برگزیده های پرشین تولز

Playstation 2

Nikonian

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان عزیز من قصد خرید یک پلی استیشن رو دارم .
میگن که سراغ پلی استیشن وان PS1 نرو !!! و حتما Ps2 بگیر !!! نظر شما چیه ؟ من در مورد Play station هیچ چی نمیدونم :( لطفا با ذکر قیمت و مزایا و معایب دستگاه های موجود در بازار منو راهنمائی کنید اجرتون با Sony !!!

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
چی میخوای بدونی .
PS1 که دیگه مردست اصلا حرفشم نزن تازه الان خیلیا دیگه PS2 هم قبول ندارن منتظرن تا اخر سال PS3 که اومد برن PS3 بگیرن.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نقل از Nikonian :
میگن که سراغ پلی استیشن وان PS1 نرو !!! و حتما Ps2 بگیر !!! نظر شما چیه ؟ من در مورد Play station هیچ چی نمیدونم :( لطفا با ذکر قیمت و مزایا و معایب دستگاه های موجود در بازار منو راهنمائی کنید اجرتون با Sony !!!
بهترين انتخاب به نظر من و خيلی های ديگه اين که پولتو جم کن و يه چند ماهی دندون
رو جيگر بزار ps3 بگير...
سراغ xbox360 هم اصلاً نرو

amiro0o0o

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از Nikonian :
بابا PS2 چیه که دیگه PS1 چی باشه ... هرگز سراغ PS1 نرو و سعی کن اگه میخوای PS2 بگیری مدل کوچیکشو و اگه تونستی مدل ژاپنی گیر بیاری ولی اینو هم بدون که ماه نوامبر امسال قراره PS3 بیاد و عملا دیگه هیچ بازی جدیدی رو برای PS2نمیسازن

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
بستگی به هزینه ای که می خوای بدی داره....

اگر فعلا به کنسول های امروز می خوای اکتفا کنی همین PS2 مدل 5004 بین 170 تومنه شاید یه چهار پنچ هزار تومن بالا و پایین . مدل های ژاپنی هم که مدل 39004 بین 180 تا 185 تومنه شاید هم کمتر یا بیشتر

قیمت PS2 هم دیگه می شه گفت ثابت هستش و تغیری نمی کنه و بعد از اومدن PS3 به 150 هزار تومن می رسه...

ولی اگه در فکر گیم مورد نظری نیستی که Only باشه یه Xbox بگیر خودتو راحت کن قیمتش هم الان دقیق ندارم اما بین 200 تا 220 تومنه

اگه به فکر کنسول های نسل جدید هستی که باید صبر کنی چون فعلا X360 که در قیمتش 299 دلاره اینجا یکی از اشناها می گفت 500 هزار تومن با یه بازی ارجینال که بهش هم گفتیم بازی ارجینالش چیه گفت Most Wanted :D

البته X360 الان دیگه به طور کامل هک شده و امید هست تا چند وقت دیگه ارزون تر بشه..

قیمت X360 که اینقدر شد وای به حال PS3 که با هارد 20 و کم شدن پورت های USB و نداشتن دسته ارجینال 500 دلاره !

تازه هر بازیش هم با این وضع ارجینال بودنش حدودا 100 هزار تومن در می یاد و وصل شده به سرور برای رجیستر کردن گیم (!) یه چند تا دنگ و فنگ دیگه که خدا داند ما ایرانی ها باید برای این مشکلات چیکار کنیم...

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Amir(Steve) :
البته X360 الان دیگه به طور کامل هک شده و امید هست تا چند وقت دیگه ارزون تر بشه..
xbox360 هک شد نمیدونستم چه خبر خوشی حالا کدوم گروه هکش کرده سایتی چیزی ازش داری .خب اگه Xbox360 هک شده باشه احتمالا هک کردن PS3 هم احتمالش زیاد میشه

