برگزیده های پرشین تولز

paypal.ir فروشي

tarkhorani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اين دومين رو من مي فروشم. دومين خوبي هم هست براي وب مسترهااي كه در زمينه پي پل كار مي كنند .
لطفا نظراتتونو اينجا بنويسيد و اينكه آيا فكر مي كنيد پي پل مشكلي ايجاد كنه يا نه. هر كسي تجربهاي داره بنويسه

faras

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از tarkhorani :
سلام اين دومين رو من مي فروشم. دومين خوبي هم هست براي وب مسترهااي كه در زمينه پي پل كار مي كنند .
لطفا نظراتتونو اينجا بنويسيد و يا قيمتي كه مايليد. و اينكه آيا فكر مي كنيد پي پل مشكلي ايجاد كنه يا نه. هر كسي تجربهاي داره بنويسه

Paypal صد درصد برای این دومین مشکل ایجاد میکنه. و با این دومین نمیشه کار کرد. مثل این می مونه که google.ir را بگیری و بگی میخوای بفروشی/ درسته که در ایران این چیزا عادی هستش اما بعدا مشکل ساز میشه.
رو من حساب نکن که نمیخرم ;)

tarkhorani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين دومين توسط سدو قيمت گزاري شده $6500 با توجه به موارد قانونيش و اينو هم بررسي كرده.
و شنيدم كه سدو قيمتها رو پايين ارزش گزاري مي كنه
در ضمن براي پي پل به صرفه است كه اونو بخره تا اينكه وكيل بگيره

tarkhorani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته اگر به سايت سدو سر بزنيد دومينهاي زير براي فروش هست و پي پل تا حالا براشون مشكلي ايجاد نكرده:

paypal.us for sale
paypal.lv Make Offer 1 206 Please click here for more information!
paypal.dk Make Offer 1 6 Please click here for more information!
paypal.tw Make Offer - 64 Please click here for more information!
paypal.sr Make Offer - - Please click here for more information!
paypal.vc Make Offer - - Please click here for more information!
paypal.sg Make Offer - - Please click here for more information!
paypal.me.uk Make Offer - 1 Please click here for more information!
paypal.ir Make Offer - 1 Please click here for more information!
paypal.org.in

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سی دو غلط کرده روی trademark قیمت گذاری کرده؟

اگه پی پال بخواد،می تونه سره 3 سوت دامین رو از شما بگیره،همین قضیه برای itunes.co.uk اتفاق افتاد که حتی اپل هزینه رجیستر شدن دامین رو به صاحب دامین نداد.

حالا شما میگی که این دامین 6500 دلار میارزه؟

tarkhorani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از vbigdeli :
سی دو غلط کرده روی trademark قیمت گذاری کرده؟

دوست گرامي
سدو شركت الكي نيست كه بيخود قيمت بذاره. كارش اينه و اين مطلبي هم كه شما گفتي خودش مي دونه. در ضمن اگه اين قضيه تريد مارك نبود كه اين دومين رو يك ميليون دلارم نمي دادن.
در پست بعدي من قسمتي مطالبي كه سدو فرستاده رو اينجا درج مي كنم تا همه بدونن.

البته حرف شما هم درسته كما اينكه تجربه اي در مورد google.ir هست. گوگل سريع ميره و دومينهايي كه مال اونه مي گيره. اما پيپل تا حالا در مورد دومينهايي كه در حال فروش و در سدو هست كاري نكرده.
البته شايد در آينده سياستش عوض شه.
خلاصه شايد تا وقتي پي پل نخواد بگيره دومين خوبي براي تجارت الكترونيك در ايران هست.

tarkhorani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينم قسمتي از متن appraisal سدو كه مرتبط با قسمت trade mark هست:

5. LegalSituation
Legalrequirementsand jurisdictionhave adecidinginfluence uponthe registrationand sale of
domainnames. Aslongasthere are no currentdisputesoverdomainscomprised oftrademarked or
fancifully-coined terms, legalproblemsdo notusuallyoccur.
Ifthe ownershipstatusofadomainname isunderdispute due to potentialtrademarkconflicts, this
willhave asevere and negative impactuponthe domainname‘svalue. Likewise, ifthe domain
could be susceptible to future trademarkdisputes, orhasbeenasubjectofdisputesinthe past,this
could also negativelyimpactthe domain‘svalue.
The domainname paypal.ircanbe categorized asafamousname.
Conflictscanarise ifthe term hasalreadybeenprotected byatrademark. Inthese cases, the
domainownermayhave to forfeitownershipto the trademarkholder.Thismaybe the case ifthere
iswithPaypal.Therefore, youshould consultaqualified trademark attorney in order to determine definitively whether or not your domain infringes upon pre-existing trademarks

اينم قسمتي كه قيمت رو نوشته

12. EstimatedValue
Based onouranalysisofthisdomainname, we conclude the following;the estimated value of
paypal.iris:
6500 $US
The estimated figure isbased onfactoranalysis, and itisthe value whichwe considerto be afair
price forbothbuyersand sellers. Thisprice issubjectto marketconditions, negotiationsand legal
issueslike trademarkrights
. The value ofthisdomainname, includingitsabilityto be marketed
effectively, maybe increased byfollowingthe guidelinesforpositive domainvaluationasspecified

در كل 8 صفحه مطلب هست اگر كسي مي خواد پي ام بديد من بفرستم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما لطف کن و PDF ای که سدو برای شما ارسال کرده بود رو اینجا بذار.

