برگزیده های پرشین تولز

P800 firmware کجا آپدیت کنم؟

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
آقا عجب فوروم باحالي! من كه تازه عضو شدم. :specool:
خسته شدم از سايت هاي خارجي! حقا كه دمتون گرم.
بگذريم...من يه p800 با خودم از مالزی آوردم اما اونجا وقت نکردم firmware رو آپدیت کنم با اینکه مجانی بود. اینجا شنیدم 12000 تومن باید بدم. خیلی زورم میاد چون تا حالا برای نرم افزار پول ندادم!!! کجا مرکز نمایندگیشه که مجانی این کار رو بکنند؟
ضمنا بدم نمیاد این رو بفروشم یه مدل دیگه بگیرم...کسی پیشنهادی نداره؟
قربونه همه!
میلاد

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من يک مدت کوتاهی p800 داشتم اما از کسی که اينو گرفته بودم شنيدم که update نميشه کردش....
اما منطقاً نبيد وسيله خيلی خاصی بخواد که اينهمه که ميگی قيمتش بشه....

بعد ميخوای بفروشيش؟عوض ميخوای کنی؟چرا؟

به نظر من اگه ميخوای عوض کنی و يک چيز ديگه بخری سراغ nokia ها نرو که مثل همينن..يک تستی به windows smartphone ها بزن و يا pocketpc ها....
در اندازه و قد تو ميتونی everex رو پيدا کنی...که تو ايران هم يهو ريخته..و گارانتی هم داره...
البته مثل p800 تعداد رنگش 12 bit هست...اما خوب اگه با p800 ساختی با اينم ميتونی.....

در هر صورت من در pda ها به شدت مدل های microsoft os based رو توصيه ميکنم!

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
قربونت!
براي update كردن شما بايد يه كابل مخصوص داشته باشي...چون بايد خاموش باشه دستگاه...خلاصه firmware نرم افراز عادي نيست. بدم نمي اد عوضش كنم....من از backward progress يعني پس روي خوشم نمياد! برا همين از smartphone ها اصلا خوشم نمي اد...حالا هر چه مي خوايد بگيد......من بعد از p800 معتاد صفحه بزرگ شدم!! سايز گوشي برام مهم نيست.
احتمال زياد همين everex يا يه چيزي تو اين مايه ها مي خوام....اما به شرطي كه اي گوشيمو خوب بفروشم!!

راستي اگه اين en2fa رو خودت نوشتي اولا دمت گرم بعد هم وقتي انگليسي يا شماره وسط كلام مي نويسم قاط مي زنه! جايي بحثش شده؟!
اما من كه خيلي كيف كردم با اين برنامه! دستت درد نكنه..

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا شرمنده جواب بيربطه اما خوب تبليغاته ديگه....به قول mafia...

والا من که قاط خاصی با عدّد و انگيليسی نديدم اما امکان داره بعضی عدد ها رو به شکل حرف در بياره که اينو ميشه تو تنظيماتش عوض کرد...
مثلاً الان m3r=مسر و m4r=م4ر
مشکلی نيست....maybe مشکل در win98 داشته باشی....

راستی اگه ميخوای بفروشی چند ميدی؟

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
به تو نمي دم!! از قيمت بازار مطلعي! مي فروشمش به يه بيچاره كه نمي دونه دنيا دست كيه!!

بالا