برگزیده های پرشین تولز

pes4 تنها یک سی دی

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از error :
اين سايت كه شما دادي را همه قبول دارن اولا اين لينك كه شما دادي مال بازي pes5 نه winning eleven و بعد اگه
بتاريخ انتشار بازي توجه كني نوشته فصل چهارم 2005 يعني در اين سه ماه مياد ( october- november-december)
كه اغلب هم در november مياد تا اخر تابستان تازه ميشه 23-24 september

عزیزم در بابت لینک بالا شرمنده من دیشب داشتم تاربخ انتشار پرو ایوولیشن و وینینگ الون رو نگاه می کردم برای همین اشتباهی لینک پرو ایوولیشن رو دادم این لینک اولین تاریخ برای کنسول PS2 هست
http://www.gamespot.com/ps2/sports/winningeleven9/index.html?q=winning+eleven+

البته طبق گفته خودش هم سری ژاپنی این نسخه هست که ارائه می شود

منظور از اينترنشال يعني تمام زبانها (انگليسي-فرانسه-اسپانياي-..) را ساپورت ميكنه

بله منظور از اینترنشال یعنی تمام زبون های استاندارد رو ساپرت کنه اما در فوتبال این قاعده برای تیم های ملی هم صدق می کنه

البته این برای کسنول هست و برای PC همون کریسمس می یاد

موفق باشی عزیزم ;)

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
اگه میشه یه فایلی معرفی کنید که تموم نقل و انتقالات جدید اروپایی رو وارد pes4 کنه.....

error

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از daneshmand :
اگه میشه یه فایلی معرفی کنید که تموم نقل و انتقالات جدید اروپایی رو وارد pes4 کنه.....
همين فايل كه من گذاشتم خوبه ولي همه نقل و انتقالات انجام نشده من هم هر چي سرچ كردم فايلي نبود كه همه انجام شده باشه شما ميتونين اين فايل را بگيري و با برنامه WeOptEditor0.23 (We8-PES4 edition) خودتان
بازيكنان را جابجا كنيد

error

Registered User
لایک‌ها
0
البته طبق گفته خودش هم سری ژاپنی این نسخه هست که ارائه می شود
اين بازي سري ژاپني از 4 اگوست اومده و من دو هفته است دارم بازي ميكنم
و اگر دوستان ps2 دارن حتما تهيه كنن بازي خيلي بهتر شده فقط اينكه زبانش گوينده و منو بازي ژاپني است اعصاب ادم را خورد ميكنه ولي ارزش خريد را داره و اگه بخواهين صبر كنين تا we9 inter يا pes5 بياد اين بازي را چند ماهي از دست ميديد ;)

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از error :
اين بازي سري ژاپني از 4 اگوست اومده و من دو هفته است دارم بازي ميكنم
و اگر دوستان ps2 دارن حتما تهيه كنن بازي خيلي بهتر شده فقط اينكه زبانش گوينده و منو بازي ژاپني است اعصاب ادم را خورد ميكنه ولي ارزش خريد را داره و اگه بخواهين صبر كنين تا we9 inter يا pes5 بياد اين بازي را چند ماهي از دست ميديد ;)

48.gif

وینیگ الون 9 سری ژاپنی اومده
من چرا ندیدم تازه تند تند پشت شهرداری می رم و خرید بازی می کنم
عزیزم مطمئنی اومده
مطمئن هستی که سری هک نیست
الان طوری شده که راحت می شه لوگو رو عوض کرد و بنویسی ورژن 9

error

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Amir(Steve) :
48.gif

وینیگ الون 9 سری ژاپنی اومده
من چرا ندیدم تازه تند تند پشت شهرداری می رم و خرید بازی می کنم
عزیزم مطمئنی اومده
مطمئن هستی که سری هک نیست
الان طوری شده که راحت می شه لوگو رو عوض کرد و بنویسی ورژن 9
بله عزيزم ميگم دو هفته است من دارم بازي ميكنم والا من اصفهانم و دو هفته پيش خريدم ديگه نميدونم شما چرا نديدي
ديگه ما بعد از يه عمر بازي فرق هك را بازي اصلي تشخيص نميديم :blink:
حالا بازم قبول نداري ميتوني بري اينجا بخري فقط يه نمه گرونه
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-45-70-ox5.html

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از error :
بله عزيزم ميگم دو هفته است من دارم بازي ميكنم والا من اصفهانم و دو هفته پيش خريدم ديگه نميدونم شما چرا نديدي
ديگه ما بعد از يه عمر بازي فرق هك را بازي اصلي تشخيص نميديم :blink:
حالا بازم قبول نداري ميتوني بري اينجا بخري فقط يه نمه گرونه
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-45-70-ox5.html

بابا دمت گرم قانع شدم ;)
البته هنوز من ندیدم اما حالامطمئنم که هست
زیاد هم گرون نیست می شه خریدش
59.gif

موفق باشی
72.gif

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
عزیزم من رفتم بازار بله حق با شما هست اومده اما این که سری اینترنشال نیست

سری ژاپنی هست سری اینترنشنال هنوز نیومده و همون اخر تابستون می یاد

error

Registered User
لایک‌ها
0
عزیزم من رفتم بازار بله حق با شما هست اومده اما این که سری اینترنشال نیست
بله عزيزم خيلي وقته امده من هم گفتم ژاپنيش امده

سری ژاپنی هست سری اینترنشنال هنوز نیومده و همون اخر تابستون می یاد
دوست عزيز چرا هي حرف خودت ميزني سري اينترنشال فوريه 2006 مياد يعني خيلي زود بياد بهمن و اسفند مياد

http://ps2.gamespy.com/playstation-2/winning-eleven-9/

http://www.gamestats.com/objects/752/752960/

ابنم لينكش ديگه اينو هم قبول نداري
در ضمن اگه اخر تابستان امد ندا بده ما هم بريم بخريم :D

error

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Amir(Steve) :
باشه عزیزم
بازم می گم یه نگاه به لینک زیر بنداز ببین تاریخ اینترنشنال می هست
http://www.gamespot.com/ps2/sports/winningeleven9/index.html?q=winning+eleven+

