برگزیده های پرشین تولز

Opera 9.0 امد

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام
خوفين ؟
امروز داشتم چرخ ميزدم ديدم دبيا opera 9.0 اومده بيد .
اين لينك دانلودش :

کد:
http://snapshot.opera.com/windows/o90p1_8031.exe

اينم لينك توضيحاتش :
http://hwtxp.com/archives/opera_90.php
:d

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
fdisk/mbr ;) ;) ;) ;)

فقط فايرفاكس

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از cesoot :
fdisk/mbr ;) ;) ;) ;)

فقط فايرفاكس
فقط آی ای !
177.gif

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از hwt :
سلام
خوفين ؟
امروز داشتم چرخ ميزدم ديدم دبيا opera 9.0 اومده بيد .
اين لينك دانلودش :

کد:
http://snapshot.opera.com/windows/o90p1_8031.exe

اينم لينك توضيحاتش :
http://hwtxp.com/archives/opera_90.php
:d

بايد beta version باشه نه؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بله اوپرا 9 هنوز بتاست

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من آپگرید کردم

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به دو دلیل این ای دی ماندگاره :
1-به نظر من تغییرات عمده این مرورگر توی ورژن 8 اون انجام گرفت که در واقع یک انقلاب بود
اولین ورژنی که از این نرم افزار استفاده کردم ورژن 6 بود
2-ورژن 8 آخرین ورژن پولی این نرم افزار بود که این خودش یه نکته تاریخیه

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به به!!
چرا هیچکس هیچی نمیگه من نزدیک بود امتحان نکرده بیخیال بشم!
این نسخه Technology Preview1 از Direction راست به چپ برای نوشتن متن پشتیبانی میکنه و در نتیجه من الان دارم در قسمت پاسخ سریع خیلی راحت فارسی مینویسم!!
موفق باشید

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از irgamer :
به به!!
چرا هیچکس هیچی نمیگه من نزدیک بود امتحان نکرده بیخیال بشم!
این نسخه Technology Preview1 از Direction راست به چپ برای نوشتن متن پشتیبانی میکنه و در نتیجه من الان دارم در قسمت پاسخ سریع خیلی راحت فارسی مینویسم!!
موفق باشید
راس وگويي؟
48.gif
48.gif
48.gif

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان ، از بس تعریف کردید من هم این اپرا 9 رو دانلود و نصب کردم ... راستش برای اولین بار دارم استفاده می کنم پس اگر سوالاتم ابتدایی بود ببخشید !

من الان مدتهاست که از Maxthon یا همون MyIE2 سابق دارم استفاده می کنم ... خوب تو این اپرا تنظیمی نداره که من بتونم معین کنم که Tab جدیدی که باز میشه اکتیو نشه و همون صفحه ای که از اونجا کلیک کردم اکتیو بمونه ؟ مثلا من پست های جدید همین فروم رو دارم می بینم و می خواهم که مثلا 6 یا 7 تا از موضوعات جدید باز بشه ولی این اپرا میاد هر Tab جدیدی که باز می کنم رو فعال می کنه و نمایش میده و من هم باید دوباره همون صفحه قبلی رو دستی اکتیو کنم .. این مورد برای وقتی که می خواهید مثلا 20 تا tab جدید باز کنید واقعا عذاب آوره .. همین مسله را تو fire fox هم داشتم که بی خیالش شدم

سوال بعدی چرا نمی تونم محل قرار گیری هر یک از Toolbar ها رو مشخص کنم ، مثلا من می خواهم تول بار Tab پایین address bar بیاد یا bookmark هام ترتیبش از بالا یه جور دیگه باشه ولی تو اپرا فقط میشه تعیین کرد بالا باشه یا پایین یا چپ و راست ...

یه مسله دیگه هم با همین تول بار bookmark ها دارم که گزاشتم تو نوار بالا .. چرا نمیشه تعیین کرد که من وقتی روی یه آدرسی که تو بوک مارکم هست کلیک می کنم اونو تو Tab جدید باز کنه و میاد تو همین پنجره فعلی باز می کنه .. برای اینکه تو Tab جدید باز بشه حتما باید Shift رو بگیرم بعد کلیک کنم .. از اونجایی که یه عمری عادت کردم یه کاره رو بوک مارکها بزنم فعلا که برام دردسر درست می کنه

دوستان احتمال میدم از اونجایی که اولین بار است دارم از اپرا استفاده می کنم محل تنظیمشون رو ندونم به خاطر همین در صورتی که شما اطلاع دارید ممنون میشم کمکم کنید... در ضمن اگر همین تنظیمات برای Fire Fox هم وجود داره منو مطلع کنید

با تشکر

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از FireFly :
سلام دوستان ، از بس تعریف کردید من هم این اپرا 9 رو دانلود و نصب کردم ... راستش برای اولین بار دارم استفاده می کنم پس اگر سوالاتم ابتدایی بود ببخشید !