قیمت X360 که اینقدر شد وای به حال PS3 که با هارد 20 و کم شدن پورت های USB و نداشتن دسته ارجینال 500 دلاره !
البته دستهای PS3 در هردو مدلش یکیه فرق اصلیشون تواینه که PS3 که 499 دلاره HDMi نداره که قائدتا 1080p رو ساپورت نمیکنه و تازه میشه عین Xbox360 . هاردشم کمتره که مشخصه 20 گیگه فرق دیگشون تو اینه PS3 مدل 60 گیگی Wlan داره (Wi-Fi 802.11 b/g) ولی مدل 20 گیگی نداره مدل با هارد 60 گیگی SD Reader و Campact Flash داره ولی مدل 20 گیگی نداره. و دیگه هیچ فرقی با هم ندارن بقیه چیزاشون عین همه

تازه هر بازیش هم با این وضع ارجینال بودنش حدودا 100 هزار تومن در می یاد و وصل شده به سرور برای رجیستر کردن گیم (!) یه چند تا دنگ و فنگ دیگه که خدا داند ما ایرانی ها باید برای این مشکلات چیکار کنیم...
:blink: :blink: :blink: منظورتو از اینکه وصل بشه به سرور برای ریجیستر شدن گیم اصلا متوجه نشدم .میشه توضیح بدی شاید برای استفاده از سرورهای کمپانیها برای Multiplayer بازی کردن رو میگی فکر کنم منظورت این بود چون سونی هم همچین چیزی اعلام کرده البته در حد یک نظر بوده تا اینکه عملی بشه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
یه بار نشده ما یه پست در مورد این PS3 نزنیم این اقا سعید نیاد گیر بده و بحث علمی کنه :)

به نقل از saeid_2001 :
xbox360 هک شد نمیدونستم چه خبر خوشی حالا کدوم گروه هکش کرده سایتی چیزی ازش داری .خب اگه Xbox360 هک شده باشه احتمالا هک کردن PS3 هم احتمالش زیاد میشه

منظورم الان نبود که هک شده همون موقعی که X360 اومد یه ماه بعدش کنسولش هک شد یه ماه پیش هم دوستام که تو کار تجارت گیم هستند گفتند که X360 کلا همه چیش هک شده و کارش تمومه !

البته من مثل شما اطلاعات گیم ندارم و نسبت به شما خیلی اماتور هستم و دونه به دونه مطالبم رو از رسانه ها و منبع خبری نمی زارم و معمولا بر اساس تجربه و خبرهایی که در کشورهای دیگه هست می گم

البته دستهای PS3 در هردو مدلش یکیه فرق اصلیشون تواینه که PS3 که 499 دلاره HDMi نداره که قائدتا 1080p رو ساپورت نمیکنه و تازه میشه عین Xbox360 . هاردشم کمتره که مشخصه 20 گیگه فرق دیگشون تو اینه PS3 مدل 60 گیگی Wlan داره (Wi-Fi 802.11 b/g) ولی مدل 20 گیگی نداره مدل با هارد 60 گیگی SD Reader و Campact Flash داره ولی مدل 20 گیگی نداره. و دیگه هیچ فرقی با هم ندارن بقیه چیزاشون عین همه

فقط یه کم شدن پورت هاشو نگفتی که در سری 20 گیگ فقط چهارتا پورت USB داره و باقیشم که دیگه کامل کامل نوشتی
در مورد دسته ارجینال هم در E3 در سایت Gamespot نوشته بود که در سری که هارد 20 داره دسته ارجینال نداره حالا مثل اینکه حق با شماست و Game Spot دروغ گفته !

:blink: :blink: :blink: منظورتو از اینکه وصل بشه به سرور برای ریجیستر شدن گیم اصلا متوجه نشدم .میشه توضیح بدی شاید برای استفاده از سرورهای کمپانیها برای Multiplayer بازی کردن رو میگی فکر کنم منظورت این بود چون سونی هم همچین چیزی اعلام کرده البته در حد یک نظر بوده تا اینکه عملی بشه

برای این حرف شما هم از اونجایی که شما فقط از روی منبع سایت کار می کنید باید بگردم سایتش رو پیدا کنم تا مطلبش رو براتون بزارم !

