برگزیده های پرشین تولز

Opera 9.0 امد

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
174.gif
109.gif
حاجی امضا هم با اپرا به روز شد
16.gif

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
البته من خودم FF بازم منتها يكي از IE كم بشه خيلي بهتره .
14.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از FireFly :
174.gif
109.gif
حاجی امضا هم با اپرا به روز شد
16.gif
من خودم هم از اپرا استفاده میکنم هم از مکستون!توصیه ام هم به شما اینه!
14.gif

قضاوت زود هرگز!

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
ايوا اپرا !
خدا كنه مشگل اش با FCK حل شده باشه :(

بريم دانلود كنيم ببينم چه جورياست:)

mgh

Registered User
لایک‌ها
2
من كه تمام تنظيمات شخصيم به هم ريخت و پاك شد چون اين ورژن رو هم مثل قبلي ها ريختم همون دايركتوري قبلي ولي اپرا ديگه بالا نيومد مجبور شدم پاكش كنم از اول بريزم!
تا حالا همشون رو قبلي كار ميكردا :(

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از tsotodeh :
ايوا اپرا !
خدا كنه مشگل اش با FCK حل شده باشه :(

بريم دانلود كنيم ببينم چه جورياست:)
ستوده جان نسخه های قبل رو خبر ندارم ، ولی برای من FCK رو نیاورد .... من از mos fckeditor به عنوان ادیتور پیش فرض استفاده می کنم ولی با اپرا جواب نداد ... در ضمن ادیتور TinyMCE هم جواب نداد
54.gif
حالا شاید مشکل از من باشه ، شما هم تست کن

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از SherlockHolmes :
من خودم هم از اپرا استفاده میکنم هم از مکستون!توصیه ام هم به شما اینه!
14.gif

قضاوت زود هرگز!
خوب من الان چند سالی هست که ازMYIE2 و بعد Maxthon استفاده می کنم ... تو این مدت حتی یکبار هم IE رو باز نکردم ... تا حالا هم ازش خیلی راضی بودم ولی نمیدونم چرا وقتی که یه کم بهش فشار میاد درجا هنگ میکنه .. مخصوصا زمانی که PDF باز می کنه ... بعضی وقتها هم یه دفعه خود به خود بسته میشه و اذیت می کنه ... به هر حال فرمایش شما کاملا صحیح است و از هر دو باید هم زمان استفاده کرد ..

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از mgh :
من كه تمام تنظيمات شخصيم به هم ريخت و پاك شد چون اين ورژن رو هم مثل قبلي ها ريختم همون دايركتوري قبلي ولي اپرا ديگه بالا نيومد مجبور شدم پاكش كنم از اول بريزم!
تا حالا همشون رو قبلي كار ميكردا
متاسفم اما همون اول صفحه نوشته :
This is a preview version of Opera. Use only on properly backed up computers and do not install over previous Opera versions.​
به نقل از FireFly :
خوب من الان چند سالی هست که ازMYIE2 و بعد Maxthon استفاده می کنم ... تو این مدت حتی یکبار هم IE رو باز نکردم ... تا حالا هم ازش خیلی راضی بودم ولی نمیدونم چرا وقتی که یه کم بهش فشار میاد درجا هنگ میکنه .. مخصوصا زمانی که PDF باز می کنه ... بعضی وقتها هم یه دفعه خود به خود بسته میشه و اذیت می کنه ... به هر حال فرمایش شما کاملا صحیح است و از هر دو باید هم زمان استفاده کرد ..
موتور IE از یه طرف خوبه چون خیلی از صفحات غیر استاندارد باهاش سازگارن اما از طرف دیگه با خیلی استانداردهای جدید سازگار نیست، کند و ناپایداره. Opera از مرورگرهای همگام با استانداردهاست. امکانات خیلی جالبی داره ولی در عوض با بعضی صفحات و ایدتورها سازگار نیست. Mozilla Firefox نسبت به Opera با صفحه ها و ایدتورهای بیشتری سازگاره و خیلی راحت و سریع میشه امکاناتشو مطابق با میل اضافه و کم کرد. پس اگر قرار باشه از دو مرورگر استفاده کنیم به نظرم بهتره اون دو مرورگر Firefox‌ و Opera باشن ;) از همه بهتر اینکه این ترکیب رو در ویندوز،مک،لینوکس و یونیکس میتونیم حفظ کنیم :)
-------
و اما Opera9، طرفداران دستکاری کردن Opera‌ یه سری به opera:config بزنن!
موفق باشید

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
ستوده جان نسخه های قبل رو خبر ندارم ، ولی برای من FCK رو نیاورد .... من از mos fckeditor به عنوان ادیتور پیش فرض استفاده می کنم ولی با اپرا جواب نداد ... در ضمن ادیتور TinyMCE هم جواب نداد حالا شاید مشکل از من باشه ، شما هم تست کن
ای بابا :(

این edito ها بد جور با Opera مشگل دارن که حتی تو FAQ هم میزنن که Opera رو ساپورت نمیکنن بخاطر function هاش.
الان باید به FF سوئیچ کنم ولی عذاب وجدان دارم :(((

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از irgamer :
این نسخه Technology Preview1 از Direction راست به چپ برای نوشتن متن پشتیبانی میکنه و در نتیجه من الان دارم در قسمت پاسخ سریع خیلی راحت فارسی مینویسم!!
موفق باشید
کلیدهای Home و End هنوز درست کار نمی کنه و همیشه یه کلمه جلوتر و عقب متوقف میشه.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
وقتی داخل Opera تایپ کردم Technology Preview 1 ، یک رو قبل از Technology‌ انداخت ولی بعد از ارسال درست بود. نمیگم بی نقص شده اما حداقل بعد از مدتها به این فکر افتادن که باید این امکان هم باشه و میشه امیدوار بود که با باگ ریپورت مناسب تا نسخه نهایی مشکلات باقی مونده رو هم حل کنن. برای من قدم اول مهم بود.
موفق باشید

بالا