برگزیده های پرشین تولز

O2 XDA Atom ٠

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
بعد یه عمر خواستیم با وای فای وصل شیمو!!:(

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
از امروز به جمع دوستان اتم دار پيوستم
50.gif

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان اتم دار رام ويندوز موبايل 6 برا اتم اخريش چيه؟ خوب كار ميكنه؟ باگهاش چياس؟ ايا نرم افزارهاي o2 رو داره بازهم؟

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
بچه ها من میخوام قاب اتم و باز کنم مشکلی که نداره؟!اخه اون پوشش پلاستیکی که جلو اینفرا رد هس از جاش در اومده میخام جا بندازمش.چون تا حالا بازش نکردم میپرسم.

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
راستی عکس کیفتون رو میشه بندازید. من متاسفانه کیف اوریجینال ندارم و به جز اون کیف کی برد دار کیفی براش ندیدم. اگه عکس رو نشون بدید ممنون می شم. در کل اگه قصد فروش داشتید و تمایل به فروش جداگانه کیف بنده مشتریشم:happy:

من برای اتمم یک کیف مشکلی به قیمت 15 تومن خریدم ( یعنی برام خریدن :p ) سرچ کنیم عکس های کاملش رو گذاشتم ... از نمایندگی اتم توی پایتخت خریدن برام .... کمکی بود در خدمتم .

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
بچه ها من میخوام قاب اتم و باز کنم مشکلی که نداره؟!اخه اون پوشش پلاستیکی که جلو اینفرا رد هس از جاش در اومده میخام جا بندازمش.چون تا حالا بازش نکردم میپرسم.

نه ، قابش که کاملا فشاری ست ، اما قسمت جلوی قاب توسط یک سری پیچ وصل شده ، اتم خودم رو که بردم اکسون ، باسه تعمیر ال سی دی ، وقتی که پسش گرفتم ، همین اتفاق براش افتاده بود ، بردم اکسون پایتخت ، سریع از پشت بازش کرد و جاش زد

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
نه ، قابش که کاملا فشاری ست ، اما قسمت جلوی قاب توسط یک سری پیچ وصل شده ، اتم خودم رو که بردم اکسون ، باسه تعمیر ال سی دی ، وقتی که پسش گرفتم ، همین اتفاق براش افتاده بود ، بردم اکسون پایتخت ، سریع از پشت بازش کرد و جاش زد

پس میگی خودم نمیتونم جاش بندازم؟اخه من اصفهانم دسترسی به اکسون ندارم!:(

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
مثل اينكه رام 6 اتم كه توي xda developer هست يسري باگهاش رفع شده . كسي نصب كرده؟ نظري نداريد اساتيد؟

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اينكه رام 6 اتم كه توي xda developer هست يسري باگهاش رفع شده . كسي نصب كرده؟ نظري نداريد اساتيد؟

با سلام خدمت دوست عزیزم :happy:

من رام 6 رو نصب کردم هم ورژن اولیشو هم اون ورژن آخریشو که با 3 نوع پیج پول بود هر 3 نوع پیج پول رو هم نصب

کردم ... البته با کمکهای دوست عزیزم آقای vocian ...

ورژن اولیه به نظر من بهتر بود یعنی کمتر باگ داشت ولی خوب اون ورژن جدیده (همون که 3 نوع پیج پول داره) یه

سری امکانات و سرعت بیشتری البته با انتخاب پیج پول مورد نظر داشت .

برای مثال اگه برنامه کانتکت(دفترچه تلفن ) رو باز میکردی بعد برنامه رو می بستی و دو باره باز میکردی گوشی

هنگ میکرد و فقط باید ریست میکردی یا برنامه رو مینیمایز میکردی البته میشد با خود برنامه اچ تی سی دیال که smart هست کار کرد و نیازی به کانتکت نیست.

یا اینکه برنامه pocket cm رو نصب کنی که من الان خودم از اون استفاده میکنم و میدونی که مخصوص اچ تی سی هم هستش و کار کردن با آن خیلی عالی و راحته .....

در کل فعلا به نظر من هیچ رامی نصب نکن چون رام تاچ برای اتم آمده ، من خودم منتظر جواب آقای vocian هستم

چون قراره نصب کنه و خبره شو بده بازم هر جور که خودت صلاح میدونی و اساتید محترم .........

موفق باشی.......
:happy::happy:

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون. خبري شد به ماهم خبر بده بي نصيب نمونيم .

shayang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون. خبري شد به ماهم خبر بده بي نصيب نمونيم .

با سلام و خسته نباشید

رام تاچ آمده من تست کردم البته بازهم میگم با کمک دوست عزیزم آقای vocian که همیشه ایشان به من لطف دارن

به نظر من (تاکید میکنم به نظر من ) اصلا ارزش نصب نداره خود آقای vocian دو سه روز بیشتر باهاش کار نکرده ولی

رام 6 که به گفته آقای vocian بینظیر و بی عیب ترین رام هستش آمده که حتما ارزش نصب رو داره و میتونی او نو دانلود و گوشی رو آپگرید کنی.......

موفق باشی

A-P-Razaghi

Registered User
لایک‌ها
24
یک عدد باتری اتم (اتم، اتم پیور ، اگزک و اچ پی های مشابه) نو و استفاده نشده موجوده.
در صورت نیاز به من پی ام کنند. (جهت جلوگیری از نقض قوانین فروم)
ممنون

بالا