برگزیده های پرشین تولز

Photo.Net !!!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان !
اینجا کسی عضویت سایت Photo.Net رو داره ! ( عضویت فعال (پولی) یا کاربر معمولی) - آیا کسی اطلاعاتی در مورد این سایت داره ...؟!!!

1- چه جوری میشه یه Professional Photogarpher شد ...

2- چه جوری میشه اونجا پول پرداخت ؟!

3- چرا این سایت اجازه نمیده که بیشتر از 6 عکس ( با سایز کوچبک یا بزرگ ) در اونجا Upload کنیم ؟!!

4- آیا کسی در اینجا هست که عکسهاش در حدی باشند که در Top Photo ( حالا سه روز - هفته - ماه یا سال ) نمایش داده شده باشند ؟!!

آدرس من اونجا اینه : http://photo.net/photos/Mahmoud Tahmasbi

اگه کسی آدرسی از خودش اونجا داره اینجا بذاره تا ما هم ببینیم ...

با تشکر ... :blush:

safire_behesht

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
تا جايي كه ميدونم كارش اينجوريه كه اجازه ميده يه تعداد محدود عكس آپلود كني و عكس رو بذاري در معرض ديد اعضا (حد اكثر 1 عكس براي 1 روز) بعد اعضا امتياز ميدن و اگه از يه حدي بالاتر رفت عكس ميره تو قسمتي كه همه ميبينن ... اساس كارش رو امتيازيه كه كاربران ميدن ... خوب اگه عضو شي با پرداخت پول از حساب هم كه امكاناتش خيلي بيشتره... متاسفانه من يه مدت از عكاسي و سايت هاي عكاسي دور بودم برا همين شرايطش دقيق يادم نيست.. اينم آدرس من بود http://www.photo.net/photos/safire_behesht

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آقا کسی عضو حرفه ای این سایت هست ؟!!! :)

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
چون فقط 6 مگابایت رایگان میده بقیه اشو باید فضا بخری ... یعنی 15 $ بدی ! ;)

من فهميدم رازش چيه.
اگر عكسي كه ميزاري بينندش زياد باشه و Rating اون عكس بالا باشه و نظر هم داشته باشه . اين
آخري خيلي مهمه يعني نظر روي عكس در اين صورت جا براي چند تا عكس ديگه باز ميشه.
اگر سطح كيفي كارهات خيلي بالا باشه و عكس هات نظرات بالايي رو كسب كنه محدوديتي از نظر فظا نداري. سرويس پولي هم براي كسايي هست كه بي دردسر فضا مي خوان به اين افراد photo.net Partner گفته ميشه و از خدمات ويژه Photo.net استفاده مي كنن.

آدرس من در Photo.net

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
و Photo.net باز هم ف*ي*ل*ت*ر شد!!!

بالا