برگزیده های پرشین تولز

payment24.ir تعطیل شد

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
از اینکه سال ها با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. با توجه به برخی تغییرات و تصمیمات گرفته شده،لازم دانستیم که شما را در جریان آخرین سیاست های این مجموعه قرار دهیم.

طبق آخرین تصمیمات این مجموعه متاسفانه دیگر امکان نقد کردن درآمد های پیپال شما وجود ندارد و تمامی حساب های پیپال این مجموعه را از دسترس خارج کرده ایم. در صورتی که درآمدهای خود را از طریق واریز به حساب استفاده می کردید دیگر به حساب های پیپال این مجموعه وجهی واریز نکنید. چنانچه حساب های پیپال این مجموعه را به سایت های درآمدی خود معرفی و ثبت کرده اید، سریعا نسبت به تغییر آن ها اقدام کنید. این مجموعه مسئولیتی بابت درآمدهای ارزی واریزی به حساب های پیپال این مجموعه ندارد.ضمنآ کاربران عزیزی که از زمان آخرین نقد کردن حساب پیپال شون 6 ماه گذشته است جهت تحویل سفته های تضمینی خود به دفاتر تهران و شیراز مراجعه فرمایند.

*در ضمن در نظر داشته باشید فعالیت این مجموعه در زمینه شارژ ،خرید، و یا نقد کردن درآمد پی پال کاملا متوقف گردیده است .
*همچنین هیچگونه سرویس نقد کردن در زمینه کریپتو و وبمانی و...انجام نمیگیرد.
**این مجموعه کاربر جدید نمیپذیرد لطفا ثبت نام نفرمایید.

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
اواخر سایت از دسترس خارج شده بود و بعد از مدتی که مجدد سایت فعال شد فقط گفته شد که مشکل از قالب بوده است و برای رفع مشکل همان قالب قبلی مجدد بارگزاری شده است. به نظر بنده مشخص بود که این دلیل واقعیت ندارد و مشکل جای دیگری است.
اینکه کسب و کارهایی مانند پیمنت 24 و بامیلو در آستانه تعطیلی هستند اصلا خبر خوشایندی نیست و هشداری برای سایر افراد فعال در این اکوسیستم می باشد.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
یکی از مواردی که رعایت نکردند ولخرجی بود داشتن دفتر برای کار مجازی اونم 3 تا در حد درآمد همچین کاری نیست و یکی اینکه خودشون زیادی بزرگ جلوه میدادن کل سود اون مجموعه رو حساب کنی با اون حق خوری که میکردن به اندازه یک نفر myself نمیشه نه دفتری میخواد نه خود بزرگ بینی :general406:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
حالا چرا فکر می کنید به خاطر ضرر مالی جمع کردن
ظاهراً چند وقت پیش ازشون شکایت شده به جرم کلاهبرداری

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
من شنیدم دلیل لغو برجام از طرف آمریکا کار پیمنت 24 بوده، واسه همین اختلاف بینشون افتاده و تعطیلش کردن!!!:eek:

پ.ن: #حسود_نباشیم

پ.ن2: من شنیدم، من فکر میکنم، به نظر من، احتمالا.. اینا که نشد حرف.. اگر از چیزی مطمئن هستی بگو.. انقدر هم زود قضاوت نکنید...

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
من شنیدم دلیل لغو برجام از طرف آمریکا کار پیمنت 24 بوده، واسه همین اختلاف بینشون افتاده و تعطیلش کردن!!!:eek:

پ.ن: #حسود_نباشیم

پ.ن2: من شنیدم، من فکر میکنم، به نظر من، احتمالا.. اینا که نشد حرف.. اگر از چیزی مطمئن هستی بگو.. انقدر هم زود قضاوت نکنید...
شما از مجموعه این سایت هستید؟