موفق باشید;)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یه بار نشده ما یه پست در مورد این PS3 نزنیم این اقا سعید نیاد گیر بده و بحث علمی کنه :)
:lol: چیکار کنم من از مدافعین حقوق PS3 از سالهای قبل در این فروم هستم

البته من مثل شما اطلاعات گیم ندارم و نسبت به شما خیلی اماتور هستم و دونه به دونه مطالبم رو از رسانه ها و منبع خبری نمی زارم و معمولا بر اساس تجربه و خبرهایی که در کشورهای دیگه هست می گم
شما لطف داری نسبت به من نه اینطوریم که فکر میکنی نیست ما کوچیک همه ایم

فقط یه کم شدن پورت هاشو نگفتی که در سری 20 گیگ فقط چهارتا پورت USB داره و باقیشم که دیگه کامل کامل نوشتی
در مورد دسته ارجینال هم در E3 در سایت Gamespot نوشته بود که در سری که هارد 20 داره دسته ارجینال نداره حالا مثل اینکه حق با شماست و Game Spot دروغ گفته !
در کل چندتا از امکانات PS3 نسبت به اون PS3 که سال 2005 نمایش داده شد کم شده یکیش همین تعداد پورتهای USB بود که به 4 تا رسیده در هر دو مدل یکی دیگه هم اینکه قرار بوده PS3 با دو پورت HDMI عرضه بشه که تو مدل 599 دلاری یکیش کردن تو مدل 499 دلاری هم که اصلا HDMI نداره بعد قرار بوده PS3 با 3 تا پورت Ethernet بیاد که تو E3 امسال مشخص شد یکی شده فقط همینا بود .ولی دستهاشو در دو مدل شک ندارم که یکیه و در هردوشون دسته ها با استفاده از Bluetooth 2 که در فرکانس 2.4 GHZ کار میکنه به PS3 متصل میشه که البته دستها دارای یک پورت mini usb هم هستن که برای شارژ دستها و استفاده از دستها به صورت سیمی میتونید با یه کابل دستها رو به پورت USB متصل کنید . اینایی که گفتم هم همه منابعش gamespot بود اینم لینکش
http://www.gamespot.com/features/6125429/index.html

شما هم همینطور
اینم چندتا عکس با رزولوشن بالا از PS3 و دستش که انقدر بزرگ هست که میتونید کاملا جزئیات رو ببینید

Nikonian

Registered User
لایک‌ها
5
از تک تک شما دوستان ممنونم. با اینهمه اطلاعاتی که به من دادید منو شرمنده کردید .حالا میخوام ببینم اگر تصمیم من به خرید Ps2 باشه سری قدیمی که آکبندش نیست رو دست دوم بخرم بهتره 135000 با یک دسته یا اینکه سری جدیدش که 145000 قیمت دارم ولیساخت چین هستش؟ میگن که سری جدیدش که کوچک تر هم شده فن خنک کننده نداره و زود هم خراب میشه !!! و اینکه آیا سری قدیمی اش اینقدر بزرگتر بود دلیلی بر برتری و استحکامش میتونه باشه؟

من هم اگه بخوام هزینه کنم نهایتا 150-160 میتونم هزینه کنم..... نظرتون رو بفرمائید .

باز هم از تمام دوستان ممنونم.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Nikonian :
از تک تک شما دوستان ممنونم. با اینهمه اطلاعاتی که به من دادید منو شرمنده کردید .حالا میخوام ببینم اگر تصمیم من به خرید Ps2 باشه سری قدیمی که آکبندش نیست رو دست دوم بخرم بهتره 135000 با یک دسته یا اینکه سری جدیدش که 145000 قیمت دارم ولیساخت چین هستش؟ میگن که سری جدیدش که کوچک تر هم شده فن خنک کننده نداره و زود هم خراب میشه !!! و اینکه آیا سری قدیمی اش اینقدر بزرگتر بود دلیلی بر برتری و استحکامش میتونه باشه؟

من هم اگه بخوام هزینه کنم نهایتا 150-160 میتونم هزینه کنم..... نظرتون رو بفرمائید .

