برگزیده های پرشین تولز

Playstation 2

sina_2001

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بچه ها.
آقا هارد واسه پلی استیشن 2 اسلیم (کوچیک) وجود داره؟

sina_2001

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
آقا من یه فایل iso از اینترنت دانلود کردم.بازی gta هستش.
یه بار با nero و با سرعت 4x رایت کردم که اصلا هیچی نشون نداد.
یه بار دیگه به الکل 120رایت کردم اونم با سرعت 4x که اونم تو لود کردن خیلی کند بود اولش چنتا لوگوی اول بازی رو نشون داد ولی خود بازی هرگز بالا نیومد.
میگن باید با نرم افزار image burne رایت کنی.ولی چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میشه یه کمکی کنید؟:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
دو نرم افزار خوب برای کار با فایل های ISO هست ... IsoBuster و UltraISO ...
خود من UltraISO رو بهت پیشنهاد می کنم ... حجمش هم کمه ... می تونی از نت بگیری ...

با این نرم افزار ها می تونی فایل های ISO رو باز کنی و به صورت اطلاعات معمولی روی هاردت پیاده کنی یا اگه دلت
خواست فایلت رو رایت کنی روی سیدی یا دی وی دی ...

ضمنا کار با UltraISO خیلی راحته ... با این حال اگر باهاش مشکلی داشتی همین جا بگو تا کمکت کنیم ...

sina_2001

Registered User
لایک‌ها
0
حالا من بازی gta رو برا ps2 با پسوند iso تو کامپیترم دارم.
نرم افزارUltraISO رو هم دانلود کردم.الان باید چی کار کنم؟

sina_2001

Registered User
لایک‌ها
0
مشکل من اینه که وقتی رایت میکنم روی دستگاه پلی استیشن 2 اجرا نمیشه.شما تا به حال امتحان کردین؟

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
نه ، من تاحالا با پلی استیشن کار نکردم رو سیستم ببینم چه طوریه ...

مدنظر خودم فایل های کامپیوتریش بود ...

در اون مورد اطلاعی ندارم ، پوزش

Phantom Hive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بابا یکی جواب بده
خدمت شما عرض شود که سونی برای اینکه ملت، گیم روی هارد دستگاه نریزند و راحت از اونجا اجرا نکنند، هارد دیسک رو از مدل اسلیم PS2 حذف کرد، منتها تا چند مدل بعد جای اتصال اینترفیس هارد روی مادربردهای دستگاه وجود داشت. یک سری تولید کننده آمدند و یک چیزی شبیه پایه ساختند که هارد داخلش قرار می گرفت با لهیم کردن روی اتصالها، عملاً امکان اتصال هارد دیسک رو دوباره ایجاد کردند (بعلاوۀ یکسری امکانات مثل USB های بیشتر و ...)، منتها سونی از یک مدل اسلیم به بعد همون اتصالات رو هم حذف کرد.

از اونجاییکه شما به احتمال زیاد نمی توانید چنین چیزی رو در ایران پیدا کنید (تازه اگر مدل اسلیم شما سازگار باشد)، جواب این سوال منفی هست.

پ.ن: هارد رو برای چه کاری می خواهید؟ چرا از یک فلش حجیم و پورت USB دستگاه استفاده نمی کنید؟

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
کلا این درگاه یو اس بی به چه دردی میخوره ؟
من بازی ریختم روش اما از اون اجرا نشد

Phantom Hive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
میگن باید با نرم افزار image burne رایت کنی.ولی چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورتون imgBurn بود دیگه، نه؟

فارق از بحث PS2 و ... سرعت رایت 4x برای DVD کم هست. برای رایت با بهترین کیفیت اولاً شما باید سرعت هایی که DVD خام تون برای رایت پشتیبانی می کنند رو بدست بیاورید. چون imgBurn مشخصات دقیق DVD رو لیست می کند، برای این کار نرم افزار خوبی هست. ثانیاً اینکه بهترین سرعت کم ترین سرعت نیست، سرعت میانه است. یعنی اگر سرعت های رایت برای DVD شما 4x 8x 16x 32x باشد، بهترین سرعت رایت 8x (یا شاید 16x) است.

نکتۀ دوم اینکه لود شدن کند دیسک ممکن است بدلیل ضعیف شدن لنز دستگاه تون باشد.

کلا این درگاه یو اس بی به چه دردی میخوره ؟
من بازی ریختم روش اما از اون اجرا نشد
کلاً که به خیلی درد ها! غیر از وب کم Eye Toy و میکروفن های Sing Star، در مدل های FAT برای استفاده از لینوکس، کیبورد و ماوس مخصوصی رو به USB ها وصل می کردند.

ولی برای اجرای بازی از روی USB شما باید یک برنامۀ Loader رو روی DVD با یک فرمت بخصوص رایت کنید، بازی ها رو هم با یک برنامۀ دیگر روی یک فلش یا هارد FAT32 کپی کنید (به فرمتی که Loader می تواند بخواند). بعد با بوت کردن Loader، بازی ها رو اجرا کنید.

منتها من هیچ وقت از این روش استفاده نکردم چون USB ای که روی PS2 هست USB 1.1 هست و این USB خیلی کندتر از یک DVD با سرعت خواندن 4x است، بهمین دلیل لود بازی ها بیشتر طول خواهد کشید و فیلم های اونها هم بریده بریده پخش می شوند.

Azathoth

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام کسی میتونه کنسول درست و کارکن!!برای بازیهای ps2 روی کامپیوتر ارائه بده؟! بخصوص بازی god of war و همچنین سری تیکن 5و6

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
سلام به همه
من حدود 5 سال پیش یه ps2 خریدم و کلی هم باهاش حال کردم (یادش بخیر).
اما دیگه ازش حسته شدم زیاد به نظرم جذاب نیست به نظرتون با 300 تا 400 تومن چی میتونم بخرم؟ می خوام یه چیز تک باشه که آدمو معتاد کنه
:D

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
PS3 بگیر God Of War 3 بازی کن :lol:

من هنوز تو این گاد آف وار پلی 2 گیر کردم
(همون جا که سه تا اژدها هستن دو ت کوچیک و یکی بزرگ من دو تا کوچیکرو به درک فرستادم ولی بزرگ نمیشه ؟ )

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
من هنوز تو این گاد آف وار پلی 2 گیر کردم
(همون جا که سه تا اژدها هستن دو ت کوچیک و یکی بزرگ من دو تا کوچیکرو به درک فرستادم ولی بزرگ نمیشه ؟ )

من 2 رو سال 86 بازی کردم زیاد یادم نمیاد البته می خواستم دوباره بازی کنم, بازیم دست دوستم بود دزد کیفش رو زد بازیم هم پرید :blink:
یه بازی PS3 هم دستش بود اونم پرید, Heavenly Sword اینم بازی خیلی قشنگی بود :blink:

------------------------------------

اگه بتونی با یه دوربین از جایی که گیر کردی عکس بگیری شاید یادم بیاد, 2بار بازی کردم :lol:

چند وقت پیش 1 رو دوباره بازی کردم الان دارم هم 3 رو بازی می کنم هم Ghost Of Sparta که برای PSP هستش :lol:

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
دوستان سوالم اینه که لنز ps2 fat قیمتش تو بازار چنده؟
تعمیر یا به قول معروف تمیز کردنش چی؟
اصلا صرف می کنه برای این کار
کسی هست که خودش این کارو کرده باشه.مثلا تمیز یا تعویضش کرده باشه
دوستان ممنون می شم اطلاعاتتون رو در اختیار بگذارید

بالا