برگزیده های پرشین تولز

pes4 تنها یک سی دی

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
با سلام
من pes4 رو از امپرور گرفتم. ولی اون یک سی دی هست.
و کاملا درست کار می کنه...
کسی خبری نداره موضوع چیه؟؟؟
ضمنا اگر کسی پچ درست کردن نام رو برای pes4 سراغ داره به ما بگه.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از daneshmand :
با سلام
من pes4 رو از امپرور گرفتم. ولی اون یک سی دی هست.
و کاملا درست کار می کنه...
کسی خبری نداره موضوع چیه؟؟؟
ضمنا اگر کسی پچ درست کردن نام رو برای pes4 سراغ داره به ما بگه.

دوست عزيز معلومه يه سي دي بيشتر نيست...چون زبونش فقط انگليسيه...اون نسخه اصلي همه زبونها رو داره :D من خودم تبديل كردم به سي دي بدون مشگل...(زبونهاي اضافه رو حذف كردم...)

پچش هم خيلي حجمش زياده....شما بگرد دنبال اپشن فايل موديفاي شده....احتمالا تو فرومهاي مربوط به اين بازي پيدا ميكني..شايد اگه وقت شد من خودم لينكشو اينجا بزارم... ;)

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
آهان...
حالا یه نکته جالب تر....
کارت گرافیک لپ تاپ من 16 هست. البته از رم استفاده نمی کنه...
ولی باهاش تونستم pes4 که نوشته با 64 اجرا میشه رو اجرا کنم...
این هم جالبه... نه؟؟/

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از daneshmand :
آهان...
حالا یه نکته جالب تر....
کارت گرافیک لپ تاپ من 16 هست. البته از رم استفاده نمی کنه...
ولی باهاش تونستم pes4 که نوشته با 64 اجرا میشه رو اجرا کنم...
این هم جالبه... نه؟؟/

دوست عزيز چه مورد خوبي رو اشاره كرديد.....ميدونستيد رم PS2تنها 32 مگ براي سيستم و 16 مگ براي گرافيك بيشتر نيست.. :D كلا اين pes4 بيشتر به قدرت موتور گرافيكي حساسيت داره تا رم و نوع دايركت ايكس و غيره چون اموليت شدست ;)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از rax :
دوست عزيز چه مورد خوبي رو اشاره كرديد.....ميدونستيد رم PS2تنها 32 مگ براي سيستم و 16 مگ براي گرافيك بيشتر نيست.. :D كلا اين pes4 بيشتر به قدرت موتور گرافيكي حساسيت داره تا رم و نوع دايركت ايكس و غيره چون اموليت شدست ;)

بله دوست عزیز اما در کنسول ها بیشتر موتور گرافیکی حرف اول رو می زنن و پروسسور و رم کم در بازی تاثیر گذار هست مگر در بازی های کاملا اکشن

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از Amir(Steve) :
بله دوست عزیز اما در کنسول ها بیشتر موتور گرافیکی حرف اول رو می زنن و پروسسور و رم کم در بازی تاثیر گذار هست مگر در بازی های کاملا اکشن

فرمايش شما درسته....اتفاقا سرعت رم PS2خيلي بالاست..حدود 1600 مگا هرتز كه به مقياس ار دي ميشه تقريبا باش 400 اصلي....ولي من دليل مطابقت فوق العاده كونامي با پردازندهاي گرافيكي اينتل رو نميفهمم....شايد بخاطر يكسان بودن با همون پروسسور PS2باشه...
اخه بد بختی اینکه کونامی اصلا زورش امده بیاد نسخه pc براي اين بازي طراحي كنه..در ضمن اون اپشن فايل رو هم گرفتم...كامل و سالم بود..دوست گرامي خيلي ممنون...