باز هم از تمام دوستان ممنونم.
سلام.
من خودم کلا از جنس دسته دوم اونم تو وسایل الکتریکی دل خوشی ندارم و به نظر من اگه دسته دوم نگیری خیلی بهتره من خودم 3 سال شایدم یکمی بیشتر هست که PS2 دارم چینی هم هست یعنی اون زمانی که من رفتم بخرم هم چینی تو بازار بود هم ژاپنی ولی ژاپنی حدود 40 تومن گرونتر بود که من به توصیه فروشنده همون چینی رو گرفتم و خدایی هم تا الان کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم و شکی ندارم هیچ فرقی با مدل ژاپنیش نداره این حرفی بود که خوده فروشنده هم اون زمان به من زد ولی الان حدود 1 سالی هست که دیگه از اون PS2 گنده ها تولید نمیشه و از این کوچولو باریکا تولید میشه .ولی این کوچیکا هم اونطوری که میگن بد نیست خدایی من یکی از دوستان حدود 6-7 ماه پیش یدونه خرید میگه تا 6 ساعت پشت سره هم میشه راحت باهاش بازی کرد اونم خودش خوره بازیه ممکنه بعد 7-6 ساعت یکمی داغ کنه و به هنگ بیفته (البته بماند که من در PS2 خودم رکورد 16 ساعت پشت سره هم بازی کردن رو بدون حتی کوچکترین مشکلی دارم . اخرشم دیگه حقیقتا مغزم جواب نمیداد و مجبور شدم تا یه 4-5 ساعتی بخوابم بعد دوباره بشینم پشتش این رکورد هم برای بازی God Of War بود) ولی در کل تا حالا این دوستمون رو تو هیچ بازی جواب نکرده , در اینکه با مدلهای قدیمی فرق میکنه یا نه بله فرق میکنه زودتر داغ میکنه و اگه بزاری زیاد داغ بشه هم تو بازی به هنگ میفته هم اینکه باعث میشه لنز دستگاه اب بشه البته این زودتر که میگم منظورم 6-7 ساعت هست شما اطمینان داشته باش تا 7-6 ساعت اخ هم نمیگه بعد 7-6 ساعت هم یه نیم ساعت یه ساعت خاموشش میکنی دوباره میشنی پاش .ولی کلا به نظر من یدونه از PS2 بازیکا نوشو بگیری خیلی بهتره تا بخوای بری یدونه دسته دوم بگیری یه کار دیگه هم متونی بکنی اینه که Xbox بگیری .

Nikonian

Registered User
لایک‌ها
5
سعید جان خیلی آقائی ! حرف نداری !!! واقعا از این همه لطف و محبتتت که برام وقت گذاشتی ممنونم .
الان در مورد Xbox دارم فکر میکنم .....البته با این چیز هائی که دستگیرم شد ....یعنی من با راهنمائی جنابعالی فعلا تصمیم دارم که یه Ps2 باریک بگیرم ولی به دلیل اون ضعف داغ کردن و این حرفا که گفتی( و بیشتر هم به دلیل اینکه من دوست دارم چیزی که میگیرم نقص و کمبودی نداشته باشه و یا نقایصش در کمترین میزان ممکن باشه ) ذهنم روی XBOX متمرکز شده ! ولی شنیدم که XBOX هم اشکالاتی داره از جمله گران بودن و کم بودن بازی ها و ....
حالا این زحمت ما رو باز هم متحمل شو و کمی درباره XBOX برام بگو :blush:

سعید جان واقعا شرمنده ام .

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سعید جان دستت درد نکنه کلی اطلاعات تحویلمون دادی واقعا استفاده بردیم ;)

در E3 امسال که هرزو Game Spot رو ورق می زدم (!) تو قسمت News در سمت راست مطالب یه تیتر کوچیکی در مورد PS3 زده بود که فرق عمدشو با هارد 20 گیگ و 60 گیگ به صورت خلاصه و کوچیک نوشته بود و نوشته بود که در سری 20 گیگ دسته ارجینال نداره حالا احتمال اشتباه Gamespot خیلی پایینه ولی مطمئنم که اشتباه نکردم و درست خوندمش !!!

