برگزیده های پرشین تولز

PES VS FIFA

PES رو انتخاب می کنید یا FIFA

• FIFA

Votes: 12 38.7%
  • PES

Votes: 19 61.3%

• Total voters
    31
  • Poll closed .

R@h@

Registered User
لایک‌ها
373
بدون شک فیفا

به نظر من هوش مصنوعی pes خیلی پایین من چند روز پیش شروع کردم به بازی کردن اخرین شمارش امکان نداره یک توپ کنار خط بندازید بازیکنان بتونند استپ کنند بدون شک با توپ می رند توی اوت
فقط دموی اولش خیلی قشنگه :D
نمی دونم روی چه حساب دوستان می گند واقعی تره شخصا فکر می کنم فیفا از هر نظر سرتره اسم بازیکنان و باشگاه ها که دیگه بماند الان 15 سال همین جوره :-j

من هم رو 360 هم پی سی این و بازی کردم

@حامد@

Registered User
لایک‌ها
71
امسال شرایط نسبت به سال قبل متفاوت خواهد بود

هم شبیه ساز pes 2011 نسبت به نسخه سال قبل خودش متفاوت عمل کرده و به نظر عام ، بهترین تا الان در نسل حاضر به شمار میاد .

از سوی دیگه هم شبیه ساز کمپانی EA رو داریم که واقعا خیلی دلنشین و شبیه سازتر از بازی شرکت کونامی بود ( سال قبل ) و امسال هم برای کنسول ها بهبود یافته و قابل قبول به نظر میاد

نکته قابل توجه مربوط به نسخه فیفا pc هست که امسال با توجه به تفاوت فاحشی که بین نسخه های کنسولی و کامپیوترهای شخصی این شبیه ساز بود باعث اعتراضات بسیار pc gamer ها شد و از طرفی کمپانی ea هم دید که بازار pc در احتیار کونامی قرار گرفته پس تصمیم گرفت که نسخه pc رو هم Next Gen بسازه و امسال شاهد fifa 11 pc در حد و اندازه های نسخه کنسولی هستیم .

امیدوارم که امسال هر دو شبیه ساز بتونند طرفدارهای 2 اتیشه و همچنین طرفداران شبیه سازهای فوتبال رو به میزان زیاد راضی نگه دارند .

موفق و موید باشید

Last edited:

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
فیفا اصلا حال نمیده

Just PES

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6