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
آقا خیلی ممنون....... من قبلا یه چیز گرفته بودم ولی این کاملتر بود......

error

Registered User
لایک‌ها
0
اقا دستت درست ميشه يه جاي ديگه بزاري...رپيد شير هنوز فيلتره
روی isp که من استفاده میکنم فیلتر نشده حالا شما جای را بنویسید که میتونید باز کنید تا من انجا بزارم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از error :
روی isp که من استفاده میکنم فیلتر نشده حالا شما جای را بنویسید که میتونید باز کنید تا من انجا بزارم

ارور جان ممنون...باز شده .....ازتون يكبار ديگه هم تشكر كردم چند پست بالاتر....من فكر كنم اين اپشن قايل هنوز ميشه تكميلتر بشه....من سعي ميكنم با تيمهاي كامل و تمام چيزهايي كه احتياج به خريد داره دوباره موديفاي كنم و قرار بدم واسه دانلود.. ;)

error

Registered User
لایک‌ها
0
ارور جان ممنون...باز شده .....ازتون يكبار ديگه هم تشكر كردم چند پست بالاتر....من فكر كنم اين اپشن قايل هنوز ميشه تكميلتر بشه
قابلي نداشت..
درسته همچين جديد نيست مال 3-4 ماه پيش يكسري از ترانسفرها انجام نشده ولي در كل اپشن خوبي است چون
بقيه شون يه جوري ناقص با kits نداره یا پرچم تیمها درست نیست...

من سعي ميكنم با تيمهاي كامل و تمام چيزهايي كه احتياج به خريد داره دوباره موديفاي كنم و قرار بدم واسه دانلود
شما سعی تا بکن اگر برنامه برای جا به جای بازیکنها یا اسم اونها میخواهی یه برنامه هست بگو تا بزارم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از error :
قابلي نداشت..
درسته همچين جديد نيست مال 3-4 ماه پيش يكسري از ترانسفرها انجام نشده ولي در كل اپشن خوبي است چون
بقيه شون يه جوري ناقص با kits نداره یا پرچم تیمها درست نیست...

شما سعی تا بکن اگر برنامه برای جا به جای بازیکنها یا اسم اونها میخواهی یه برنامه هست بگو تا بزارم

دستت درست ارور جان..ببينم برنامه شما همين WeOptEditor0.23 (We8-PES4 edition) كه منم دارم يا چيز ديگه...

من سعي ميكنم نقل و انتقالات جديد رو واردش كنم..البته بيشتر ازاد شدن منتخب ها و استاديوم ها و چلنج ها و
افكت ها منظورم بود....

راستي از PES5 خبري نيست..قرار بود تاپاييز بياد..

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
می گما انصافا از نظر شما pes4 از فیفا 2005 بهتره؟؟؟؟
من چیز دیگه ای فکر می کنم.............

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
ضمنا اینجا که ما هستیم rapid share فیلتر شده ، اگه می تونی بفرست به ایمیل من.
[email protected]

error

Registered User
لایک‌ها
0
دستت درست ارور جان..ببينم برنامه شما همين WeOptEditor0.23 (We8-PES4 edition) كه منم دارم يا چيز ديگه.
بله منظورم همين بود ;)

من سعي ميكنم نقل و انتقالات جديد رو واردش كنم..البته بيشتر ازاد شدن منتخب ها و استاديوم ها و چلنج ها و
ایول شما ادامه بده ....براي منتخب ها و استاديوم ها يه پچ خوب ميخواد و گر نه سخت ميشه

راستي از PES5 خبري نيست..قرار بود تاپاييز بياد.
به اين زودي ها براي pc نمیاد در پاییز ابتدا winning eleven 9 نسخه ژاپنی برای ps2 میاد و 2 یا 3 ماه بعد pes5 برای
ps2 و xbox و pc میاد

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
Pro Evolution Soccer 5

تبلیغات کننده:Konami
سازنده:KCET
سبک: Sports
تاریخ انتشار: Q4 2005 (Europe)

برای باقی عکسهای روی اینجا کلیک کنید

با تفاسیر گفته فعلا در مورد اومدن این بازی چیزی گفته نشده و گفته شده احتمالا کریسمس اما معلوم نیست اگه هم بیاد برای همه کنسول ها و PC می یاد و تاخیری نداره

