برگزیده های پرشین تولز

patch for winning eleven7

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
سلام به همه
كسي ميدونه پچي،برنامه اي ،چيزي هست كه بشه باهاش we7 رو اپديت كرد.مثلا بازيكنان جديد تو تيماي به روز باشن يا مثلا اين اسمهاي احمقانه اي كه براي تيمها گذاسته شده رو بشه درست كرد.من اين كار رو با pes3 انجام دادم كه پچو كه نصب ميكردم چون بازي به خاطر اصل نبودن اجرا نميشد بعدش از سايت game copy world فايل patch fix بازي رو نصب كردم ولي هيچ فرقي تو بازي بوجود نيمد.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
سلام
ببينيد پچ اصلا كارش اين نيست كه مثلا بياد بازيكن ها جابجا كنه يا اسمها رو درست كنه.وظيفه پچ درست كردن اشكالهاي نرمافزاري يا برطرف كردن باگ و از جور چيزاست.
اينكه فايلي باشه اينكارو بكنه نه من سراغ ندارم.شك هم دارم همچين چيزي وجود داشته باشه كه بياد بازكن ها رو جابجا كنه اما در مورد اسم تيمها به احتمال زياد هست چون ميشه اسم تيمها و بازيكنها رو اديت كرد ممكنه يكي اينكارو كرده باشه و بعدا فايل setting يا هر چيزي كه داره رو در اختيار همه گذاشته باشه.به هر حال من كه خودم اسم يك سري از تيمها رو ميدونستم عوض كردم.خيلي هم مشكل ندارم باهاش.
اما اينكه گفتين اين كار احمقانه است نه اصلا اينطور نيست اين شركت كونامي بر عكس EA به خاطر اينكه از فيفا License نداره نميتونه اسمهاي واقعي بعضي تيمها يا بازيكنها رو بزاره.اما سعي كرده طوري اين اسمها رو تغيير بده كه قابل فهم باشه مثلا Maradona شده Maradone يا Pele شده Peli و .... اسم تيمها هم از رو بازيكناش ميشه تشخيص داد.
به هر حال خود بازي مهمه كه خيلي عاليه اين اسمو اين چيزاشو ميشه درست كرد.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
از راهنماييت ممنون ولي اين چيزايي كه نوشتي من همه رو ميدونم و اين مشخصه كه پچ هيچ وقت ساخته نميشه كه فقط مشكلات مثل اسم و.. رو حل كنه و معمولا بيشتر براي رفع مشكلات گرافيكي و رفع باگهاي بازي ساخته ميشه البته كه پچهايي كه براي pes3 ساخته شده بود حتي اسم تيمها رو هم رو مشخصاتش ذكر كرده بود كه official شده در هر حال من نوشتم كه --پچ يا برنامه-- .در مورد برنامه هم چرا اتفاقا تو pes3 يه برنامه من گرفتم به اسم we editorv1.1.0 كه اين كار رو انجام ميده يعني تمام كارهايي كه ميشه رو يه تيم انجام داد رو براي طرف محيا ميكنه ولي --متاسفانه-- فقط فايل اجرايي pes3 رو ميشناسه يعني اصلا نميشه باهاش we7 رو اديت كرد رو همين حساب گفتم كه شايد كسي لينكي از اين برنامه مخصوص we7 داشته باشه چون pes3 حداقل رو سيستم من خيلي شديد flicker داره هيچ جوريم درست نميشه ولي تو we7 اين مشكل برطرف شده.در مورد اسم بازيكنام اتفاقا اصلا نميشه گفت چون بازي خوبه اين چيزا زياد به چشم نمياد يكي از ضعفهاي بازي همينه مثلا كي ميفهمه trad bricks همون منچستره يا ... اصلا اين كونامي معلوم نيست چرا انقد عجيب اين بازيو release كرده مثلا من رفيقم ps2 داره،ما تقريبا خوره we7 هستيم يعني هر يه هفته در ميون تريپ رو كم كني داريم مثلا تو we7 كه تو ps2 هست كه به اسم world soccer we7 اسم تمام تيمها با بازيكنا درسته ولي بازيكنا هنوز تو تيماي 1 سال قبلشون هستن ولي تو we7 كامپيوتر كه اسمش we7 international هست برعكس شده يعني تقريبا جاي بازيكنا تو تيماشون درسته ولي اسم تيما با بازيكنا همه غير رسميه...