این مورد از بدیهات هستش که سدو روی یک تریدمارک قیمت گذاری می کنه.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقای فروشنده،ما مخالف فروش دامین نیستیم و کلان استقبال میکنیم،ولی خوب این دامین تا وقتی ارزش داره که ایران روابطی با آمریکا نداشته باشه یا در سازمان تجارت جهانی عضو نباشه.

اگه ایران با یکی از این دو رابطه برقرار کنه،بعید می دونم که حتی سدو قبول کنه که در مورد این دامین اظهار نظر کنه.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
paypal قیمت میذاره ! چون پولش رو میگیره ... یادم نیست چه قد بود ۳۰ ۴۰ دلار بود میگرفت قیمت میذاشت ... ولی در این قضیه که اگر یه روزی paypal هوس کنه این دامین رو یه مشکلی براش ایجاد کنه ، میتونه ، شکی نیست.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این دامینی هستش که هر وقت پی پال اشاره کنه،باید دودستی تقدیمش کرد.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
عجيبه چطور سدو قبول كرد
چون من yahoopersian.com تو سدو زدم نشد گير داد:(

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
ولی در این قضیه که اگر یه روزی paypal هوس کنه این دامین رو یه مشکلی براش ایجاد کنه ، میتونه ، شکی نیست.

خیر ! پیپیال هیچ کاری نمی تونه بکنه !

اينكه آيا فكر مي كنيد پي پل مشكلي ايجاد كنه يا نه. هر كسي تجربهاي داره بنويسه

این مژده را من به شما بدهم که بر خلاف صحبت دوستان پیپال هیچ مشکلی نمی تواند برای شما ایجاد کند

ثبت دومین های .ir برای همه آزاد است و شما می توانید به هر نامی ثبت نمایید و فقط ممنوعیت در 2 مورد زیر دارید :

کد:
H.  Restricted or Forbidden Names

1.  Applicants for names of religious significance must provide written approval of the Ministry of Culture and Islamic
     Guidance.
2.  Domain names that suggest illegal activity or are publicly offensive are forbidden.

فقط دومین های نظیر .co.ir و .net.ir و ... قوانین خاص خودش را داره باید رعایت کنید .
مثلا اگر دومین به شکل paypal.co.ir بود ، حرف دوستان درست بود و شما باید دودستی آنرا تقدیم به پیپال بکنید . خود سایت پیپال کوتاهی کرده و این نام را رزو نکرده و شما می توانید آنرا بگیرید .

هر دومینی اگر طبق قوانین و ضوابط آن registry ثبت شده باشد ، هیچ کس نمی تونه آنرا بزور از شما بگیره !

خیالتان جمع باشد که برای این دومین هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد ! ;)

tarkhorani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از adnan :
خیر ! پیپیال هیچ کاری نمی تونه بکنه !

این مژده را من به شما بدهم که بر خلاف صحبت دوستان پیپال هیچ مشکلی نمی تواند برای شما ایجاد کند

ثبت دومین های .ir برای همه آزاد است و شما می توانید به هر نامی ثبت نمایید و فقط ممنوعیت در 2 مورد زیر دارید :

کد:
H.  Restricted or Forbidden Names

1.  Applicants for names of religious significance must provide written approval of the Ministry of Culture and Islamic
     Guidance.
2.  Domain names that suggest illegal activity or are publicly offensive are forbidden.

فقط دومین های نظیر .co.ir و .net.ir و ... قوانین خاص خودش را داره باید رعایت کنید .
مثلا اگر دومین به شکل paypal.co.ir بود ، حرف دوستان درست بود و شما باید دودستی آنرا تقدیم به پیپال بکنید . خود سایت پیپال کوتاهی کرده و این نام را رزو نکرده و شما می توانید آنرا بگیرید .

هر دومینی اگر طبق قوانین و ضوابط آن registry ثبت شده باشد ، هیچ کس نمی تونه آنرا بزور از شما بگیره !

خیالتان جمع باشد که برای این دومین هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد ! ;)

آقا ممنون دستت درد نكنه . خيال منو راحت كرديد. :)

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
فروش هنوزم ادامه داره ؟؟؟؟؟
:D

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
من داشتم با خودم فکر می کردم که من این جواب را کی دادم که اصلا یادم نیست ! :general607:
فهمیدم این تاپیک مال 8 سال پیش است !!!
تایپک زیرخاکی پیدا می کنی !؟؟؟؟؟

بالا