برگزیده های پرشین تولز

paxmix.com هم رفت

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
الان ساعت 11 صبح هست

نه تو
paxmix.com
paxmix.net
paxmix.org

ميشه رفت لطفا چك كنيد اينم مثل گلدن شد :f34r:

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
من واقعا دیشب پاشدم خدارو شکر کردم چون ساعت 12 بود که رفتم تو پاکسمیکس عضو شدم بعد از یکی از بچه های همینجا پرسیدم خوبه گفت آره می خواستم برا شروع 200$ بزارم توش که وقتی دیدم تو انجمنش نوشته امروز پرداخت نداشته گفتم تا صبح صبر کنم که ساعت 2:30 شب بود که رفت :D

واقعا شانس اوردم

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره شانس آوردي اما هميشه يادت باشه كه سرمايه رو يه جا نزار چون تمام اين سايتها يه ريسك هستند

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
16 ساعت پيش من يك ورودي گرفتم ... اگر رفته كه اميدوارم از گلوش پايين نره ... :wacko:
قبلا گفتم بي خيال هايپ بشيم !!!!
گور پدرشون :f34r:

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بنده خدا يكي از دوستاي من چند روز پيش 360 دولار گذاشت

خدايي ديروز كه وارد سايتش شدم ديديم اسم يه سايت رو نوشته كه گفته اين ربطي به ما نداره و از اسم ما داره سو استفاده ميكنه
همچنين فكر كنم نوشته بود سالگرد تاسيس paxmix به خودم گفتم يه بو هاي داره مياد اصلا به هم الهام شده بود كه يه اتفاقي داره مي افته خدايي .......................................:wacko:

بعدش هم صبح كه فهميدم گفتم عجب ببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب :eek:

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
مشکل اینجاست که هایپ ها عمر مشخصی دارند و متاسفانه دوستان همیشه در اواخر عمر یک هایپ تازه به اون اعتماد میکنند.

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
100دلار كه از اتوسرفها در آورده بودم به فاك رفت .تازه برگشتم سر جاي اولم . ميدونستم ميره ولي نه اينقدر زود !:(

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگرچه خودم در اين سايت عضو نبودم اما براي دوستاني كه سرمايه انها توسط اين دزدان حرامي اينطور راحت دزديده مي شود واقعا ناراحت هستم. اميدوارم جاي ديگري بتوانيد جبران كنيد.

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
منم میخواستم توش پول بزارم شانس اوردم
باز گلی به جماله گلدن استار حداقل یه پیغامی گذاشت بعد رفت
به قول یکی از بچه ها ادمینش:f34r: بوده

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من با رفتن پاکس ميکس پرونده ي هايپ بازي هام بسته شد.
زدم تو خط فارکس.
خدايي از تبليغش چيزي گير من نمياد ولي بچه ها به خدا بعد از اينکه فارکسو کامل شناختما ديدم اي بابااااااااااااا تا حالا چقدر خودمونو الاف کرده بوديم.
به نظر من سرمايه هاتونو اينجا هدر ندين.
من تو اين هايپاي عوضي ميليوني باختم و الان واسه کار به اين رديفي لنگ 100$ پولم.
پولاتونو هدر ندييييييييين

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيال كردي فاركس به همين سادگي هاست ... تو فاركس 90 درصد مي بازند 10 درصد سود ميكنن !!! بايد خيلي خوش شانس باشي و جون بكني تا استاد بشي !!!!‌:wacko:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از tablighat :
خيال كردي فاركس به همين سادگي هاست ... تو فاركس 90 درصد مي بازند 10 درصد سود ميكنن !!! بايد خيلي خوش شانس باشي و جون بكني تا استاد بشي !!!!‌:wacko:
مگه من گفتم اونجا پول ريخته برو پارو کن؟
من خودم الان دارم آموزش ميبينم. ولي همينقدر ميدونم اگه آموزش ببيني و و و و و و و و و و با جونو دل کار کني سود ميکني. حداقلش اگه ضرر کني يه چيز ياد ميگيري و ميدوني دفعه ي بعد سود ميکني. و اگه پولت بپره رو اشتباه خدت پريده و در نهايت به سود ميرسي نه اينکه پولتو بدي به يه مشت دزد تا برات هپلي هپو کنن.
من منظورم اين بود که بريد دنبالش نه اينکه همين الان بريد حساب ريل باز کنيد. من با اينکه روي دمو دارم سود ميکنم ولي فعلا قصد ندارم ريل باز کنم.

emdademali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از iranjava.net :
سلام بنده خدا يكي از دوستاي من چند روز پيش 360 دولار گذاشت

خدايي ديروز كه وارد سايتش شدم ديديم اسم يه سايت رو نوشته كه گفته اين ربطي به ما نداره و از اسم ما داره سو استفاده ميكنه
همچنين فكر كنم نوشته بود سالگرد تاسيس paxmix به خودم گفتم يه بو هاي داره مياد اصلا به هم الهام شده بود كه يه اتفاقي داره مي افته خدايي .......................................:wacko:

بعدش هم صبح كه فهميدم گفتم عجب ببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب :eek:
• دوست عزیزم سلام
• یک هفته پیش من میخواستم از طریق لینک شما در سایت paxmix ثبت نام کنم که در يک هايپ مانيتورينگ وضعيت پرداختش را not paying ديدم
• اميدوارم زياد ضرر نکرده باشي
و اما يک پيشنهاد عالي و يک هايپ عالي:
سایت dornstetten یک سایت عالی است که با جستجوی بیش از ۲۰ هایپ مانیتورینگ به دست آورده ام
مشخصات سایت:
۱-وضعیت تا به الآن برای همه اعضا paying میباشد.
۲-کار مشخصی دارد و در آلمان فعالیت میکند.
۳-بیش از دو سال سابقه کار دارد.
• لطفا" جهت کسب اطلاعات بيشتر به وبلاگ زير مراجعه کنيد
http://www.emdademali.blogfa.com :) :rolleyes: :happy: موفق باشيدS-G-B

بالا