برگزیده های پرشین تولز

O2 XDA Atom ٠

goshnehhhhh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
mikhastam bedoonam ke o2 xda atom tooye iran hast ya na age hast gheymatesh cheghadre va koja dare

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از goshnehhhhh :
salam
mikhastam bedoonam ke o2 xda atom tooye iran hast ya na age hast gheymatesh cheghadre va koja dare
قربان بنده با اجازه شما یه دونه ناقابل شو از استرالیا گرفتم ، ولی تو ایران نیست ، یه روایت غیر محکم از پایتخت می گه که اگر 1.1میلیون بدید براتون می آرن ، ولی چقدر طول بکشه نمی دونم.
من اون موقع که به یه عزیز سفارش دادم ، گفت که در استرالیا باید 25روز قبل سفارش می دادی .الان رو نمی دونم.
در ضمن ، اچ پی یه مدل خیلی شبیه این داده ، که شاید بهتر باشه اون رو بگیرید ، اگرچه دقیقاً این نیست.
آخه اتم فقط برای اسیای جنوب شرقی و استرالیا ارائه شده
موفق باشی

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
اتفاقا برای من هم این O2 XDA Atom سوال بود ..
میشه فرق بین پروسسور O2 XDA Atom با jamin یا qtek9100 بگید .. مثلا کدوم پرفورمنس و سرعت بالایی دارند ؟
در کل بین intek و OMAP توی پردازنده های برای PDA کدوم بهترند ؟
ممنون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از sunnyboy :
اتفاقا برای من هم این O2 XDA Atom سوال بود ..
میشه فرق بین پروسسور O2 XDA Atom با jamin یا qtek9100 بگید .. مثلا کدوم پرفورمنس و سرعت بالایی دارند ؟
در کل بین intek و OMAP توی پردازنده های برای PDA کدوم بهترند ؟
ممنون
اتم اینتل استفاده کرده و اچ تی سی ، اومپ تگزاس اینسترومنتس ، مفصل در ترد های تک در معرفی هر کدوم شون نوشتم ، بخونید. عجالتاً از نظر عددی اینتل اتم 2برابر اومپ هست. ولی معنی ش دوبار سریعتر بودن نیست.به خیلی فاکتور ها بسته است
در ضمن ، نمی شه گفت کدوم بهترن ، اگر شما بخواید مسافر کشی کنید ، پیکان می خرید یا بنز؟
بسته به اینکه چه کاری ازش می خواید؟ کتاب خوندن و موسیقی گوش دادن ، نت برداشتن یا دی وی دی نگاه کردن و بازی خفن کردن؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دنی جان ببخشید که مزاحم میشم.چند تا سوال
1-آیا شما از اتم راضی هستی؟
2-من با مقایسه امکانات متوجه شدم که اتم بهتره.اما آیا با مخابرات ما مشکل نداره؟
3-با توجه به اینکه در ایران وجود نداره،و با توجه به امکانات و قیمتهای اتم و ای تن M600 ،شما پیشنهاد می کنید که من چی کار کنم؟آیا اتم سفارش بدم که برام بیارن(البته حالا حالاها کسی رو اونطرف ندارم اما تو نیوزلند یه آَشنا دارم)یا اینکه ای تن بگیرم؟:blink:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
دنی جان ببخشید که مزاحم میشم.چند تا سوال
1-آیا شما از اتم راضی هستی؟
2-من با مقایسه امکانات متوجه شدم که اتم بهتره.اما آیا با مخابرات ما مشکل نداره؟
3-با توجه به اینکه در ایران وجود نداره،و با توجه به امکانات و قیمتهای اتم و ای تن M600 ،شما پیشنهاد می کنید که من چی کار کنم؟آیا اتم سفارش بدم که برام بیارن(البته حالا حالاها کسی رو اونطرف ندارم اما تو نیوزلند یه آَشنا دارم)یا اینکه ای تن بگیرم؟:blink:
شرمنده من همین الان پست شما رو دیدم.
والاه من نباید از اتم راضی باشم ، دوستم باید راضی باشه ، ولی خوب چون همیشه با هم هستیم ، و تقریباً همه کارهاشو باهاش می کنم ، فکر کنم اجازه دارم که بگم از نظر نرم افزاری من نمره 10/10 می دم
اتفاقاً اتم با مخابرات ما مشکل داشت ، که قبلاً نوشتم ، ولی الان هیچ مشکلی نداره ، چون یه رام آپگرید داده ، همه مشکلات پر ، البته یه مشکل با دوربین بعد از آپگرید پیش می اومد ، من تو سفر خارجی بودم ، به هزینه خداتومن رومینگ ، یهو دیدم یکی زنگ زده و دوست من رو می خواد ، خلاصه نگو مسئول فروش او2 بود که می گفت مشکلتون با دستگاه چیه و از این حرف ها ، بعد که من گفتم مشکل حل شده و دوربین مشکل داره ، گفت برید و یه هات فیکس برای دوربین هست ، اونم نصب کنید.جاتون خالی برای اولین بار معنی گارانتی و پشتیبانی رو دارم تجربه می کنم.