من الان مدتهاست که از Maxthon یا همون MyIE2 سابق دارم استفاده می کنم ... خوب تو این اپرا تنظیمی نداره که من بتونم معین کنم که Tab جدیدی که باز میشه اکتیو نشه و همون صفحه ای که از اونجا کلیک کردم اکتیو بمونه ؟ مثلا من پست های جدید همین فروم رو دارم می بینم و می خواهم که مثلا 6 یا 7 تا از موضوعات جدید باز بشه ولی این اپرا میاد هر Tab جدیدی که باز می کنم رو فعال می کنه و نمایش میده و من هم باید دوباره همون صفحه قبلی رو دستی اکتیو کنم .. این مورد برای وقتی که می خواهید مثلا 20 تا tab جدید باز کنید واقعا عذاب آوره .. همین مسله را تو fire fox هم داشتم که بی خیالش شدم

سوال بعدی چرا نمی تونم محل قرار گیری هر یک از Toolbar ها رو مشخص کنم ، مثلا من می خواهم تول بار Tab پایین address bar بیاد یا bookmark هام ترتیبش از بالا یه جور دیگه باشه ولی تو اپرا فقط میشه تعیین کرد بالا باشه یا پایین یا چپ و راست ...

یه مسله دیگه هم با همین تول بار bookmark ها دارم که گزاشتم تو نوار بالا .. چرا نمیشه تعیین کرد که من وقتی روی یه آدرسی که تو بوک مارکم هست کلیک می کنم اونو تو Tab جدید باز کنه و میاد تو همین پنجره فعلی باز می کنه .. برای اینکه تو Tab جدید باز بشه حتما باید Shift رو بگیرم بعد کلیک کنم .. از اونجایی که یه عمری عادت کردم یه کاره رو بوک مارکها بزنم فعلا که برام دردسر درست می کنه

دوستان احتمال میدم از اونجایی که اولین بار است دارم از اپرا استفاده می کنم محل تنظیمشون رو ندونم به خاطر همین در صورتی که شما اطلاع دارید ممنون میشم کمکم کنید... در ضمن اگر همین تنظیمات برای Fire Fox هم وجود داره منو مطلع کنید

با تشکر
براي سوال اول كليك وسط موس براي شما open in background رو انجام ميده در نتيجه تب جديد باز ميشه اما اكتيو نميشه . همين مساله براي فاير فاكس هم با تنظيم اپشن به راحتي قابل حله .

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
Opera 9.0 هنوز بتاست دوست عزیز
برا اینکه مشکلات الکی برات پیش نیاد از همون ورژن 8.5 که تو صفحه اصلی سایت برای دان کردن گذاشتن استفاده کنید
برای اینکه تی جدید اکتیو نباشه با راست کلیک گزینه Open in background page رو انتخاب کن
روی یکی از تولبار ها راست کلیک کن بعد customize رو بزن حالا تولبار مورد نظرتو هر جا خواستی ببر
مورد آخری هم راه حلش همونی که خودتون گفتین

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شب بخیر حاجی جان ... راستش میشه بگید از کجا می تونم کلید وسطی ماوس رو برای اینکار تنظیم کنم ؟ چون کلید وسط ماوس من بصورت دیفالت روی اسکرول تنظیم است .....

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا این پست فبل من موقع تایپ من اضافه شده پس نباید مشکلی باشه
39.gif

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از FireFly :
شب بخیر حاجی جان ... راستش میشه بگید از کجا می تونم کلید وسطی ماوس رو برای اینکار تنظیم کنم ؟ چون کلید وسط ماوس من بصورت دیفالت روی اسکرول تنظیم است .....
خوب باشه . شما روي لينك ميريد و اسكرول موس را فشار ميديد .

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دست شما درد نکنه ... عالی شد ... با این اوصاف من از این به بعد مشتری دائمی اپرا شدم ... مرسی از همه دوستان ... از دست IE و مشتقاتش هم خلاص شدم ...

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از FireFly :
دست شما درد نکنه ... عالی شد ... با این اوصاف من از این به بعد مشتری دائمی اپرا شدم ... مرسی از همه دوستان ... از دست IE و مشتقاتش هم خلاص شدم ...
41.gif
83.gif

بالا