به نقل از Nikonian :
الان در مورد Xbox دارم فکر میکنم .....البته با این چیز هائی که دستگیرم شد ....یعنی من با راهنمائی جنابعالی فعلا تصمیم دارم که یه Ps2 باریک بگیرم ولی به دلیل اون ضعف داغ کردن و این حرفا که گفتی( و بیشتر هم به دلیل اینکه من دوست دارم چیزی که میگیرم نقص و کمبودی نداشته باشه و یا نقایصش در کمترین میزان ممکن باشه ) ذهنم روی XBOX متمرکز شده ! ولی شنیدم که XBOX هم اشکالاتی داره از جمله گران بودن و کم بودن بازی ها و ....
حالا این زحمت ما رو باز هم متحمل شو و کمی درباره XBOX برام بگو :blush:

سعید جان واقعا شرمنده ام .

عزیزم بهت پیشنهاد می کنم PS2 کوچیک نگیر اگه می خوای بدونی چرا تهران پشت شهرداری پاساژ لباف واحد یک برو یه اطلاعات در مورد PS2 کوچیک بگیر تا به طور کامل بدونی چی هستش

به طور خلاصه بگم در PS2 بزرگ به خاطر فنی که داره و همچنین ای سی حرارتی ها زیاد اما اگه دو شبانه روز هم باهاش بازی کنید هیچیش نمی شه و کارشو می کنه اما در PS2 کوچیک حتما باید در هر 6 ساعت نیم ساعت استراحت بدید در غیر اینصورت Bomb !

چند ماه پیش گفته شده بود که PS2 کوچیک فروشش در کشورهای خارجی قطع شده به خاطر مشکلاتی داشت حالا من مثل سعید الان منبع سایت ندارم و نمی دونم دیگه همین الان دوباره شروع به تولید کردند اما چند ماه پیش فروشش قطع شده بود !!

Xbox هم یه زمانی گیم هاش کم بود الان دیگه اینطوری نیست و بازی هاش خیلی زیاده و هم گرافیک بازی هاش خوبه هم بازی های Only خوبی داره

یه بار گیم Ninja Gaiden رو بازی کنی معتادش می شی و یا Dead Or Alive 3 Or Extreme Beach و ....

کنسولش هم زیاد گرون نیست و فقط یه 20 تا 30 تومن فرقشه قیمت هرگیمش هم برای مصرف کننده 2 هزار تومنه....

Nikonian

Registered User
لایک‌ها
5
باز هم دوستان عزیز دیگری زحمت کشیدند و ..... امیر جان ممنون.آقا در مورد داغ کردن این دستگاه Ps2 باریک من هم چیزهای زیادی شنیدم ولی خوب والا این ضعف تصمیم گیری رو بسیار سخت میکنه !!! با وجود این مشکل در دستگاه Ps2 باریک من چی بگیرم؟ 1- دستگاه قدیمی Ps2 دست دوم 135000تومان با یک دسته 2- Xbox که قیمتش رو نمیدونم چه جوری تفاوت 30-20000 تومان رو روش بکشم :) و 3- هیچ دستگاهی نگیرم و با همون آتاری های سابق .....:hmm:
اگر نظر شما دستگاه دست دوم هستش خوب از کجا میشه خرید که انصاف داشته باشه و خدائیش یه دستگاه سالم تحویلمون بده !!! ( من که بعید میدونم )
اگر Xbox نظر شماست خوب قیمتش چنده و آیا آکبنده ؟ یا دست دوم ؟ و مزایا و معایبش نسبت به Ps2 چیه ؟

باز هم از این همه لطف و محبت دوستان ممنونم .

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Nikonian :
باز هم دوستان عزیز دیگری زحمت کشیدند و ..... امیر جان ممنون.آقا در مورد داغ کردن این دستگاه Ps2 باریک من هم چیزهای زیادی شنیدم ولی خوب والا این ضعف تصمیم گیری رو بسیار سخت میکنه !!! با وجود این مشکل در دستگاه Ps2 باریک من چی بگیرم؟ 1- دستگاه قدیمی Ps2 دست دوم 135000تومان با یک دسته 2- Xbox که قیمتش رو نمیدونم چه جوری تفاوت 30-20000 تومان رو روش بکشم :) و 3- هیچ دستگاهی نگیرم و با همون آتاری های سابق .....:hmm:
اگر نظر شما دستگاه دست دوم هستش خوب از کجا میشه خرید که انصاف داشته باشه و خدائیش یه دستگاه سالم تحویلمون بده !!! ( من که بعید میدونم )
اگر Xbox نظر شماست خوب قیمتش چنده و آیا آکبنده ؟ یا دست دوم ؟ و مزایا و معایبش نسبت به Ps2 چیه ؟

باز هم از این همه لطف و محبت دوستان ممنونم .