سئوال سومتون سخت ترینه :
ببینید ، من بودم ، به آی تک باند هم شدید فکر می کردم ،حتی ممکن بود اصلاً از فکرش در هم نیام.ببینید ، اتم یه دستگاه استثنایی هست ، ولی مثلاً این مسئول فروش اش گفت من حق ندارم در سنگاپور برای تعمیر ببرمش ، چون گارانتی ش لوکاله ، چون از استرالیا خریده شده(این کار رو کردن که همه دنیا از استرالیا نخرن)
ولی آی تک همین بغله .راستیش ، من برادرم الان گوشی می خواد ، ولی من همش دارم جلوشو می گیرم تا ببینم این ای تک چی از آب در می اد.ام 600 حرف نداره ، احتمالاً بی نقص ترین دستگاه تحت دبلیو ام 5 هست ،ولی امکانات آی تک باند هر کسی رو به وسوسه می اندازه
موفق باشی

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از king_dani :
شرمنده من همین الان پست شما رو دیدم.
والاه من نباید از اتم راضی باشم ، دوستم باید راضی باشه ، ولی خوب چون همیشه با هم هستیم ، و تقریباً همه کارهاشو باهاش می کنم ، فکر کنم اجازه دارم که بگم از نظر نرم افزاری من نمره 10/10 می دم
اتفاقاً اتم با مخابرات ما مشکل داشت ، که قبلاً نوشتم ، ولی الان هیچ مشکلی نداره ، چون یه رام آپگرید داده ، همه مشکلات پر ، البته یه مشکل با دوربین بعد از آپگرید پیش می اومد ، من تو سفر خارجی بودم ، به هزینه خداتومن رومینگ ، یهو دیدم یکی زنگ زده و دوست من رو می خواد ، خلاصه نگو مسئول فروش او2 بود که می گفت مشکلتون با دستگاه چیه و از این حرف ها ، بعد که من گفتم مشکل حل شده و دوربین مشکل داره ، گفت برید و یه هات فیکس برای دوربین هست ، اونم نصب کنید.جاتون خالی برای اولین بار معنی گارانتی و پشتیبانی رو دارم تجربه می کنم.

