوت بوک را به آدرس شما ارسال مي دارد
تذکرات :
- سعي نکنيد چند بار ثبت نام کنيد چون سيستم هوشمند بوده و مشخصات را باطل مي کند
- برا ي ثبت نام بايد حداقل 18 سال داشته باشيد يعني 1986 به قبل اگر سن شما کمتر از 18 سال است به نام يکي از اعضاي خانواده تان که 18 سال به بالا مي باشد ثبت نام کنيد
- دقت کنيد براي دريافت نوت بوکها لازم نيست که هر کدام از اعضاي زير مجموعه شما 18 نفر زير مجموعه داشته باشند. گرفتن يا نگرفتن عضو براي افراد زير مجموعه شما فقط به عهده ي خودشان است و براي شما هيچ تفاوتي نمي کند
راهنماي تکميل فرم :
1- نام
2- نام خانوادگي
3- اولين ادرس
4- دومين ادرس : در صورت وجود ادرس دوم را وارد نماييد
5- شهر
6- استان
7- کد پستي محل اقامت
8- کشور
8- تاريخ تولد به ميلادي((برا ي ثبت نام بايد حداقل 18 سال داشته باشيد يعني 1986 به قبل اگر سن شما کمتر از 18 سال است به نام يکي از اعضاي خانواده تان که 18 سال به بالا مي باشد ثبت نام کنيد))
اگر تاريخ ميلادي تولد را نمي دانيد سن را از 2005 کم کرده انوقت سال به دست مي ايد ، ماه و روز هم مهم نيست و هر چه دلتان خواست انتخاب کنيد
9- تلفن تماس : تلفن شما+کد شهر بدون صفر+کد کشور بدون صفر يعني98
مانند : 1234567-37232-98
174.gif
174.gif
174.gif
174.gif
174.gif

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
آقا یه وقت شما هم مثل من گول نخوریدا
اینا نوشته بودن هاردشون 120 گیگ هست ولی برای من هارد 80 فرستادن خیلی نامردن

burzum_group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه کسی بتونه به طرز معجزه آسایی! با این روند پیشروی گول خوری ملت ایران مبارزه کنه کل کارخونه HP رو به نامش میکنم که دیگه غمی از بابت لپ تاپ نداشته باشه!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
يه چيزي هم هستا .
اگه 1000000000 تا بازديد كننده براي من در يه روز جمع كنيد و رنكمو تو گوگل ببريد روي 10 ! منم 18 نفر خر ! پيدا ميكنم كه بيان و عضو اون سايت بشن
177.gif

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
ولی من لپ تاپم رو واقعا!!!!!!!!!!!گرفتم!
110.gif

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از Bahreyni :
ولی من لپ تاپم رو واقعا!!!!!!!!!!!گرفتم!
110.gif

کسانی که اگر قبل از 7 مهرماه نفراتشون رو تکمیل کرده بودن برای همه فرستادیم
ولی از این به بعد به دلیل استقبال بیش از حد ایرانیا دیگه به ایرانیات سرویسه نات بوکه رایگان نمی دیم

Private Messages to Bahreiny:
من برای کرمان یه دونه سفارشی فرستادم چون واقعا از پس اون اس ام اس های تکراریت بعضیاش که 3نصفه شب می رسن قشنگن:D

burzum_group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Bahreyni :
میگم آواترو
هر مکی رجیستر کنه همینقدر خوشتیپ میشه؟
(شکلی که یارو از خنده اشکش درمیاد) حیف کیواسمایلم خرابه وگرنه کلی ابراز احساسات میکردم

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
برای منم فرستادند...3روز پیش بود ...فکر کنم...

اما نمی دونم چرا آدرس فرستندش نوشته بود : تهران...
در ضمن خیلی شبیه همون نوت بوک من هست که مدام خراب می شد...و فرشتادمش زیگورات برای تعمیر!!!البته نمی دونم اینم چرا مثل اون یک خط رو باطریش داره...جلل خالق چقدر شبیه هم اند....
راستی برام گارانتی زیگوراتش هم کردند:cool: :cool: ...
آقا نمی شه دوباره 18 تا ی دیگه را عضو کنم و یک نوت بوک دیگه بهم بدن....بعدش می رم یک مازه نوت بوک فروشی باز می کنم........چرا درآمدی دارم من... ماهی یک نوت بوک هم بگیرم........
39.gif
39.gif

burzum_group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وایسین ببینم!
دارن زنگ میزنن ببینم کیه الان میام
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دقایقی بعد!
یه لپ تاپ توشیبا سفارشی اومد واسم.خداحافظ تا برم باهاش کانکت بشم!

omid_1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از burzum_group :
وایسین ببینم!
دارن زنگ میزنن ببینم کیه الان میام
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دقایقی بعد!
یه لپ تاپ توشیبا سفارشی اومد واسم.خداحافظ تا برم باهاش کانکت بشم!

میگم خوب شد اینجارو راه انداختم ملت بیکار یکم بنویسن سرگرم بشن.
از استقبال بی حدواندازتون سپاسگزاریم
بازم از این کارا لاقل برا از علافی در آوردنتون که خدایی نکرده سراغ دود :wacko: نرید میکنم.منتظر باشدد تا ... بدمد

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از عادل :
برای منم فرستادند...3روز پیش بود ...فکر کنم...

اما نمی دونم چرا آدرس فرستندش نوشته بود : تهران...
در ضمن خیلی شبیه همون نوت بوک من هست که مدام خراب می شد...و فرشتادمش زیگورات برای تعمیر!!!البته نمی دونم اینم چرا مثل اون یک خط رو باطریش داره...جلل خالق چقدر شبیه هم اند....
راستی برام گارانتی زیگوراتش هم کردند:cool: :cool: ...
آقا نمی شه دوباره 18 تا ی دیگه را عضد کنم و یک نوت بوک دیگه بهم بدن....بعدش می رم یک مازه نوت بوک فروشی باز می کنم........چرا درآمدی دارم من... ماهی یک نوت بوک هم بگیرم........
39.gif
39.gif
همشهری 7000 تا غلط توی 4 خط ؟؟؟؟؟؟؟؟
همین کارا رو میکنین که نوت بوکهاتون زود به زود خراب میشن

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از Bahreyni :
همشهری 7000 تا غلط توی 4 خط ؟؟؟؟؟؟؟؟
همین کارا رو میکنین که نوت بوکهاتون زود به زود خراب میشن

به خاطر مشکلات روحی روانی حاصل از زلزله هست
90.gif
90.gif
..........
خودم توجه نکرده بودم!!!!!!فکر کنم وقتی می نوشتم اینجوری بودم....​

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
بابا 18 نفر نمی خواد که !
سازمان تعاون کشور در ازای کاغذ های باطله به شما نوت بوک ( = دفتر ) مجانی میده !!
از این بهتر !!!!

بالا