سلام

در مورد این PS2 کوچیک من هیچ نظری نمی دم چون از نظر من سونی نباید همچین PS2 ی رو عرضه می کرد

برای PS2 هم خوب مهمترین قطعه در هر PS2 لنز اونه که نشون دهنده سالم بودنشه و اگه هر دستگاهی رو می خوای بگیری حتما به یه تعمیرکار نشون بده تا یه چک بزنه

البته به طور کامل نمی شه از سلامت 100% لنز و اپتیک اگاه شد اما تا 90% بهت کمک می کنه

حتما هم از هرکسی که می خوای بگیری یه ضمانت یک هفته یا بیشتر بگیر برای خرابی دستگاه

PS2 کنسولی نیست که به این اسونی ها خراب بشه مخصوصا از دست یه مصرف کننده بگیری

در مورد PS2 ی دسته دوم هم اگه با یه دسته ارجینال و بدون مموری هستش که خیلی داره بالا می گه

شما می تونی بدون دسته و مموری را تا 120 تومن هم بگیری

من حتی یکی از دوستام 110 تومن گرفت تازه بدون هیچ گونه مشکل خرابی....

Xbox هم والا الان خیلی وقته قیمت ندارم اما اون زمان بین 210-220 تومن بود "یه دسته" خودش هم که هارد داره و مشکلی از بابت مموری نداریی.

گیم کیوب هم الان فکر کنم به مرز 230-240 تومن برای مصرف کننده رسیده باشه اما طرفدار خودشو می خواد !

از مزایا و معایاب Xbox-PS2 خوب نمی شه همینطوری نظر داد کلا یه بازی هایی هستند که Only هستند و برای یکی از این دو کنسول عرضه می شن و خیلی از بازی ها هم هستند که برای هر دو کنسول ارائه می شن .بستگی به نوع انتخاب شما اما در کل از نظر من محیط گرافیکی Xbox به خاطر قوی تر بودن سخت افزارش بهتر از PS2 هستش.

شما مثلا بخوایید گیم Need For Speed بازی کنید و یا Midnight Club و یا از همه مهمتر BurnOut اگه در هر دو کنسول محیط گرافیک رو ببینید فرق خیلی اساسی در رندر شدن و ترکیب رنگ می بینید که Xbox بالاتره.

ضمنا من خودم طرفدار شدید کنسول های سونی هستم و حتی تو خونه برای داداش کوچیکم PS2 گرفتم اما تعصب روی کنسول ندارم و اون کنسولی که از نظرم بهتره در موردش نظر می دم.

از لحاظ سخت افزاری هم عمر خوبی و داره و به این اسونی ها خراب نمی شه و اگه خراب هم بشه خرج زیادی نداره و مثه همین PS2 هست منتها یه 4-5 تومن گرون تر.

حالا بخواییم کلاس بزاریم روی Xbox می شه ویندوز نصب کرد :D

دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه باقیش رو از فروشنده بپرس:D

راستی اگه می خوای دست دوم بگیری اگه تهران هستی همون جایی که ادرس دادم برو ازش بگیر خیلی مرد با انصافیه می تونم بگم بهترین فرد تو پشت شهرداری و عمده فروشی یکی اینه یکی هم یه نفر دیگه که همون اطراف هستش;)

B00005Y2B0.09.LZZZZZZZ.jpg

ps2-photo.jpg

انتخاب با خودتون :)

