برگزیده های پرشین تولز

Orc ها هم عاشق ميشن!!

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
Warcraft 3 يه map جديد داره كه به مناسبت روز والنتاين اينو گذاشته:
hearttoheart-logo.gif

تو اون توضيحي هم كه براش گذاشته اينو نوشته:
An Orc warrior died here while protecting the woman he loved. Both their names have been forgotten, but the powerful magic of his sacrifice reshaped the land into a lasting tribute to her.
ميتونيد از اينجا دانلود كنيد خيلي بامزه هم هست شكل نقشه:
hearttoheart-minimap.gif

خب حالا كه يه تاپيك هم زدم اينم بگم كه حتما بريد و patch ورژن 1.14b رو دانلود كنيد چون قسمت دوم و سوم orc campaign ها توشه.من كه تمومش كردم و واقعا قشنگو با ارزشه.
از اينجا خود پچ رو دانلود كنيد 16 مگابايته.
بعد هم از سايت www.gamecopyworld.com برين و كركشو دانلود كنيد.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دستت درد نكنه ممد جان . من خيلي وسوسه شدم اولينبازي استراتژيك عمرم رو بازي كنم . WARCRAFT اينقد كه تعريف شنيدم ازش . اين هفته شروع ميكنم ببينم كي به Frozen Throne , و اين پچ ها ميرسم .

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی جالب بود، مرسی :)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من وار كرفت رو شروع كردم و معتاد شدم ! بد چيزيه . اين ما گانيس بد مصب ( همون مرحله اي كه بايد 100 تا زامبي رو بكشي ) خيلي قويه ! چند وقته متوقفم كرده .
ولي آخرت داستانه بازيش .

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از Kako :
من وار كرفت رو شروع كردم و معتاد شدم ! بد چيزيه . اين ما گانيس بد مصب ( همون مرحله اي كه بايد 100 تا زامبي رو بكشي ) خيلي قويه ! چند وقته متوقفم كرده .
ولي آخرت داستانه بازيش .
آره اون مرحلش يكم سخته مهم ترين چيز اينه كه از اون هروت كه Arthas باشه بايد خيلي خوب استفاده كني چون هم ميتونه افراد خودي رو درمان هم وقتي اون هرو Undead ها مياد ميتوني با اون قدرت خيلي از خونشو كم كني وقتي كه اونارو بكشي 3 دقيقه(اگه درست يادم باشه)طول ميكشه تا اون دوباره برگرده كه فرصت خوبيه تا جلو بيفتي ازش.knight هم كه بايد به وفور درست كني.

اما داستانش كه شاهكاره هنوز چيزيشو نديدي اولاشي هر چي جلوتر بري بيشتر شيفته ميشي.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا چرا اينجا هر چی پست جديد زده ميشه من نميفهمم...هيچ کدوم شکلشون bold نميشه.....
عقب افتادم....برم اين patch رو بگيرم و........

!!!!!!!!!!!!!!!

Registered User
لایک‌ها
0
عشق + 2 = Command & Conquer: Red Alert آخر استراتژيك :)

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اوهوه چه غلطا همين كم مونده بود orc ها عاشق بشن فكر كنم طرف عاشق يكي از banshee هاي ما شده بوده كه عاقبتش اين شده :D همشونو يا بايد poses كرد يا دادشون دست ghoul هاي ما با اون دندونهاي خوشگلشون يه حال درست و حسابي بهشون بدن

Let's eat green people for lunch

بالا