برگزیده های پرشین تولز

php

amirsung

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام..
من اولين بار هست كه ميخوام دامين و هوست بگيرم..
چند تا سوال دارم.
من يك سايت با php طراحي كردم ميخوام بدونم كه آيا ميتونم تنظيمات php رو بصورت دلخواه دربيارم. مثلا --trans-sess-id رو فعال كنم و register-glabal-vars رو غيرفعال كنم.

آيا تابعي مثل mail() كار خواهد كرد؟

در پايان ميخواستم بگم terms of service تون خيلي مشتري پرون هست. در واقع شما با اون از زير بار هر مسئوليتي شانه خالي كرديد و حتي در استفاده كاربراتون از منابع هم خساست به خرج داديد طوري كه انگار طلب كاريد از ملت!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

والا تنظیمات PHP.ini رو نمی تونی خودت تغییر بدی ولی اگه تنظیم خاصی بود که الان نشده بود (البته ما چون خودمون همه برنامه هامون رو با php می نویسیم معمولا تمام تنظیمات انجام شده) ایمیل بزنی برات انجام می دیم. به شرطی که از نظر Security مشکلی ایجاد نکنه.

در مورد تابع mail بله کار خواهد کرد.
والا Terms of Services ما اینجوریه دیگه. تو ایران رسم بر اینه که اول به مشتری می گن هر چی تو بگی هر چی تو بخوای نمی دونم ما سرور اینجوری با 3 تا هارد داریم. Backup ثانیه ای داریم هر وقت هاستت پرید به هر دلیلی بهت می دیم و ......
ولی وقتی اتفاقی میافته همشون جا می زنند و بعضا می بینی که طرف حتی Password دامین کاربر رو هم بهش نداده بوده !!!
ما ادعاهای الکی نمی کنیم و همه چیز رو شفاف از اول می گیم. تمام چیزهایی که ما نوشتیم دقیقا چیزهاییه که همه هاست فروشها رعایت می کنند ولی نمی گن.
به هر حال ما اون رو نوشتیم که شما راحت انتخاب کنید. با یه دور زدن توی فروم و توی همین بخش Support متوجه می شی که ما تا چه حد از زیر مسئولیت شانه خاله کردیم و چقدر پای مسایل واستادیم.

mitch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از knowhow :
سلام

والا تنظیمات PHP.ini رو نمی تونی خودت تغییر بدی ولی اگه تنظیم خاصی بود که الان نشده بود (البته ما چون خودمون همه برنامه هامون رو با php می نویسیم معمولا تمام تنظیمات انجام شده) ایمیل بزنی برات انجام می دیم. به شرطی که از نظر Security مشکلی ایجاد نکنه.

این تنظیم ها را می شود تغییر داد:
- فایلی به نام .htaccess در پوشه ای که می خواهید این تنظیم ها اعمال شوند بسازید. توجه کنید که نقطه در ابتدای نام فایل می آید.
- در این فایل می توانید تنظیم های Apache و PHP را به دلخواه تغییر دهید. مثال:

# setting Default page name:
DirectoryIndex index.html index.php

# defining PHP default Include Path:
php_value include_path "/home/ifarzan/public_html/assets/"

# enabling PHP Output Buffering:
php_value output_buffering 1

در این مثال من نام فایل پیش فرض را به index.html و index.php تغییر داده ام. این یک تغییر در تنظیم های Apache است. کاربرانی که به فایل httpd.conf دسترسی ندارند می توانند با این روش به خواسته خود برسند.
برای تغییر تنظیم های PHP نیز از کلمه کلیدی php_value استفاده کنید. مانند قسمت های دوم و سوم مثال بالا.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
كسي نيست به ما كمك كنه
iroonikids
كسي بلد تو طراحي سايت به من كمك كنه جبران مي كنم
من مي خوام ام تي رو نصب كنم ولي نمي دانم كجا آپلود كنم كسي مي دونه كمك كنه
كسي تو طراجي سايت بلده كمك كنه جبران مي كنم php asp ,...
جواب را به ايميلم بديد
[email protected]

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
سلام
كسي نيست به ما كمك كنه
iroonikids
كسي بلد تو طراحي سايت به من كمك كنه جبران مي كنم
من مي خوام ام تي رو نصب كنم ولي نمي دانم كجا آپلود كنم كسي مي دونه كمك كنه
كسي تو طراجي سايت بلده كمك كنه جبران مي كنم php asp ,...
جواب را به ايميلم بديد
[email protected]
مستقیم وسط سایتت یا تو شاخه ای که می خواهی؟؟؟؟؟؟؟؟بابا برو یه xoops یا ورد پرس نصب کن!صفا کن دردسری هم واسه نصب ندارن!!!!با 4 کلیک نصب میشن!!!!!!!!!(((((((((((((((الانه که "ای بابا بی خیال """با چوب دنبالم کنه!!!!!!!!!!!!تا نیومده فلنگو ببندم!!!!!!!از بس که عاشق سینه چاک ام تیه!!!!!!!!!

بالا