برگزیده های پرشین تولز

PHP Self Extractor ( PSE )

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نقل از siavashmusic :
این هم برنامه هست که فایل ها رو وادار میکنه روی سرور هایی که زیپ رو ساپورت نمیکنن فایل های زیپ باز بشن ؟
یا چیز دیگس؟!@!!
ای برنامه خودش فایل های زیپ رو رو سرور اکستراکت میکنه . چه سرور ساپورت کنه و چه نکنه . چون تو این برنامه api مربوط به کا با زیپ گنجانده شده

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
خوب برا همین می گم قاطی کن از رو سایتت بر نداره دیگه

phpkar

Registered User
لایک‌ها
0
واسه php safe mode چیکار کردی ؟ میدونی که توی php safe mode یک فایل دارای uid مثلا 33500 نمیتونه فایل با uid=99 ایجاد کنه ؟! واینم میدونی که فایلهایی که با php ایجاد میشن همگی uid=99 است ؟ واینم میدونی 30-40 درصد سایتا php safe mode هستن؟
من واسه پورتال COMS خودم از این روش نصب استفاده کردم . این برنامه نصب هم فایلهای برنامه رو extract میکرد و هم Query اجرا میکرد ولی مشکلش در php safe mode بود .
واسه نسخه بعدی پورتال اون رو با php safe mode سازگار کردم . اما باز هم روش اصولی نیست .
اصولا برنامه نصب باید فایلها رو روی سرور در یک شاخه مثل tmp از فایل فشرده Extract کنه و سپس اونا رو روی سرور FTP کنه ... اینجوری uid فایلها همون uid سروره و هیچ مشکلی در edit یا delete یا Overwrite وجود نخواهد داشت .
در مورد اونکاری که کلاس ZIP رو از روی سرور خودت به صورت socket دانلود میکنی هم کار خوبی نیست چه در بحث امنیت و یا آپتایم بودن سرورت .
اگر سرورت دان باشه برنامه های نصب ملت رو دستشون باد میکنه وضمن اینکه از لحاظ امنیتی اگر کسی سایتتو هک کنه میتونه کل کسایی که از این سیستم استفاده میکنن رو هم هک کنه ...
به هر حال اینا موضوعاتی بود که من قبلا روش کار کرده بودم و لازم بود بهت بگم ... امیدوارم توی نسخه بعدیت روش کار کنی

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
راستش ما هم همون اول نمی دونم فکر کنم تو مجید بود گفتم
به نظر من اصلا این که رو سرور خودته خوب نیست

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
شرمنده . من اینجارو تازه خوندم . فعلا که سایت ما پرید . بزارید یه خاکی تو سر این سایت برزیم همه این مشکلات رو حل میکنم . برای php safe mode هم می خاستم یه کاری بکنم ولی وقت نداشتم

بالا