Nikonian

Registered User
لایک‌ها
5
امیر جان من یه شماره تلفن از لباف داشتم زنگ زدم گفتش که Ps2 باریک 145000 و در مورد داغ کردن هم گفتش که اصلا چنین چیزی صحت نداره و در مورد گارانتی هم سوال کردم ....گفتش : یکماه :wacko:
پرسیدم شما Xbox هم دارید ؟ گفت نه نداریم !!! نیستش دنبالش نگرد و بازیهاش هم گیر نمیاد !!! خواستم چند تا سوال دیگه هم بپرسم که احساسم بهم گفت که فروشنده از پشت گوشی میخواد خرخره منو بجوه !!! و خداحافظی رو ترجیح دادم :blush:
قربون دستت اون آدم خوبه که توی لبافه رو شماره تلفن شو به من بده . دستگاه دست دوم هم والا موندم ..... این دستگاه رو واسه بچه ام میخوام 7 سالشه و بهش گفته بودم که اگه شاگرد ممتاز بشی برات یه Ps میخرم !!و الان هم ممتاز شده و من هم چون بهش قول داده بودم نمیخوام مثل قدیما که بابام منو سر کار میزاشت این طفلک رو سرکار بزارم و ..... :rolleyes: و میخوام بابای خوبی باشم !!!!!!!!!!!!!!
قربونت گیج شدم و درمونده ! یه کاری کن من از این سردر گمی نجات پیدا کنم .بابا آخه مارو چه به این کارا .

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
کی گفته xbox نیست؟من خودم داشتم فروختم.بازیهاش هم گیر میاد .ps2 داشتم اونم فروختم.استریو کنج برو داره
اینم سایت فروشگاه:
www.konj.ir

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
جلل خالق :wacko:

کی گفته Xbox نیست و گیر نمی یاد .

البته در مورد PS2 کوچیک خوب مردم می خوان نون بخورن هیچ وقت ایراد دستگاهشون رو نمی گن که کسی نخره بالاخره باید بفروشنش

هر PS2 هم حداقل یه ماه گارانتی کامل داره که به صورت برچسب پشت PS2 چسبونده شده , تازه بعضی از جاها هم گارانتی 6 ماهه و اگه اشنا باشی یک ساله هم می دن

خوش به حال پسرتون که همچین پدری داره و به فکرشه :)
اگه باسه پسرتون می خوایید خوب پس بهتره به یه PS2 اکتفا کنید چون بالاخره یه خورده ارزون تر از Xbox هست....

من شماره تلفن این مغازه رو براتون تو پیغام خصوصی می زارم قیمت روز رو ازش بگیرید که چند شده؟؟؟

برای PS2 دست دوم هم والا از نظر من بهتره نگیرید چون شما که تا 130 تومن رو می تونید پرداخت کنید خوب یه 40 تومن هم بهش اضافه کنید یه دستگاهی بگیرید که دیگه ضمانت و از هر لحاظ سالم باشه .

به همین فردی که شمارشو بهتون دادم در مورد PS2 ی دست دوم صحبت کنید اگه خودش یه PS2 دسته دوم یا اشنا هم داشته باشه براتون گیر می یاره و مشکلی از بابت خرابی دیگه نداره چون کارش خیلی اطمینانیه...

موفق باشید

Nikonian

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از se_se :
کی گفته xbox نیست؟من خودم داشتم فروختم.بازیهاش هم گیر میاد .ps2 داشتم اونم فروختم.استریو کنج برو داره
اینم سایت فروشگاه:
www.konj.ir
بابا دست گل ات درد نکنه ! آقا این سایت خیلی عالیه !!! اینا دست دوم هم میفروشند ؟ ازشون خرید کردی تا حالا ؟
کارشون چه جوره ؟ از Xbox راضی بودی ؟ شما که هم Ps2 وهم Xbox داشتی کدوم بهتره ؟

Nikonian

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Amir(Steve) :
جلل خالق :wacko:

برای PS2 دست دوم هم والا از نظر من بهتره نگیرید چون شما که تا 130 تومن رو می تونید پرداخت کنید خوب یه 40 تومن هم بهش اضافه کنید یه دستگاهی بگیرید که دیگه ضمانت و از هر لحاظ سالم باشه .

به همین فردی که شمارشو بهتون دادم در مورد PS2 ی دست دوم صحبت کنید اگه خودش یه PS2 دسته دوم یا اشنا هم داشته باشه براتون گیر می یاره و مشکلی از بابت خرابی دیگه نداره چون کارش خیلی اطمینانیه...

موفق باشید
امیر جان من اگر بخوام دستگاه نو بگیرم خوب فقط مدل باریکش هست !!! مگه سری قدیمی PS2 آکبندش هست ؟

بالا