برگزیده های پرشین تولز

nttacplus

shibaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من يك مشكل در رابطه با nttacplus دارم كه وقتي داشتم راجع به اون در اينترنت جستجو ميكردم به اين سايت برخورد كردم و تصميم گرفتم ثبت نام كنم و مشكلم رو اينجا بنويسم. اميدوارم كه دوستان متخصصي كه اينجا هستند پاسخ من را هرچه سريعتر بنويسند.

nttacplus وقتي اجرا ميشود ديتابيسهاي nttacdb و stat را lock ميكند به همين دليل برنامه اي كه مي خواهد با odbc به اين ديتابيس وصل شود ( مثل برنامه تغيير پسورد و گزارش گيري) با خطا روبرو مي شود.
آيا كسي تجربه اي در اين مورد دارد ؟
با تشكر

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام .
همونطوري كه ميدونيد خود برنامه ي ان تي تك پلاس بر روي اين فايل هايي كه ازشون ياد كرده بوديد كار ميكنه . درنتيجه دسترسي مستقيمي به شما نميده كه بخواين روي اون فايل ها كاري انجام بدين بايستي سرويس ان تي تك پلاس رو اتپ و ريموو كنين تا بتونين روي اون فايل كار كنين . در صورتي كه فقط براي گزارش گيري ميخواين از اون فايل ها استفاده كنين بهتره هر از چند ساعت يه كپي از اون بگيرين و در مسيري قرار بدين تا بتونين با اون برنامه ازش استفاده كنين .
در صورت كه بخواين بوسيله ي يه برنامه روي يوزر هاي ان تي تك پلاس دسترسي داشته باشن بهرته از فايل هاي يوزر و لوگ ان تي تك استفاده كنين .

shibaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ممنون ... اما من ميخوام امكان تغيير پسورد و گزارش گيري براي كاربران وجود داشته باشه. فايلهاي asp مربوطه رو هم دارم ولي اينها از همون ديتابيسهايي كه گفتم استفاده مي كنند. حالا بايد چيكار كنم ؟

بالا