آژانس هواپیماییexchanging

NTTAcPlus - Lan accounting

شروع موضوع توسط nnmmss ‏27 سپتامبر 2005 در انجمن شبکه

1. nnmmss

nnmmss کاربر تازه وارد

سلام
    خوب من تونستم به NTTacPlus هم Authenticate رو انجام بدم هم Accoutning . ولي حالا چندتا مشكل جديد دارم.

1- من نمي تونم با اينترنت كاركنم. قاعدتا بايد NAT انجام بدم. ولي كجا و چه جوري؟

2- آيا من ميتونم همون محدوديت هايي كه توي ISA براي كاربرهام قائل بودم اينجا هم داشته باشم؟ يعني ميتونم بهشون فقط دسترسي http بدم و نذارم FTP داشته باشند و يا با Messenger ها كار كنن؟ اگر ميشه ممكنه بهم يك سرنخ بديد.

مرسي

2. mr_adami

mr_adami کاربر تازه وارد

با سلام
    دوست من از چه ویندوزی استفاده میکنی ؟
    ان تی تک صرفا ماله اکانتینگه ولی از جاهای دیگه میتونی محدودیت اعمنال کنی

3. nnmmss

nnmmss کاربر تازه وارد

سلام

مرسي كه جواب منو دادي. ببين من سوالاتم را مطرح مكنم هر كدوم را جواب بدي دستت هم درد نكنه

من از ويندوز 2000 دارم استفاده ميكنم . روي اين ويندوز آيزا 2000 هم دارم كه در حال حاضر كاربر ها ميتونن به اين آيزا وصل بشنو با اينترنت كار كنن ولي من ميخوام كه بنا به دلائلي يك برنامه اكانتينگ هم مثل ان تي تك داشته باشم. حال اومدم اول RRAS را روي اين 2000 فعال كردم. طبق چيزي كه خوندم اونو manual config كردم ولي نميدونم براي اينه فقط و فقط كاربر هاي LAN بتونن به اين RRAS وصل بشن تنظيمات درست را انجام دادم يا نه.
    1- سوال اول من اينه من بين
    a- local area network(LAN) routing only
    b- LAN and demand-dial routing
    c- remote access server

فقط b رو انتخاب كردم درسته؟

حالا من ان تي تك رو نصب كردم پورتا رو هم تغيير دادم. ولي وقتي كاربر وي پي ان ميزنه به سرور RRAS نميتونه با اينترنت كار بكنه. حالا من اومدم NAT رو هم روي RRAS اضافه كردم. دو تا كارتم رو اضافه كردم بهش و براش مشخص كردم كه كدوم به اينترنت وصله. ولي باز هم نميتونن با اينترنت كار كنن. اين سوال دوم من بود.

سوال سومم هم همون سال بالاست يعني
    آيا من ميتونم همون محدوديت هايي كه توي ISA براي كاربرهام قائل بودم اينجا هم داشته باشم؟ يعني ميتونم بهشون فقط دسترسي http بدم و نذارم FTP داشته باشند و يا با Messenger ها كار كنن؟ اگر ميشه ممكنه بهم يك سرنخ بديد. با توجه به اينكه گفتي ان تي تك فقط اكانتينگ هست پس من بايد با يك برنامه ديگه مثل آيزا اينكارو بكنم. اينجا يك خرده گيج ويج ميزنم. حالا اگر تا همينجا هم كمكم كني يك دنيا ممنونت ميشم

مرسي