برگزیده های پرشین تولز

NTtacPlus web interface

pulpfiction

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نمیدونم با نرم افزارهای accounting ه شبکه آشنائی دارید یا نه ولی nttacplus یکی از بهترین هاشه. برای nttacplus چنتا web interface نوشته شده که یکیش tacbox ه که پولی ه .
من میخوام یک web interface برای nttacplus بنویسم (البته اگه یک interface مجانی براش وجود نداشته باشه)
ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره طریقه interface نویسی با php برای این نرم افزار دارید یا manual یا هر چیز به درد بخور دیگه ای دارید برام معرفی بکنید .
(اگه Interface مجانی تحت وب براش سراغ داشته باشید که چه بهتر)

خیلی ممنون

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام
نمیدونم با نرم افزارهای accounting ه شبکه آشنائی دارید یا نه ولی nttacplus یکی از بهترین هاشه. برای nttacplus چنتا web interface نوشته شده که یکیش tacbox ه که پولی ه .
من میخوام یک web interface برای nttacplus بنویسم (البته اگه یک interface مجانی براش وجود نداشته باشه)
ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره طریقه interface نویسی با php برای این نرم افزار دارید یا manual یا هر چیز به درد بخور دیگه ای دارید برام معرفی بکنید .
(اگه Interface مجانی تحت وب براش سراغ داشته باشید که چه بهتر)

خیلی ممنون
منظورت از وی اینترفیس چیه ؟
فکر نمیکنم اون چیزی که شما میخوای اسمش این باشه.

pulpfiction

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونطور که من میدونم بهش web interface میگن که TacBOX یک نمونه از اونهاست .
web interface برای مدیریت این برنامه از طریق وب استفاده میشه (بجای مدیریت بصورت application و بصورت حضوری)
شما اطلاعاتی در این مورد دارید ؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
منم همین اسم web interface رو شنیدم فکر کنم همینه اسمش :)
من اطلاعاتم در مورد accounting کمه سه بار فکر کنم نصب کردم برای خودم بصورت کارگاه اموزشی :) توی خونه :)

یه چیزایی میدونم میگم :) شاید بدردت بخوره :) اساتید شبکه هم اگر اشتباه گفتم ببخشید دیگه :)

زمانیکه دارید accounting را تعریف می کنید یه سرور radius استفاده می کنید که حساب های کاربری رو اعتبارشون رو تعیین میکنه سرور های radius معمولا یه دیتابیس دارند که nttacplus از دیتابیس های access و sql و اخیرا از oracl هم پشتیبانی میکنه

حالا برای نوشتن رابط تحت وب باید به این دیتابیس وصل بشید و با استفاده از جدول هاش انواع امکانات رو میتوانید درست کنید مثلا گزارش کاربران یا گزارش مصرف و اینجور چیزا...

من رابط وب خودشون رو دوسال پیش دیدم asp بودش
اگر دنبال یه چیز ساده هستی که چندتا گزارش کاربرت بتونه تحت وب بگیره php راحت جواب میده :)
همش query هستش دیگه :

Counting the sessions of a user given a date interval

Number of sessions for the ermenegildo user between 01-jan-99 and 10-jan-99:

SELECT COUNT(username) AS SessionNumber FROM Accounting

HAVING (Start BETWEEN #1/1/99# AND #1/10/99#) AND (Username = ‘ermenegildo’)

Retrieving the total for extra traffic and time of a user given a date interval

Extra traffic and time for the ermenegildo user between 01-feb-99 and today:

SELECT Sum(ExtraTime) AS TotalTime, Sum(ExtraKB) AS TotalKB FROM Accounting

HAVING (Username = ‘ermenegildo’) AND (Start >= #1/1/99#)

Who was connected at midnight at New Millenium Eve (1999-2000)?

No additional comment (!):

SELECT * FROM Accounting

WHERE (Start <= #12/31/99 11:59:00 PM#) AND (Stop > #1/1/00#)

ORDER BY Start

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
منم قبلا یه برنامه تلفن گویا برا ان تی تک پلاس نوشتم , تمام کاری که باید انجام بشه روی دیتابیس انجام میشه که تا اونجا که من دیدم خیلی از اکسس استفاده میکنن , تمام کاراش بصورت کوئری هست .
شما هم برا نوشتنش باید برنامه نویسی بلد باشی از همه مهمتر پی اچ پی و اچ تی ام ال .

بالا