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزيز من اون فايل رو از يه جايي دانلود كردم كه الان يادم نيست كدوم سايت بود همچنين يه برنامه به همراه دو تا فايل ديگه هم گرفتم كه پرچم تيمها رو درست ميكرد اگر جايي داشتي كه من اين فايلها رو اپلود كنم من در خدمتم
در مورد world soccer we7 هم كه گفتي اسمها درسته مطمئن باش كه نسخه ي اورجينالش نيست چون همونجوري كه محمد گفت كونامي نميتونه اينكا رو بكنه الان براي اين بازي كلي پچ ساخته شده كه همين كار رو انجام ميده البته منظورم از پچ مثل هموني كه تو فيفا ايران رو ميورد كه بهش پچ ميگن حجم اين پچ ها تقريبا از 100 مگ شروع ميشه تا 480 مگ

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
اگه حجم اين برنامه هات كمه از طريق spymac.com ميتوني تا 100 مگ فضا بگيري و اپلود كني البته ميگم اگه حالشو داريو برنامه هام حجمشون كمه.
در مورد اورجينال بودن هم مگه ميشه روي بازيايps2 پچ نصب كرد كه مثلا اسمارو درست كنه

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
حجمش تقريبا كمه شايد گذاشتم توي كيف ياهو
بله براي پلي 2 هم اينكار رو ميكنن لينكش يادم نيست كامل توضيح داده بود
براي پلي 1 هم اينكار رو ميكردن اگه يادت باشه هر چند ماه يكبار يه نسخه ي جديد از اين بازي نيومد با اسم درست بازيكنان و منوي تغيير كرده اون موقع هم همين كار رو ميكردن

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوب من این توی Briefcase اپلود كردم با username:farid_bamaram و پسورد download توی فولدر pes3
فایل save رو توی فولدر save بازی کپی کن اسم تیمها و بازیکنها درست میشه
فایل AFSExplorer_1_20 رو باز کن بعد فایل data_e.afs رو در فولدر dat بازی رو باهاش باز کن بعد flag رو سرچ بده بعد فایلهای که توی flagspatch هست رو توی لیست پیدا کن بعد روشون کلیک راست بکن و فایل جدید رو ایمپورت بکن البته توی ماله من یکی از فایل ها نبود فقط دو تاش بود راستی اون سایتی که ازش اینو گرفتم کلی از این فایلها داشت مثلا برای تبلیغات کنار زمین و یا عوض کردن scoreboard که من خنگ ادرسشو یادم رفته!
با این کار پرچم تیمها هم درست میشه
اگه مشکلی داشتی بگو

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از faridbahal :
خوب من این توی Briefcase اپلود كردم با username:farid_bamaram و پسورد download توی فولدر pes3
فایل save رو توی فولدر save بازی کپی کن اسم تیمها و بازیکنها درست میشه
فایل AFSExplorer_1_20 رو باز کن بعد فایل data_e.afs رو در فولدر dat بازی رو باهاش باز کن بعد flag رو سرچ بده بعد فایلهای که توی flagspatch هست رو توی لیست پیدا کن بعد روشون کلیک راست بکن و فایل جدید رو ایمپورت بکن البته توی ماله من یکی از فایل ها نبود فقط دو تاش بود راستی اون سایتی که ازش اینو گرفتم کلی از این فایلها داشت مثلا برای تبلیغات کنار زمین و یا عوض کردن scoreboard که من خنگ ادرسشو یادم رفته!
با این کار پرچم تیمها هم درست میشه
اگه مشکلی داشتی بگو

اقا دستت درست ولي من كجا بايد با اين username پسورد كانكت شم؟

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
اقا فريد باحال ما تمام اين كارارو كه گفتي انجام داديم پرچما درست شد ولي اسماي تيما با بازيكنا نه.مطمئني كه فايل save درست دادي؟

راستي اون سايتي كه اين چيزارو ازش گرفتي اين نبود:
PESinsight

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
بله حق با تو اشتباه از من بود هم فولدر و هم خود فايل سيو رو بايد تغيير اسم بدي توي اسمشون بعد از we7 باید یک U (یو) بذاری

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
اين كارو انجام دادم اسم بازيكنا با تيمها همه به روزو درست شدن .ولي يه مشكل عجيب پيش اومد دموهاي اول بازي كه نشون ميده بازيكنا به زمين ميانو... نمايش نميده و يه ضرب مياد تو بازي!!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
به نقل از Xradical :
اين كارو انجام دادم اسم بازيكنا با تيمها همه به روزو درست شدن .ولي يه مشكل عجيب پيش اومد دموهاي اول بازي كه نشون ميده بازيكنا به زمين ميانو... نمايش نميده و يه ضرب مياد تو بازي!!
قبل از اينكه بري توي بازي يه منو هست كه اوليش استارت بازيه دوميش فرميشن اخر ماخر هاش يه گزينه هست كه off هست اونو on کن

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از faridbahal :
قبل از اينكه بري توي بازي يه منو هست كه اوليش استارت بازيه دوميش فرميشن اخر ماخر هاش يه گزينه هست كه off هست اونو on کن

تشكرات

بالا