سئوال سومتون سخت ترینه :
ببینید ، من بودم ، به آی تک باند هم شدید فکر می کردم ،حتی ممکن بود اصلاً از فکرش در هم نیام.ببینید ، اتم یه دستگاه استثنایی هست ، ولی مثلاً این مسئول فروش اش گفت من حق ندارم در سنگاپور برای تعمیر ببرمش ، چون گارانتی ش لوکاله ، چون از استرالیا خریده شده(این کار رو کردن که همه دنیا از استرالیا نخرن)
ولی آی تک همین بغله .راستیش ، من برادرم الان گوشی می خواد ، ولی من همش دارم جلوشو می گیرم تا ببینم این ای تک چی از آب در می اد.ام 600 حرف نداره ، احتمالاً بی نقص ترین دستگاه تحت دبلیو ام 5 هست ،ولی امکانات آی تک باند هر کسی رو به وسوسه می اندازه
موفق باشی
مرسی دنی جان
من هم به باند فکر کرده بودم و حتی یه رویو کامل ازش خوندم.رویویی که توسط رافائل سالگادو نوشته شده(نمی دونم خودت شاید لینکش رو گذاشته بودی)
خوب امکاناتی که داره واقعا" کم نظیر(فعلا" بی نظیر) هست.اما همونجا به چیزهای اشاره شده که یه ذره من رو دچار شک و تردید می کنه.ببینید از مزیتهاش مثلا" اینه که کانلهای تلویزیونی رو دریافت می کنه.اما این نویسنده اون رویو ضعف دریافت سیگنال رو تاکیدکرده و البته اون آخر به طور کامل توضیح داده.اما من با این مسائل آشنایی ندارم و ممکنه این چیزی که می گم درست نباشه ولی ممکنه به این خاطر باشه که تو امریکا امواج تلویزیونی دیجیتال هست و نه آنالوگ.اما تو ایران که صد در صد آنالوگ هست فکر کنم بهتر کار کنه.فکر نکنم کسی بخواد با باند تلویزیون نگاه کنه اما با این اینچ پایین LCD آیا می شه تلویزیون نگاه کرد؟یا باطری ضعیفی که داره.من فکر می کنم که با این باطری اگر قرار باشه که تلویزیون نگاه کنیم سریع باید شارژ بشه(شاید بشه گفت که ظرف نیم ساعت تماشای TV تموم بشه)
از بقیه لحاظ خوبه.اما قیمت که 980 تومن هست و خیلی زیاده.یکی تو اون یکی فروم گفته که تو دوبی 720 میشه خرید(درست می گه؟)اما تو ایران فعلا" قیمتش بالاست.آقا ببخشید اینجا ترد اتم هست.من دیگه صحبت نمی کنم.فقط نظرت در مورد این موارد که گفتم چیه؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
مرسی دنی جان
من هم به باند فکر کرده بودم و حتی یه رویو کامل ازش خوندم.رویویی که توسط رافائل سالگادو نوشته شده(نمی دونم خودت شاید لینکش رو گذاشته بودی)
خوب امکاناتی که داره واقعا" کم نظیر(فعلا" بی نظیر) هست.اما همونجا به چیزهای اشاره شده که یه ذره من رو دچار شک و تردید می کنه.ببینید از مزیتهاش مثلا" اینه که کانلهای تلویزیونی رو دریافت می کنه.اما این نویسنده اون رویو ضعف دریافت سیگنال رو تاکیدکرده و البته اون آخر به طور کامل توضیح داده.اما من با این مسائل آشنایی ندارم و ممکنه این چیزی که می گم درست نباشه ولی ممکنه به این خاطر باشه که تو امریکا امواج تلویزیونی دیجیتال هست و نه آنالوگ.اما تو ایران که صد در صد آنالوگ هست فکر کنم بهتر کار کنه.فکر نکنم کسی بخواد با باند تلویزیون نگاه کنه اما با این اینچ پایین LCD آیا می شه تلویزیون نگاه کرد؟یا باطری ضعیفی که داره.من فکر می کنم که با این باطری اگر قرار باشه که تلویزیون نگاه کنیم سریع باید شارژ بشه(شاید بشه گفت که ظرف نیم ساعت تماشای TV تموم بشه)
از بقیه لحاظ خوبه.اما قیمت که 980 تومن هست و خیلی زیاده.یکی تو اون یکی فروم گفته که تو دوبی 720 میشه خرید(درست می گه؟)اما تو ایران فعلا" قیمتش بالاست.آقا ببخشید اینجا ترد اتم هست.من دیگه صحبت نمی کنم.فقط نظرت در مورد این موارد که گفتم چیه؟
قربان ، برای مقایسه با اتم بهترین کار مقایسه با رقباش هست.
بنده گفتم می شه دوبی 720خرید(این قیمتی هست که گجتس ورلد گذاشته ) البته من نمی دونم چقدرشو می شه در گمرک پس گرفت ، ولی عاقلانه تر اینه که از ایران نخرید ، چون پکی که تهران 980 هست ، باطری ش 820 میلی هست ، یعنی باطری اصلی شو که 1200 هست نذاشته اند.در ضمن خیلی چیز های دیگه رو هم از روش برداشتن ، از جمله مموری کارت مینی اس دی 256(می دونم کمه ولی خودش 30 تومنی از قیمت باید کم کنه)برای همین می گم حتما ً از دوبی بخرید.
یه چیز دیگه ، خیلی ها هم از رادیو اتم استفاده نمی کنن، ولی وقتی بهش احتیاج داشته باشید ، خیلی به کار می آد.تلویزیون باند هم همین طوره .به علاوه در یک ریویو نوشته بود که خیلی هم مشکل نداره ، ولی با باطری بزرگه می شه یک ساعتی دید و تازه باطری برای یک روز کار هم باقی می مونه.
بنده هم اون ریویو رو خوندم ، ولی شدیدً منتظر دیگر ریویو ها هستم
موفق باشی