کریسمس سی دی اصلی می یاد نه اینترنشنال
دوست عزيز من نميدونم چند وقته اين بازي را تعقيب میكني ولي:
اولا اين بازي (winning eleven) دو دفعه بیشتر عرضه نمیشه یک دفعه نسخه ژاپني بازی و بار دوم نسخه جهانی بازی
یا اینترنشال (ولي نسخه اصلي نداره حالا شايد بعد بسازن) و عرضه اون هم بدین شکل است
winning eleven j - pes -winning eleven i البته از چپ به راست

دوما عزیزم این لینک که دادی و قبلا هم داده بودی داری بصورت کلی روئ این بازی بحث میکنه و اگه بیشتر روی این
لینک توجه کنی میبینی نوشته 4 اگوست یعنی 23 روز پیش نه اخر تابستان و اگه بازم بیشتر نگاه کنی نوشته ژاپن
حالا چطور ژاپن را اينترنشال ميبيني :blink:
به هر حال اگه اين قدر مطمئني اخر تابستان برو بخر :D

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از error :
دوست عزيز من نميدونم چند وقته اين بازي را تعقيب میكني ولي:
اولا اين بازي (winning eleven) دو دفعه بیشتر عرضه نمیشه یک دفعه نسخه ژاپني بازی و بار دوم نسخه جهانی بازی
یا اینترنشال (ولي نسخه اصلي نداره حالا شايد بعد بسازن) و عرضه اون هم بدین شکل است
winning eleven j - pes -winning eleven i البته از چپ به راست

دوما عزیزم این لینک که دادی و قبلا هم داده بودی داری بصورت کلی روئ این بازی بحث میکنه و اگه بیشتر روی این
لینک توجه کنی میبینی نوشته 4 اگوست یعنی 23 روز پیش نه اخر تابستان و اگه بازم بیشتر نگاه کنی نوشته ژاپن
حالا چطور ژاپن را اينترنشال ميبيني :blink:
به هر حال اگه اين قدر مطمئني اخر تابستان برو بخر :D

والا تا اونجایی که یادم می یاد از 3 که همون 98 خودمون می شد(برای PS1(

اولین نسخه هم نسخه 5 بود که برای PS2 اومد و تا اون موقع هم هنوز Only بود و فقط برای کنسول PS2 می امد
در نسخه های جدید هم معلوم نیست چی شده که برای کنسول های دیگه هم ارائه می شه و PC

فرمایش شما درست اما این در مورد PC صدق می کنه برای کنسول ها مخصوصا PS2 3تا هست "حالا سوای ورژن های هک"
عزیزم اینجا ایرانه اروپا نیستیش که بگن فلان تاریخ و بری سره همون تاریخ از فلان فروشگاه توی فلان کشور بخری
منظورم من که می گم اخر تابستون تعنی دیگه نهایت تا کرک و قفلش رو بشکنن و بدن بیرون تا اخر تابستون دستمون می یاد

حالا اگه شما گیر دادید چشم شما درست می فرمایید ما که چیزی نگفتیم
تازه خوشحال هستیم با فردی کاملا حرفه ای و پر اطلاعات در مورد گیم بحث می کنیم
موفق باشی عزیزم

error

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيز اين جا كه من نميخوام اطلاعاتم را زوري به خورد كسي بدم اينجا فقط براي رد بدل كردن اطلاعات و رسيدن به يه نتيجه كلي جمع شديم
فرمايش شما در اين مورد كه اينجا اروپا نيست صحيح ولي ديگه مريخ نيستيم. بازي وقتي در اروپا عرضه ميشه وقتي قرار هم باشه كه به اسيا بياد خيلي طول بكشه تا يك هفته بعد در تهران وارد ميشه حالا كاري نداريم شهرستانها 3 هفته بعد ميارن حالا كه ديگه winning eleven اول در ژاپن عرضه میشه و سریع میره مالزی کپی میشه و وارد بازار ایران میشه
بعدش هم درسته این بازی در نسخهای اولیه فقط برای ps2 اومد ولی خوب شرکت ماکروسافت هم وقتی میبینه در سراسر جهان این همه این بازی طرفدار داره مسلما برای کنسول خودش و ارائه این بازی برای xbox با کونامی قرار داد بسته و دیدیم برای این کنسول هم ارائه شد در مورد pc هم احتمالا به خاطر استقبال مردم و خواستن اینکه برای pc هم بیاد کونامی برای اون زده
و این فرمایش شما که باید قفلش را بشکنن بدن بیرون اخر تابستان کدام بازی را قفلش را ميشكنن الان یک
winning eleven اومده که اون هم نسخه ژاپن و کرک نداره حالا شما اگه option file برای درست کردن اسمها میخوای بکو برات بزارم
و لی این اسرار شما برای اینکه نسخه اینترنشالاخر تابستان میاد را نمیدونم اگه حرف ما را قبول نداری حرف
game spot یا game spy یا game state را که دیگه قبول داری شما اگه قصد خرید نسخه اینگلیسی را دارید
باید منتظر pes5 باشید که اون هم ابان میاد نه اینترنشال
ولی در کل من امید وارم از حرفای من ناراحت نشده باشی منم خوشحالم با کسی که این بازی را میشناسه بحث
میکنم چون تو ایران خیلی کم این بازی را میشناسن و فقط شاید یکی دوبار اون بازی کرده باشن
بحر حال موفق باشی

بالا