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
به شخصه ازشون خوشم نمیومد چون کاسب تحریم بودن ولی بلایی که سرشون اومد نامردی بود. جدای دردسر خرید با کارت بانکی دزدی که برای همه پیش اومده، رقیباشون به اسم نقد کردن درآمد، اکانت های پیپالش رو گرفته بودن از یه طرف ریپورتشون دادن به پیپال که اینا دارن به ایرانیا خدمات ارائه میدن و از اون طرف اکانت رو تو سایت های قمار وارد کردن به پلیس فتا گزارش دادن اینا درآمد قمار نقد می کنن!
کلا عاریایی جماعت فقط آدم فروشی خوب بلده! نمونه اش هم این اختلاس صدهزارمیلیاردی که طرف از این ور یه پولی می گرفت به اسم دور زدن تحریم، زنش هم از اون ور با واسطه ی فعالین مثلا سیاسی خارج نشین راه تحریم کردن ایران رو نشون آمریکا میداد که فقط خودشون بتونن تحریما رو دور بزنن!

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
من که الان وارد داشبورد سایتش شدم فقط به نظر میاد خدمات پی پال و مسترکارت رو غیر فعال کردن و بقیه بخش های سایتشون ظاهرا فعاله

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
من که الان وارد داشبورد سایتش شدم فقط به نظر میاد خدمات پی پال و مسترکارت رو غیر فعال کردن و بقیه بخش های سایتشون ظاهرا فعاله
شما یکبار دیگه خطه اخر اطلاعیه پست اول رو بخون

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
دادگاهی در آمریکا سجاد شهیدیان را برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران به ۲۳ ماه زندان محکوم کرده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از بی بی سی، شهیدیان مدیر یک صرافی اینترنتی به نام "پیمنت۲۴" بود که به مشتریان داخل ایران امکان پرداخت اینترنتی یا حواله پول را می‌داد.

او در پاییز ۱۳۹۷ در لندن بازداشت و با رضایت خودش به آمریکا مسترد شد.

اریک مکدونالد دادستان آمریکایی درباره این حکم گفت: "شهیدیان بنیانگذار و مدیر یک شرکت خدمات مالی بود که با استفاده از تاکتیک های فریبکارانه تحریم هایی که آمریکا به طور قانونی بر ایران اعمال کرده را دور می زد."

وزارت دادگستری آمریکا شهیدیان را متهم کرده است که با استفاده از گذرنامه‌های جعلی ایجاد صدها حساب "پِی پَل" ایجاد کرده که در ظاهر متعلق به کسانی در خارج از ایران بود.

سجاد شهیدیان در دادگاه اتهاماتش را رد نکرد.

طول حکم دادگاه آمریکایی برای شهیدیان به اندازه ۲۳ ماهی است که از زمان بازداشتش در لندن می‌گذرد.

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482
اینکه آدم فکر کنه میتونه سر سیستم های مالی بین المللی کلاه بذاره، نهایت سادگیه ... چند سال قبل به این آقا گفتم، گوش نکرد. فکر کرد خیلی حرفه ایه

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
اینکه آدم فکر کنه میتونه سر سیستم های مالی بین المللی کلاه بذاره، نهایت سادگیه ... چند سال قبل به این آقا گفتم، گوش نکرد. فکر کرد خیلی حرفه ایه
به آدم و حوا هم گفته بودى سيب نخوريد ولى گوش ندادند
boghZ.gif

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,482

artablog

Registered User
لایک‌ها
145
.

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20201018-142319_Instagram.jpg
    Screenshot_20201018-142319_Instagram.jpg
    532.6 KB · نمایش ها: 65

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
افتک شیطون :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
این پیمنت 24 کار رو راه مینداخت..ولی خب خیلی کمیسیون بالایی میگرفت نامرد:D

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
اتفاقاً ساده نبود و کاملا به کاری که میکرد خیلی آشنا بود و تمام کارهاش با هدف قبلی بود
اینکه حالا شما چطوری پیامتو بهش رسوندی و اون حرف شما رو قبول نکرد سر سادگی و غیر حرفه ای بودن اون نبود
از سال 87 به واسطه کارهاش میشناسمش
مالزی دانشجو بود و کار تبدیل و پرداخت ارزها و پول های الکترونیکی رو از اونجا شروع کرد
اومد تهران و بعدش رفت شیراز
اونجا استارت به مجموعه فرهنگی ورزشی زد که بعدا بخاطر مشغله کاری نیمه تموم گذاشت
و بعدش به فکر کیش و دبی و صرافی فیزیکی افتاد

بالا