برگزیده های پرشین تولز

Offline Sites

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام،چطور ميتونم تمام سايتها که ميرم رو آف لاين کنم،که وقتی دسترسی به اينترنت ندارم
بتونم از اونها استفاده کنم.دقت شود که تمام سايتها و نه اينکه يکی به يکی.
ممنون.

amp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقاً من هم درست همین مشکل رو دارم.
ولی یادم میاد اون وقتایی که خیلی کوچولو بودم :p و هنوز ویندوز 98 هم نیومده بود _چه برسه به xp!_ به طور پيش فرض مي شد همه ي صفحه ها رو آفلاين هم ديد. تازگي ها هم كه به راهنمای اینترنت اکسپلورر سر زدم، هیچ حرفی درباره ی این مشکل توش ننوشته بود. شایدم من خوب نگشتم. حتی من چک کردم که خدامگابایت برای تمپروری اینترنت فایلز اختصاص داده، ولی با این حال هیچ چی رو آفلاین نمی شه دید.

amp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Siavash25 :
با سلام،چطور ميتونم تمام سايتها که ميرم رو آف لاين کنم،که وقتی دسترسی به اينترنت ندارم
بتونم از اونها استفاده کنم.دقت شود که تمام سايتها و نه اينکه يکی به يکی.
ممنون.

همین امروز فهمیدم این مشکل رو چه جوری می شه حل کرد.
اولاً همون طوری که قبلاً یه اشاره ای کردم، باید در ایترنت اکسپلورر، در منوی تولز، گزینه ی اینترنت آپشنز (!)، در قسمت جنرال یه سری چیزها رو میزون کنی: اولاً تعداد روزهایی که آدرس صفحه هایی رو که قبلاً دیدی، تو حافظه می مونه، و دوم حجمی از هارد که صرف نگه داشتن اون صفحه ها می شه (دکمه ی ستینگ).

بعد از این کارها، از منوی فایل، گزینه ی «ورک آفلاین» رو باید تیک بزنی. یا هر بار که یه پیغام داد که «کانکت شم یا می خوای آفلاین بمونی،» باید بگی می خوام آفلاین بمونم. این جوری می تونی همه ی صفحه ها رو آفلاین هم ببینی.

امیدوارم این جوری مشکل حل بشه.

بالا