Winning Eleven 9 هم سری اینترنشال که زبون انگلیسی هم شامل می شه در تاریخ 08/04/2005 برای PS2 می یاد که فکر کنم اخر تابستون حله
اما سری نرمال این بازی برای کامپوتر گفته شده کریمس امسال پس برای ورژن PC باید صیر کنید ;)

error

Registered User
لایک‌ها
0
Winning Eleven 9 هم سری اینترنشال که زبون انگلیسی هم شامل می شه در تاریخ 08/04/2005 برای PS2 می یاد که فکر کنم اخر تابستون حله
دوست عزيز اين تاريخ كه شما معرفي كرديد مال نسخه ژاپني اين بازي است كه زبان ان هم ژاپني است و الان براي دسترس است
اينم جدول انتشار
Release Date:
US: February 2006
Japan: August 4, 2005
Europe: December 31, 2005
به نقل از سايت ign اينم لينكش http://ps2.ign.com/articles/642/642955p1.html

بازي winning eleven 9 international هم در تاريخ 02/01/06 به بازار مياد اينم اينكش

http://www.gamestats.com/objects/752/752960/

http://ps2.gamespy.com/playstation-2/winning-eleven-9/
;)

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از error :
دوست عزيز اين تاريخ كه شما معرفي كرديد مال نسخه ژاپني اين بازي است كه زبان ان هم ژاپني است و الان براي دسترس است
اينم جدول انتشار
Release Date:
US: February 2006
Japan: August 4, 2005
Europe: December 31, 2005
به نقل از سايت ign اينم لينكش http://ps2.ign.com/articles/642/642955p1.html

بازي winning eleven 9 international هم در تاريخ 02/01/06 به بازار مياد اينم اينكش

http://www.gamestats.com/objects/752/752960/

http://ps2.gamespy.com/playstation-2/winning-eleven-9/
;)

عزیزم سری اینترنشال معمولا تمام زبونها رو باید داشته باشه البته حق با شماست معمولا اول سری ژاپنی می اد بعد انگلیسی ما خودمون هم فوتبال باز هستیم و می دونیم
طبق اخرین گفته خود سایت وینینگ الون سری جدید اخر تابستون به وقت ما می یاد
اینم اعلام تاریخش که از سایت بزرگ هست که هیچ وقت من ندیدم این سایت اشتباه بنویسه
http://www.gamespot.com/ps2/sports/proevolutionsoccer5/index.html?q=pro+evolution+soccer

نسخه ژاپنی که می فرمایید من تا حالا ندبدم تو بازار اون ورژنهایی جدیدی هم می گی نسخه هک های 8 هست و اخرین ورژن هم نسخه 8 به نام جاده المان هست(البته دقیق نخوندم یا قهرمانی المان هست یا جاده المان)

البته سری نرمال این بازی بله کریسمس امسال می یاد هم برای کنسول ها هم برای PC

احتمالا منظور سایت در مورد اینترنشال تیم های ملی بوده نه تیم های باشگاهی

فکرکنم در این موضوع سوتفاهمی شده ;)

error

Registered User
لایک‌ها
0
عزیزم سری اینترنشال معمولا تمام زبونها رو باید داشته باشه البته حق با شماست معمولا اول سری ژاپنی می اد بعد انگلیسی ما خودمون هم فوتبال باز هستیم و می دونیم
دوست عزيز من نگفتم سري اينترنشال اين بازي نبايد تمام زبان ها را داشته باشه اگه توجه كرده باشي من گفتم
اين winning eleven كه هم اكنون امده نسخه ژاپني بازي است كه فقط زبان ژاپني داره و در اسيا و ژاپن عرضه ميشه

اینم اعلام تاریخش که از سایت بزرگ هست که هیچ وقت من ندیدم این سایت اشتباه بنویسه
اين سايت كه شما دادي را همه قبول دارن اولا اين لينك كه شما دادي مال بازي pes5 نه winning eleven و بعد اگه
بتاريخ انتشار بازي توجه كني نوشته فصل چهارم 2005 يعني در اين سه ماه مياد ( october- november-december)
كه اغلب هم در november مياد تا اخر تابستان تازه ميشه 23-24 september

البته سری نرمال این بازی بله کریسمس امسال می یاد هم برای کنسول ها هم برای PC
بله دقيقا ديگه تا ماه فوريه مياد

احتمالا منظور سایت در مورد اینترنشال تیم های ملی بوده نه تیم های باشگاهی
منظور از اينترنشال يعني تمام زبانها (انگليسي-فرانسه-اسپانياي-..) را ساپورت ميكنه

موفق باشي ;)

بالا