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از king_dani :
قربان ، برای مقایسه با اتم بهترین کار مقایسه با رقباش هست.
بنده گفتم می شه دوبی 720خرید(این قیمتی هست که گجتس ورلد گذاشته ) البته من نمی دونم چقدرشو می شه در گمرک پس گرفت ، ولی عاقلانه تر اینه که از ایران نخرید ، چون پکی که تهران 980 هست ، باطری ش 820 میلی هست ، یعنی باطری اصلی شو که 1200 هست نذاشته اند.در ضمن خیلی چیز های دیگه رو هم از روش برداشتن ، از جمله مموری کارت مینی اس دی 256(می دونم کمه ولی خودش 30 تومنی از قیمت باید کم کنه)برای همین می گم حتما ً از دوبی بخرید.
یه چیز دیگه ، خیلی ها هم از رادیو اتم استفاده نمی کنن، ولی وقتی بهش احتیاج داشته باشید ، خیلی به کار می آد.تلویزیون باند هم همین طوره .به علاوه در یک ریویو نوشته بود که خیلی هم مشکل نداره ، ولی با باطری بزرگه می شه یک ساعتی دید و تازه باطری برای یک روز کار هم باقی می مونه.
بنده هم اون ریویو رو خوندم ، ولی شدیدً منتظر دیگر ریویو ها هستم
موفق باشی
مرسی دنی جان
شرمنده خسته ات کردم،اگر شما ریویو دیگری دیدید یا احتمالا" خودتان خریداری کردید،در فروم قرار دهید.من پیگیر مطالبتون هستم.
موفق باشید.:)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دنی جان
آقا این اتم کی وارد ایران و خاور میانه می شه؟به نظرت من ای تن ام600 بگیرم یا صبر کنم تا اتم بیاد؟من فکر می کنم که اتم وارد ایران بشه قیمتی معادل باند داشته باشه،درسته؟اما خداییش من عاشق ضاهر اتم شدم و همین طور کارایش مکه در سطح بالاییه،ام600 هم قشنگه اما کارایی پایینتری نسبت به اتم داره،حیف که اتم الان تو دسترس نیست،:hmm:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
سلام دنی جان
آقا این اتم کی وارد ایران و خاور میانه می شه؟به نظرت من ای تن ام600 بگیرم یا صبر کنم تا اتم بیاد؟من فکر می کنم که اتم وارد ایران بشه قیمتی معادل باند داشته باشه،درسته؟اما خداییش من عاشق ضاهر اتم شدم و همین طور کارایش مکه در سطح بالاییه،ام600 هم قشنگه اما کارایی پایینتری نسبت به اتم داره،حیف که اتم الان تو دسترس نیست،:hmm:

قربان اگر اتم وارد ایران شه ، من هیچ نظری ندارم که چند باشه
ولی اگر فرض رو بر قیمت اتم در استرالیا بگیریم( قیمت اتم در هر کشوری یه ذره با قبلی فرق داشت ، من عید در آسیای جنوب شرقی بودم) ، اون وقت ، با توجه به اینکه با کسر 10درصد مالیات بر مصرف اش می شه 740 هزار تومان پول ایران ، که البته تا بیاد ایران و تب اش زود بخوابه (اتفاقی که الان داره برای باند می افته) ، احتمالاً باید زیر 850 هزار تومان از ایران بشه خرید اش.
ببین ، من نظرم اینه : اگر آی تک باند شیفته تون نکرده ، و هنوز مثل من ته قلب تون یه جا برای زیبایی کم نظیر اتم دارید ، صبر کنید ، اینو بگم که ام 600 دیروز در پایتخت 710 بود ، و احتمالا ً همین قیمت خواهد ماند(مردم پول بابت تغییر رنگ اش نمی دن، ترجیح می دن همون دور و ور 500تومن اورکس رو بخرن ، متوجه نمی شن تفاوت هاشونو) .پس انتخاب با خودتونه.تازه ، اتم قراره در یه نسخه محدود ، به رنگ سفید اش هم بیاد!
Atom Pure
اینم به یاد داشته باشید که در امکانات فقط باند اتم رو پشت سر می گذاره ، که تازه صفحه 2.2 اش هنوز برای من یه علامت سئوال بزرگه

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از king_dani :
در امکانات فقط باند اتم رو پشت سر می گذاره ، که تازه صفحه 2.2 اش هنوز برای من یه علامت سئوال بزرگه
دنی جان صفحه 2.2 ؟ولی تو سایت خودش 2.5 زده،آره حتی 2.5 هم کمه،,LCD باید 3.5 باشه به نظر من،نهایتا" 2.8 نه دیگه 2.5 ،:( والا امکانات باند خوبه اما مشخصات ظاهری(به خصوص ضخامتش)خیلی جالب نیست،فعلا" من موندم چی کار کنم و دیگه خون به مغزم نمی رسه:wacko:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
دنی جان صفحه 2.2 ؟ولی تو سایت خودش 2.5 زده،آره حتی 2.5 هم کمه،,LCD باید 3.5 باشه به نظر من،نهایتا" 2.8 نه دیگه 2.5 ،:( والا امکانات باند خوبه اما مشخصات ظاهری(به خصوص ضخامتش)خیلی جالب نیست،فعلا" من موندم چی کار کنم و دیگه خون به مغزم نمی رسه:wacko:
بله بله ، واقعا عذر می خوام اشتباه لپی بود.البته اتم هم 0.1کوچکتر از 2.8هست ولی واقعاً به چشم نمی آد.اما من هیچ وقت با 3.5 اینچی ها نتونستم کنار بیام، جدای از بزرگی ، هرگز وضوح این کوچولو ها رو ندارن(جس جار استثناس)
بله ، باند برای کسی مثل اورلود که از همه امکانات اش استفاده می کنه ، مثل حوری بهشت می مونه(برداشت بد نکنید) ولی اگر با همین هم می شه ساخت ، باند رو فراموش کنید

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اقا این اتم که یه مدلم بعد از این زده پس چرا اینقدر با تاخیر وارد ایران میشه؟!!!بعدم از نظر امکانات و شکل ظاهری که خیلی شبیه جمین هس خوب چرا اونو نمیگیرید؟!!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از kasra03 :
اقا این اتم که یه مدلم بعد از این زده پس چرا اینقدر با تاخیر وارد ایران میشه؟!!!بعدم از نظر امکانات و شکل ظاهری که خیلی شبیه جمین هس خوب چرا اونو نمیگیرید؟!!
قربان فکر میکنم یا اتم رو با چیزدیگری اشتباه کردید یا اینکه اصلاً ترد رو نخونید ، در ترد های تک خیلی در مورد اش نوضته شده

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
به نقل از king_dani :
قربان فکر میکنم یا اتم رو با چیزدیگری اشتباه کردید یا اینکه اصلاً ترد رو نخونید ، در ترد های تک خیلی در مورد اش نوضته شده

من از مقایسه بین جمین و اتم تو سایت gsmarena گفتم که دیدم تفاوت زیادی با هم ندارن!!

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از king_dani :
بله ، باند برای کسی مثل اورلود که از همه امکانات اش استفاده می کنه ، مثل حوری بهشت می مونه(برداشت بد نکنید) ولی اگر با همین هم می شه ساخت ، باند رو فراموش کنید
دنی جان فعلا" تصمیم گرفتم دست نگه دارم تا ببینیم نزدیکای تیر و مرداد دنیا دست کیه،فعلا" پولا رو نگه داریم برای کارای دیگه :p

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از kasra03 :
من از مقایسه بین جمین و اتم تو سایت gsmarena گفتم که دیدم تفاوت زیادی با هم ندارن!!
قربان ،
قلم دست دشمن بوده ،
وگرنه سی پی یو 416 کجا و 200 اومپ کجا
رادیو اف ام کجا و نبودش کجا
صفحه 262 کجا و 65 کجا
ابعاد کوچک و قاب براق کجا و رنگ تیره کجا

اینکه دیگران دست شون بهش نرسیده یا اینکه چرا تو ایران نیومده دلیل دیگه ای داره که جدا در های تک نوشتم

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
به نقل از king_dani :
قربان ،
قلم دست دشمن بوده ،
وگرنه سی پی یو 416 کجا و 200 اومپ کجا
رادیو اف ام کجا و نبودش کجا
صفحه 262 کجا و 65 کجا
ابعاد کوچک و قاب براق کجا و رنگ تیره کجا

اینکه دیگران دست شون بهش نرسیده یا اینکه چرا تو ایران نیومده دلیل دیگه ای داره که جدا در های تک نوشتم

سی پی یو جدیدا پس یه جا خوندم که از لحاظ عددی نصف قبلیا نیست!بعد این صفحه 256 مگه نگفته بودین که wm5 ها باحاشون سازگار نیست؟اگه نه پس چرا اتم مدل جدید ترشو باز 65 زده؟!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از kasra03 :
سی پی یو جدیدا پس یه جا خوندم که از لحاظ عددی نصف قبلیا نیست!بعد این صفحه 256 مگه نگفته بودین که wm5 ها باحاشون سازگار نیست؟اگه نه پس چرا اتم مدل جدید ترشو باز 65 زده؟!

اولا که 262 کیلو و نه مگ
دوم هم اینکه ، کدوم مدل جدید اتم 65 زده شده؟ اگر دقت کنید می بینید که نوشته او اس ساپورت براش نداره ، ولی من که کنار اکثر اسکرین ها گذاشتم اش ، بهتون اطمینان می دم که فرق داره ، اساسی هم فرق داره . من هم نگفتم سازگار نیست ، نوشتم توانایی استفاده از امکانات اش رو نداره ، با دقت بخونید
در مورد سی پی یو هم که مورد جدیدی رو ننوشتید ، اگر اشتباه نکنم ، خود من این رو در پاسخ به یکی از پست ها نوشتم ، مسئله اینجاست که عدد کلاک مهم نیست ، مهم کارکرده ، که می تونید از مصرف کننده هاش بپرسید ، که در این فروم هم کم نیستن، همه معترف هستن که سرعت اش تو چشم می زنه.اما باز بگم ، شما که نمی خواهید حساب داری باهاش کنید ، پس شاید خیلی هم عیب نداشته باشه کمی منتظر شوید:D
موفق باشید

بالا